Savaşçı

Savaşçı Savaş Astsubay Kimdir? Gerçek Adı

Savaşçı Savaş Astsubay karakteri 5. sezon adını en çok duyacağımız karakterlerden biri olacak. Bakın Savaşçı Savaş Astsubay rolüne hangi popüler oyuncu hayat verecek!

Savaşçı Savaş Astsubay Kim?

Limon Film imzalı Savaşçı 5. sezonuyla çok yakında ekranlara gelecek. Diziye katılan taze kanlardan biri de Astsubay Savaş Çiğiltepe karakteri oldu.savasci savas astsubay resmi

‘Timin gülen yüzü’ olarak ekranlara gelecek olan Savaş Astsubay rolüne ise bakın kim hayat verecek!

Savaşçı Savaş Astsubay Gerçek Adı Dizileri

Anıl Tetik Savaşçı Savaş Astsubay rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan “Sol Yanım” dizisine konuk olan oyuncu “Savaşçı” dizisi oyuncu kadrosuna Savaş Astsubay rolüyle dahil oldu.

Anıl Tetik Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Bir dönemin sevilen dizisi Star Tv’de yayınlanmış olan “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Anıl Tetik hakkında detayları paylaşmaya devam edecek olursak; Anıl Tetik, 1990 doğumlu.anil tetik resmi186 cm boyunda olan, 28 yaşındaki oyuncu İstanbul doğumlu. Kırıkkale kökenli olan Tetik, İstanbul’da bulunan Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Motor sürme konusunda oldukça usta olan Tetik’in bu sevdasına ailesi karşı da çıksa o bu sevdadan vazgeçmemiştir.

Hatta motor sürebilmek için 100 kilo iken yaptığı diyet sonrasında 75 kiloya düşmüştür. Azmiyle inanılmaz olanı başaran oyuncu motor sporlarında hem ülkemizde hem de Avrupa’da yapılan yarışmalarda çok iyi dereceler almıştır. Survivor yarışmasına katılan Anıl Tetik, yarışmanın ardından kendini oyunculuk yönünde geliştirmeye karar vermiştir.

Anıl Tetik Savaşçı dizisi Savaş Çiğiltepe karakteri

İlk olarak “Alemin Kralı” dizisinde rol alan oyuncu daha sonra “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide rol almıştır. Anıl Tetik “Sol Yanım” dizisinde Mert rolüyle ekranlara gelmiştir. TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Tek Yürek” dizisinde Yusuf karakteriyle de seyirciden tam not almıştır.

Anıl Tetik Savaşçı dizisi Savaş Çiğiltepe karakterini bu sezon sonuna kadar devam ettirecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu