Savaşçı

Savaşçı Nora Kim? (Karon’un Kızı) Nora’nın Gerçek Adı Ve Bilgileri

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Karon karakteriyle bu sezonda olay üstüne olay yaşanırken bir de Karon’un kızı Nora işin içine girdi. Peki Savaşçı Nora kimdir, Savaşçı Nora’nın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli gibi aklınıza oyuncu ile gelen tüm soruların cevapları yazımızda sizleri beklemekte.

Savaşçı Dizisi Nora Kim?

Pazar günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Savaşçı dizisi yeni gelen oyuncularla farklı hikayeleri de seyirciyle buluşturmakta. Savaşçı dizisine bu sezonda dahil olan kötü karakter olan Karon ile uğraşan Kılıç Timi kayıpta verse şehitlerin intikamı için daha da güçlenip onların karşısında durmaya devam ediyor.

Karon’un kızı olan Nora ise Türkiye’ye geleceği zaman ortalığın karışacağı haber verilse de Nora yine de her şeyi gözü alıp gelir. Babasının kızı derler ya Nora’da tam bir Türk düşmanıdır. Askere nasıl zarar verilir çok iyi bilmekte.

Ankara’nın hareketleneceğini haber veren Karon çok çabalasa da Kılıç Timi birliğini yıkamaz ve planlarının çoğu suya düşer. Nora daha sonra Kılıç Timi’nin yakalanmasıyla zor anlar yaşar ama kurtulmayı başarır ama bu defa da Nora’yı kaçıran Sakallı olur.

Sakallı’nın isteğiyle babasıyla konuşmaya başlayan Nora bu defa da Sakallı tarafından yakalandığını söyler. [kirmizibuton]Savaşçı Funda Üsteğmen[/kirmizibuton] için tıklayınız.savaşçı nora kim buse akbaşak resmi Nora, aslında babasının sevgisine her insan gibi çok muhtaçtır. Babası neden başına bu kadar bela açtın dediğinde de Nora kendini savunurken beni sev diye yaptım der.

Nora kısaca babasının dikkatini çekebilmek için onun gibi davranıp sevilmeyi umut etmiştir. Nor karakteriyle aslında güzel de bir mesaj hepimize iletilmiş oluyor: evlatlarımız dikkat çekmek için kötü davrandığında arkasında yatan neden aslında bizden beklediği sevgi ilgi.

Pek çok gencimiz de yine Nora gibi kendini kanıtlamak için ben de varım demek için yanlışa yönelebiliyor. Peki sizler Nora hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı yorum ekle kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.savaşçı nora kim buse akbaşak resmi 2Savaşçı Nora’nın gerçek adı Buse Akbaşak. “Bu Tarz Benim” yarışmasında adından söz ettiren oyuncu Brokoly Management’e bağlı olarak çalışmakta. 1996 doğumlu olan güzel oyuncunun doğum yeri ise İstanbul.

Boyu 175 cm ve 52 kg dır. katıldığı yarışmadan Lady Gaga’ya benzetilmiş olan oyuncu, yarışmada adından en çok söz ettiren yarışmacılardan biri haline gelmiştir. Oyuncunun katıldığı yarışmadan bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Buse Akbaşak Savaşçı Nora Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu