Savaşçı

Savaşçı Kuzgun Kuzgun Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Savaşçı Kuzgun Kimdir? Savaşçı yeni gelen Oyuncu Kuzgun karakterini kim canlandırıyor? Savaşçı 28 Ocak Pazar günü diziye dahil olan Kim? bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Savaşçı Kuzgun Karakteri Dizide Nasıl Biri?

Savaşçı dizisinde Kılıç timine kötü adam dayanmıyor. Bu yıl başlarında Doktor kod adlı terörist ile büyük mücadele veren Kılıç timi, daha sonra ortaya çıkan doktorun oğlu Temo kod adlı terörist Kılıç timini bayağı zorladı. Ancak Kılıç timi Temoyu da alt ettikten sonra daha çetin kötüler kılıç timini bayağı zorlayacak cinsten. Kılıç timine bu hafta katılmasını beklediğimiz Kuzgun kod adlı terörist, adını yaptığı eylemlerle almış kansız birdir.

Savaşçı Kuzgun Resmi

Bir çok eylemlerde aktif rol oynamasa da planlama aşamasında yer almıştır. yani örgütün beyin takımına yakın ve ülkedeki eylemleri yönetmesi için ülke dışından sınırlarımıza girecek. Kılıç timi daha ilk dakikadan itibaren olaya hakim olsa da Kuzgun kod adlı teröristin diğerlerinden daha akıllı olduğunu anlayacaklar. Ancak TSK mensup Özel kuvvetler Timi olan Kılıç Timi her zorluğa baş edebilecek şekilde eğitim almış ve bu teröristi de alt edebilecek kapasitede ve güçtedir. Kuzgunun yaptığı eylemleri bir bir bozguna uğratacaklar. Ancak bu her zamanki gibi kolay olmayacak. Savaşçı dizisinde Kuzgun karakterine kim canlandırıyor? İste detaylar.

Savaşçı Kuzgun (Engin Benli) Kim?

Savaşçı dizisinde Kuzgun karakterine hayat verecek olan Engin Benli‘dir. Kendisini aslında bir çok diziden tanısak da akıllarda “Kanıt”  dizisindeki “Orhan başkomiser” rolü ile çok beğeni topladı. Usta oyuncu Ocak 1970 yılında Sahil kentimiz olan İzmir’de hayata gözlerini açmıştır. Kova burcu olan Engin, oyunculuk eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.

Savaşçı Kuzgun Resmi 1

İlk TV karşısına 2004 yılında yayınlanan Büyük buluşma dizisinde ekran karşısına çıkmıştır. 2006 yılında ise sinema filmi olan “Polis” filminde “Volkan” karakterine hayat vermiştir. Daha sonra bir çok oyuncularımız gibi Engin bey de “Arka Sokaklar” dizisinin setinin tozunu yutmuştur. Ardından 2007 yılında yayınlanan “Gazi” adlı dizide konuk oyuncu oldu.

2010 yılına gelindiğinde belkide bir çoğumuzun oyuncuyu burada tanıdığı “Kanıt” adlı dizide “Başkomiser Orhan” karakterine hayat vermişti. yıldızının parlaması ve ülke çapında tanınan bir oyuncu olması burada geçirdiği 4 sezonun büyük etkisi oldu. Buradaki rolü iyi olsa da “Payraz Karayel” adlı dizisindeki “Zafer” rolü ile kötü karekteri de başarı ile canlandırmıştır. son alarak Savaşçı dizisine dahil olmadan evvel “Adı Efsane” adlı dizide “Sinan” karakterine hayat vermişti. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. kuzgunun diziye girmesiyle izledim güzel bi Dizi benim için rekor kırdı bia ve kuzgun filme farklı bir renk katı umarım kuzgun ve bia uzun süre dizide oynarlar görüşürüz?

    1. kılıç timi de onu temo gibi etkisiz hale getirmek için mucadele verecek o gince başka bir karakter gelir. Yani kuzgun karakteri kalıcı değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu