Savaşçı

Savaşçı Merlin Kim? Markus’un Yerine Yeni Kötü Karakter!

Savaşçı Merlin Kim? Markus’un yerine gelecek olan yeni kötü karakter Merlin’e hangi oyuncu hayat veriyor. Merak edilen tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Limon Film imzalı, her Pazar Fox Tv ekranlarında yayınlanan, Berk Oktay, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin, Sarp Levendoğlu, Nazan Diper’ın kadrosunda yer aldığı Savaşçı dizisinde bildiğiniz üzere Markus ölmüştü. Çok şükür gitti derken Kılıç Timi’nin başına bu defa Merlin belası musallat olacak. Markus’un ölmediğini düşündüren kişi Merlin’den başkası olmayacak.

Savaşçı dizisinin kötü adamı olacak merlin karakterine hem oyuncu hem de müzisyen olan bir isim hayat verecek. İşte ayrıntılar!

Savaşçı Merlin Gerçek Adı Hayatı

Limon Film’in iddialı dizisi Savaşçı’da Merlin karakterine hayat veren oyuncu Anıl Altınöz.Oyuncu kimliğiyle olduğu kadar müzisyen kimliğiyle de beğeni alan oyuncunun hayranları diziye dahil olmasını merakla bekliyor.

Anıl Altınöz Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Anıl Altınöz, 1980 yılında dünyaya gelmiştir. 40 yaşında olan oyuncu İzmir doğumludur. Söz yazarı olan oyuncu Nefes Grubunun vokalisti olarak çalışmaktadır.anil altinoz resmi

İzmir Bornova Anadolu Lisesi mezunu olan oyuncu Celal Bayar Üniversitesi mezunudur.

Anıl Altınöz Oynadığı Diziler ve Filmler

“Hacı” ve “Canın Sağolsun” adlı yapımlarda kamera arkasında çalışmış olan oyuncu 2010 yılında “Peşpeşe” adlı yapım ile kamera önüne geçmiştir.

Bu Bu filmde Özgür karakteri ile beğeni kazanan Altınöz, 2015 yılında “Bir Varmış Bir Yokmuş”; 2016 yılında “İkinci Şans” ve “Bizans Oyunları”; 2017 yılında “Aç Kapıyı Çok Fenayım” adlı filmlerde rol almıştır.savasci anil altinoz resmi

Bu yıl Savaşçı dizisinin dışında yer aldığı bir diğer yapım ise “Masallardan geriye Kalan” adlı film olmuştur. Oyuncu ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Doksanlar” adlı dizide rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu