Savaşçı

Savaşçı Yeni Gelen Oyuncular [5. Sezon]

2021-2022 Savaşçı Yeni Gelen Oyuncular şimdiden Merak edilmeye başlandı. 10 Nisan 2021 tarihinde yaklaşık bir yıl ara sonra yeniden ekranlara dönen Savaşçı dizisi yeni gelen oyuncular ile bu oyunculara hayat veren isimlerin tam listesini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Savaşçı Yeni gelen oyuncular 2021-2022
Savaşçı Yeni gelen oyuncular 2021-2022 5 Sezon

Savaşçı dizisi 2020 yılını adeta pas geçmiştir. Bir yıl aradan sonra yine Fox TV ekranlarında başlayan dizi hakkında bu zamana kadar çokça söylentiler çıktı. Kimi zamana final kimi zaman da dijital alan da yayın yapacağı söylense de bugün 10 Nisan 2021 tarihinde merakla beklenen 5. sezon 100 bölüm heyecanla başladı.

2021-2021 Savaşçı Yeni Gelen Oyuncular Tam Listesi

İşte kadroya dahil olan 2021-2022 Savaşçı dizisi yeni gelen oyuncular ve bu oyunculara bilgileri…

Savaşçı Bektaş Subaşı

Erkan Meriç savaşçı Bektaş Subaşı

Erkan Meriç Savaşçı Bektaş Subaşı rolüne hayat vermektedir. “Adını Sen Koy” dizisinde başrolde yer almış olan oyuncu ve fanları şimdiden bu habere sevindi. Erkan Meriç hem model hem de oyuncu olarak dikkat çekmektedir. 25 Temmuz 1986 tarihinde Adana’da dünyaya gelen oyuncu, Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü mezunudur.

=> Savaşçı Bektaş Subaşı karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Savaşçı Göktürk Albay

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Haluk karakteri ile milyonların sevgisini kazanan Tamer Karadağlı Savaşçı dizisinde Albay Oktay Göktürk karakterini canlandıracak.   Aslen Kars-Sarıkamışlı olan oyuncu, Azeri kökenlidir. Çocukluğu ABD’de geçen oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Tamer Karadağlı Savaşçı Oktay Göktürk Albay

=> Savaşçı Göktürk Albay karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Savaşçı Dizisi Savaş Astsubay

10 Nisan 2021 tarihinde başlayan dizide Savaş Çiğiltepe karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı Anıl Tetik’dir. En son “Sol Yanım” dizisinde Mert rolüne hayat vermiştir. Yakın zamanda Fox TV ekranlarında Birce Akalay’ın baş rolleri de yer aldığı “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde zengin ve havalı öğrenciye hayat vermesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Anıl Tetik Savaşçı dizisi Savaş Çiğiltepe karakteri

=> Savaşçı dizisi Savaş Astsubay karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Savaşçı Görkem Astsubay

Beşinci sezonda kadroya dahil olan bir diğer oyuncu Savaşçı Görkem karakteri ile Ekin Mert Daymaz oldu. Dizide kılıç timinden biri olarak yer alacak olan Görkem Astsubay çevresinde çok fazla yediği yemekle tanınmaktadır.

Ekin Mert Daymaz Savaşçı Görkem İlbeyli Karakteri

Yakın zamanda Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Gençliğim Eyvah” dizisinde “Ahmet” rolünü canlandırmıştır. Daha önce tıpkı Anıl Tetik gibi Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır.

=> Savaşçı Görkem Astsubay karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Savaşçı Selcen Efe (Teğmen)

Kılıç timinde bayan subay olarka dahil olan yakın savunma konusunda kendisini çok iyi yetiştiren bordo bereli Selcen Efe rolüne hayat veren bayana oyuncunun gerçek adı Serenay Aktaş’dır. Serenay Aktaş Futbolculuktan oyunculuğa giden harika bir hayat hikâyesine sahiptir.

Savaşçı Selcen Efe - Serenay Aktaş

Sıkı Galatasaray hayranı olan Serenay Aktaş En son dizi olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Meryem dizisinde polis rolünü canlandırmıştır.

=> Savaşçı Teğmen Selcen Efe karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncu hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Savaşçı yeni gelen oyuncular arasına yeni isimler geldikçe bu konumuz %100 güncellenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu