Savaşçı

Savaşçı Dizisi Temo Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Oyuncu Hakkında Detaylar

Pazar günlerinin fenomen dizisi Savaşçı yeni sezonda oyuncu kadrosuna pekçok ismi ekledi. Oldukça başarılı olan  başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin olduğu Savaşçı’nın oyuncu kadrosu yeni yüzlerle gücüne güç katmaya devam ediyor. Bu hafta Savaşçı dizisine dahil olan Temo karakteri kimdir, gerçek ismi nedir, nerelidir, hangi dizilerde rol almıştır gibi pek çok sorunun cevabı haberimizin devamında..

burak sarımola resmi5

Savaşçı Dizisi Temo Kimdir?

Savaşçı dizisine bir yeni karakter daha eklendi. Temo karakterini canlandıran isim Burak Sarımola. 3 Mayıs 1979 tarihinde ülkemizin en kalabalık şehri İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu, yaşadığı şehrin avantajlarını da kullanmayı bilmiş ve Lale Oraloğlu ve BKM Atölye’de Sahne Sanatları ve Diksiyon konusunda eğitim almıştır. Bazı insanların oyunculuk hamurunda deriz ya oyuncumuz bu hamuru aldığı eğitimle daha da iyi hale getirmiştir.

burak sarımola resmi1

Çılgın Bediş, Aynalı Tahir, Küçük Besleme gibi dizilerde rol alan oyuncu sinema sektöründe de adını duyurmuştur. Allahım Sen Bilirsin bilirsin filmi başarı hikayesindeki ilk filmidir. 2002 yılında dönemin en sevilen dizilerinden olan Gülbeyaz dizisinde Hami’ya hayat veren Sarımola, Emret Komutanım, Son Ders Aşk ve Üniversite, Papatyam, Ammar: Cin Tarikatı, Azazil: Düğüm, Arka Sokaklar gibi yapımlarda rol almıştır.

Burak Sarımola Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. Savaşçı dizisindeki temo oyuncusunun kendisine tam bir uyuz oluyorum o şahsı bir kaşık suda boğasım geliyor

  2. SAVAŞÇI DİZİSİNDEKİ TEMO OYUNCUSUNA TAM BİR UYUZ OLUYORUM ONU BİR KAŞIK SUDA BOĞMAK İSTİYORUM İNANINKİ O GICIĞIN ARTIK ÖLMESİ LAZIM DEĞİLMİ YETER ARTIK BU KADAR KÖTÜLÜK YAPMASI BİTSİN YETERRRRRR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu