Savaşçı

Savaşçı Kürşat Teğmen Kim? Gerçek Adı ve Detaylar

Fox Tv’nin en iyi dizilerinden olan pazar günlerinin vazgeçilmezi olan Savaşçı her bölümde oyuncu kadrosuna yenilerini eklemekte. 17 Eylül Pazar ekranlara gelen Savaşçı’da yeni bir isim daha izleyiciyle buluştu. Kürşat Teğmen’i de karakter listesine ekleyen Savaşçı yine bomba bölümüyle adından söz ettirdi. 

Savaşçı dizisinin Kürşat Teğmen’i Kuruluş Osman kadrosuna dahil oldu. Kuruluş Osman Cerkutay karakteri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

Başrol oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli gibi oldukça başarılı isimlerin olduğu Savaşçı’da Teğmen Kürşat’a hayat veren isim Çağrı Şensoy. İşte Çağrı Şensoy hakkında kimdir, nerelidir, ne mezundur, daha önce hangi dizilerde rol aldı gibi tüm merak ettiklerinizin cevapları…

ağrı şensoy resmi

17 Nisan 1986 tarihinde kültür başkenti olan İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, ilk, orta ve lise hayatı boyunca İstanbul’da yetişmiştir.  Ardından yine İstanbul’dan ayrılmayıp İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça iyi. Daha önce pekçok oyunda rol alan oyuncu, ilk dizisi olan Ölüm Çiçekleri adlı televizyon dizisinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Daha önce Kavak Yelleri, Mazi Kalbimde Yaradır, Çakıl Taşları, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi oldukça bilindik dizilerde de rol almıştır.

Savaşçı dizisinde de diziye yeni katılan Beni Affet’in Bahar’ı olan Gaye Turgut Evin’in canlandırdığı Çiğdem Teğmen’i çıldırtan bir karakter olan Kürşat Teğmen seyirciden oyunculuğu ile tam not alacak bir oyuncu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu