Savaşçı

Savaşçı İlyas Karaca Kimdir? [Astsubay İlyas]

Savaşçı dizisi İlyas Astsubay Karakterini Canlandıran Oyuncu Belli Oldu!

Savaşçı İlyas Karaca karakteri geçtiğimiz yıl kadroya dahil olan ancak kendisini tam anlamı ile gösteremeyen oyuncu, bu sezon Astsubay İlyas Karaca karakterini çok daha yakında izleyeceğiz. Bu yazımızda Savaşçı dizisi İlyas Astsubay karakteri canlandıran oyuncu ve bilgileri sizleri bekliyor olacak.

Savaşçı dizisi İlyas Astsubay (Ali Tarık Fındık) Resmi
Savaşçı dizisi İlyas Astsubay Resmi

10 Nisan 2021 tahinde beşinci sezonuna yaklaşık bir yıl sonra başlayan dizi kendi kendi günün de değil Cumartesi günleri yayın hayatına devam edecek. Artık Bozok Kaan Yüzbaşının yerine Haydar Yüzbaşı Kılıç Timinin başında yer alırken Haydar Yüzbaşının en büyük yardımcısı olan Kılıç timinin mihenk taşlarında biri olan Astsubay İlyas Karaca karakteri bu sezon adından sıkça söz ettirecek.

Savaşçı İlyas Karaca (Astsubay) Kimdir

Savaşçı dizisine 2017 yılında katılan ve Savaşçı İlyas Astsubay karakterini canlandıran başarılı oyuncunun gerçek adı Ali Tarık Fındık’dır.1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Maltepe Üniversitesi Sinema Yüksek Lisans Oyunculuk eğitimini başarı ile tamamlamıştır.

Savaşçı İlyas Karaca (Astsubay) kimdir - Ali Tarık Fındık Resmi
Savaşçı İlyas Karaca (Astsubay) Resmi

İlk defa kamera karşısında 2010 yılında “Kavak Yelleri” dizisinde “Ali” karakterini canlandırması ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 2011 yılında Fox TV ekranlarında reyting rekorları kıran Arka Sıradakiler isimli dizide rol alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

2017 yılında Savaşçı dizisinin kadrosuna dahil olan ve dizide Astsubay Çavuş İlyas Karaca karakterini bu zamana kadar başarı ile canlandırmıştır.

Ali Tarık Fındık’ın Dizi ve Filmleri

2017 – Savaşçı
2012 – Aşkın Halleri
2011 – Akasya Durağı
2011 – Arka Sıradakiler
2010 – Kavak Yelleri

Ali Tarık Fındık Savaşçı İlyas Astsubay karakterini sezon sonuna kadar devam ettirecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu