Savaşçı Funda Üsteğmen Kim? Hangi Oyuncu Canlandırıyor? Savaşçı Üsteğmen Funda’nın Gerçek İsmi Ve Dahası

Fox TV’nin fenomen dizisi Savaşçı oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Her ne kadar diziden bazı sebeplerle ayrılanlar olsa da diziye katılan yeni isimlerde gelmeye devam ediyor. Bu yazımızda Savaşçı Funda Üsteğmen olarak izleyeceğimiz karakteri anlatacağız. Ne zaman ve kaçıncı bölümde diziye dahil olduğunu açıklarken Savaşçı Funda karakterini kim canlandırdığını ve en son hangi dizide yer aldığını açıklayacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Savaşçı Dizisi Funda Üsteğmen Kim?

Pazar günlerinin reyting galibi olan Limon film tarafında yapımcılığı üstlenilen askeri diziyi olan Savaşçı da bu hafta nefeslerimizi  tutup Haydar yüzbaşının kurtulmasını ve sağlığına kavuşmasını bekledik. Bozok yüzbaşının da Haydar’a bunları yapanların peşinde koşup, Karonu bulmaya çalıştılar. Heyecan dolu bölüm yine pazar  günü 7.86 reyting ile zirvede yer aldı. Dizinin gelecek bölümlerinde havacı üsteğmen Funda olarak diziye dahil olacak olan karakter hakkında oldukça fazla konuşacağız. Bölüm oyuncusu olarak katılacağı yönünde haberlerin aksine Savaşçı dizisi Funda karakteri kalıcı olacak ve oyuncu kadrosuna dahil olacak. 

Savaşçı Funda kim dediğimizde vatanı için, hayatını hiçe sayabilecek kadar cesur ve bir o kadar vatansever askerdir. Vatanına o kadar aşıktır ki, vatan sevgisinden evlenmeye ve yuva kurmaya vakti olmamıştır. Ancak kılıç timinde kalbini birine kaptırsa da bunu ilk başta kendisi kabul etmeyecek. Bakalım ilerleyen zamanda  Funda Savaşçı dizisi kılıç timinde kime aşık olacak. Şimdiden söyleyip tüm heyecanı bozmak istemiyorum.

Kısaca Savaşçı Üsteğmen Funda karakteri hakkında edindiğimiz bilgileri sizler ile paylaştıktan sonra ekranlarda yüzünü çokça gördüğümüz bayan üsteğmen funda kim? Gerçek adı ne şimdide bu soruları cevaplayalım. Bu arada Savaşçı Birsen kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Savaşçı Funda Üsteğmen Gerçek Adı…

Savaşçı dizisinin gelecek bölümü olan 55. bölüm 2 kasımda diziye katılacağını beklediğimiz ve Savaşçı Funda karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek ismi Müjde Uzman’dır. Eylül 1984 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelen güzel oyuncu, bu sektöre birden girenlerden diyebiliriz. Pazarlama müdürü olarak çalışırken, 2008 yılında yayınlanan “Paramparça Aşklar” isimli dizide “Nil” karakterine hayat vermesi ile hayatı bambaşka bir yönde değişmiştir.savascı funda - ustegmen funda (mujde uzman) resim 1

Aynı yıl “Recep İvedik 2” sinema filminde “Resepsiyon görevlisi” olarak ilk sinema deneyimini de yaşayan Müjde Uzman’ın yıldızının parlaması Atv ekranlarında yayınlanan Edho dizisinde Nazlı karakterine hayat vermesi ile oldukça popüler bir oyuncu haline geldi. Oyunculuk hayatında kaldırım taşları arasında Çiçek taksi dizisinin ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinin çok ayrı bir yeri var. O diziler sayesinde ülke çapında dikkatleri üzerine çekmeyi başarması ile Edho oyuncu kadrosuna dahil olduğunu düşünüyorum.

Müjde Uzman Savaşçı dizisine dahil olmadan evvel en son yer aldığı dizi 2017 yılında “Babamın Günahları” dizisi olurken, 2018 yılında “8 (sekiz)” isimli sinema filmi de en son yer aldığı sinema filmi olmuştur. Güzel oyuncuya Savaşçı Funda Üsteğmen karakterinde başarılar dileriz.

Savaşçı Funda‘nın Geleceği Bölüm Fragmanı (55. Bölüm)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın