Savaşçı

Savaşçı Dizisi Piya Kimdir? İşte Detaylar

Fox tv ekranlarında pazar günleri yayınlanan yapımcı şirketi Limon film olan Savaşçı adlı dizi rüzgar gibi esmeye devam ediyor. Her pazar olduğu gibi 24 Eylül pazar günü de seyirciyi ekrana kilitledi. Asil duruşu cesurluğu ile bir simge haline gelen Albay Kopuz bu defa seyirciye farklı bir yüzü ile merhaba dedi. Albay Kopuz’un etkilendiği Piya kimdir nerelidir kaç yaşındadır bütün sorularınızın cevabı haberimizin detayında…

savaşçı Piya Resmi 2

Piya karakterine hayat veren isim Alma Terzic. 11 Temmuz 1987 tarihinde Yugoslavya’da dünyaya gelen güzel oyuncu, daha önce oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Başrolünde Angelina Jolie gibi dünyaca ünlü bir ismin olduğu Land of Blood and Honey adlı sinema filminde rol almıştır. Daha önce Veda, Şeref Meselesi, Fatih, Güllerin Savaşı, Kelebek adlı televizyon dizilerinde rol alan güzel oyuncu Savaşçı’nın oyuncu kadrosuna girmiştir. 

alma terzic resmi

Albay Kopuz uzun süredir aradığı Aşık Veysel’in plağını bulmuş ve almaya gitmiştir. Bu sırada çarpıştığı Piya ile plakları karışır. Piya plağı vermek istediği sırada askerler torbada bomba var zannedip Piya’yı etkisiz hale getirmeye çalışırlar. Piya çok korkar. Albay Kopuz duruma müdahale eder ve daha sakin bir ortamda ikili konuşurlar. Kopuz ondan çok etkilenmiştir. Piya ise iki büyük müzisyenin plağına ve iki müzisyenin de ama olmasına duyduğu şaşkınlığı dile getirir. Tanışan ikiliyi ilerde büyük bir aşk beklemektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu