Savaşçı

Savaşçı Çeto Kim? Gerçek Adı Ne?

Savaşçı dizisi 31. Bölümü ile 11 Şubat Pazar günü Fox Tv ekranlarında olacak. Savaşçı dizisinde bu hafta iki yeni isim dahil oldu. Bunlardan Çeto karakterini bu yazımızda sizler ile tanıtacağız.

Savaşçı Çeto Kimdir?

Savaşçı dizisinde 31. Bölümde diziye dahil olan Roza karakteri şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Geçen hafta Temo’nun ölümü ile yabancı devlet ajanı Cortes’in Kuzgun kod adlı teröristin kaldığı mekana bir çok adamla gidip, önce adamlarına saldırtıp daha sonra Kuzgun’un nasıl bir savaşçı olduğunu gördükten sonra Türk askerine karşı birlikte çalışmayı teklif etmişti. Kuzgun Temo’nun başına gelenleri duyduktan sonra bu teklifi kabul etmişti. Anlayacağınız Kuzgun karakteri Temo’dan daha tehlikeli bir kişi olarak Kılıç Timine karşı mücadele edecek. Kuzgun karakteri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz [mavibuton]TIKLAYINIZ[/mavibuton]. Savaşçı Roza Karakteri hakkında bilgi almak için [mavibuton]TIKLAYINIZ.[/mavibuton]

Savaşçı Oyuncu Kadrosu Tevfik Erman Kutlu Resmi 1

Kuzgun karakteri kendi ekibini toplamaya başlar. İlk olarak Köyde kendisini gizlemeyi ve oraya adepte olan Roza’yı dahil eder daha sonra eski adamı olan Çeto, sanayide araç tamiri ile uğraşan sanayi ustası gibi kendisini kamufile etmeyi aynı Roza gibi başarmıştır. Kuzgun uzun zamandır arayıp sormadığı Çeto’nun yanına gidip tamir yaptığı arabanın kirkosunu yere indirip hala eski zamanlardfaki gibi güçlü olup olmadığını çaktırmadan test eder. Çeto da kendisine bunu yapan kişi öldürmek üzere eline aldığı demir ile üzerine yürür. Karşısında uzun zamandır görmediği Kuzgunu görünce çok şaşırır. Kuzgun yeniden bir yapılanma için eski adamlarını topladığını söyler. Çeto da hemen kabul eder. Savaşçı dizisinde Çeto karakterini sizlere kısaca tanıttıktan sonra Savaşçı dizisinde Çeto karakterini kim canlandırıyor? Yazımızın devamında detaylı şekilde güzel oyuncu hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Savaşçı Çeto (Tevfik Erman Kutlu)

Savaşçı dizisinde 31. bölümde diziye dahil olan ve Çeto karakterine hayat veren Tevfik Erman Kutlu‘dur. Tevfik Erman Kutlu, Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosuna böylelikle dahil oldu. Tevfik, Ekim 1979 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açar. Şu an 38 yaşında olan yakışıklı oyuncu terazi burcudur. 2003 yılında Kocaeli(Düzce)  Üniversitesinden mezun oldu. Ardınca eğitim öğretim hayatına master yaparak tamamladı. İlk TV karşısına 2014 yılında “Kurtlar Vadisi Pusu”  adlı dizideki “Tayfun” karakteri ile başladı.

Savaşçı Oyuncu Kadrosu Tevfik Erman Kutlu Resmi 2

Dizide iki sezon oynayan Tevfik, ardından 2001 yılında “Hayat Devam Ediyor” dizisinde kendisine yer buldu. Dizi sektöründen sonra sinema sektörüne  “Açlığa Doymak” adlı sinema filmi ile 2012 yılında tanışmış oldu. 2012 yılında yayınlanan “Bu günün saraylısı” adlı dizide “Korhan” karakterine hayat verdi. Yakın zamanda oynadığı dizi ise “İçeride” adlı dizide “Barbaros” karakteri ile oldu. Son olarak Savaşçı dizisine dahil olan Tevfik Savaşçı Çeto karakterine hayat verecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu