Savaşçı

Savaşçı Doğan Bayındır Kim?

Savaşçı dizisine dahil olan Dağan Bayındır Nasıl bir askerdir? Albay İbrahim Kopuz ile yolları nasıl kesişti? Doğan Bayındır Daha sonra Kendini Nerede buldu? Doğan Bayındır Karakterine Kim hayat veriyor? İşte Detaylar

Savaşcı dizisi kaldığı yerden devam aksiyon dolu sahneleri ile son hız devam ediyor. Kılıç timi helikopter ile düşer içerisinde Albay da vardır. yere ağaçlar sayesinde yumusak bir iniş ile inerler ancak tehlike çok yakınlarındadır.Savaşçı Oyuncu Kadrosu Doğan Bayındır Resmi

Terör örgütünün bir pususuna düşmüşlerdir. Albay yere düşnmenin etkisi ile baygın olduğu için savunma yapamamaktadır. tek ayakta kalan Ersin OLGAÇ’ın Dağan bayındır’a hayat verdiği karakter biraz sıkıntılı bir askerdir. Silah kullanmayı bile tam bilememektedir.

İlk yüzbaşının yanına gider onu kaldırdıktan sonra teröristleri püskürtmeyi başarır. Hatta Albay’ın canını korumak için kendi canını hiçe sayarak mermisi bitince bıçağı ile teröristin üzerine yürüyüp etkisiz eder. Bu sırada Albay İbrahim’de Doğan’ın hayatını kurtarır.

Savaşçı Oyuncusu Doğan Bayındır Resmi

Doğan Bayındır yani gerçek adı Ersin OLGAÇ 1983 İstanbul da dünyaya gelmiştir. İkizler burcudur. Ersin Olgaç’ın Twitter adresi:ersinolgac  ünlü 34 yaşındadır. 

Savaşçı Dizisinde Doğan bayındır Karakteri Albay İbrahim Kopuz’un hayatını kurtarmasından sonra Albay en yakınındakine bile güvenilmediği bir ortamda problemli bir askerlik geçiren ve defalarca askerden firar girişimi olan Bayındır’ı kendi postası yapar. Bayındır artık Özel Kuvvetler destek personelidir. Albay’ın her adımında yanında yer alır. Özel kuvvetlere geldikten sonra Bayındır problemli askeri geride bırakıp komik ve muzip bir kişi olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu