Savaşçı

Savaşçı Yeter Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Savaşçı Yeter kimdir? Yeter’in gerçek adı nedir? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

 

Savaşçı Yeter Kim?

Limon Film yapımı Savaşçı aksiyon dolu bölümlerle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Pazar günlerinin sevilen dizisine yeni karakterlerin gelmesiyle dizi oyuncu kadrosu da genişlemeye devam ediyor. Savaşçıya yeni gelen karakterlerden birisi de Yeter karakteri olacak. 25 yaşında gencecik olan Yeter, zorlu çocukluk yılları nedeniyle sert bir mizaca sahiptir.

savaşçı oyuncuları öykü çelik resmi 2

Ailesi Edirnede yaşayan Yeter hep ailesinin geçim sıkıntılarından dolayı zorlanmalarına şahit olmuş ve bu nedenle de gayret edip bir meslek sahibi olmak için büyük bir mücadele vermiştir. Ve sonunda hayalindeki mesleğe ulaşmıştır. Zor ulaştığı bu mesleğin ne kuralı varsa ona uyan Yeter, karşısındaki kişilerin verdiği görevleri yerini getirmemesine de büyük tepki gösteren biridir. Çiğdem’in ardından ikinci defa bir bayanı asker rolüyle görecek olan seyirci bakalım Astsubay Yeter karakterini nasıl bulacak.

 

Savaşçı Yeterin Gerçek Adı

Yeter’in gerçek adı Öykü Çelik. Temmuz 1987, İstanbul doğumlu olan güzel renkli gözleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu 1,60 boyunda ve 57 kilo. Yengeç burcu olan oyuncunun babasının mesleği ise futbol antrenörü. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Abdullah Management Oyunculuk Ajansı oyuncularından biri. Üniversitede iken yaşadığı bir kaza sonucunda eğitimine ara vermek zorunda kalan başarılı oyuncu eksik kaldığı noktaların telafisini yapabilmek için oyunculuk konusunda eğitim almaya devam etmiştir.

savaşçı oyuncuları öykü çelik resmi 1

Selena adlı dizide Eda karakteri ile ilk defa kamera karşısına çıkan oyuncu 2014 senesinde iş adamı olan Ahmet Murat Çakan ile nikah masasına oturmuştur. Ancak daha sonra boşanma kararı almıştır. Aslen Rizeli olan başarılı oyuncu daha önce Yeşil Deniz, Benim İçin Üzülme, Bensiz, Ağlatan Dans, Gönülçelen, Kasaba, Saba, Darbe, Çin Geçiti, Mahpeyker Kösem Sultan, Romantik Komedi 2, Kanımdaki Barut, Akasya Durağı, Poyraz Karayel, Nuri,  adlı yapımlarda rol almıştır. Son olarak ise Hayat Sevince Güzel adlı Fox Tv ekranlarının sevilen dizisinde Emine karakterine hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu