Oyuncu

Seçil Buket Akıncı Kimdir? Kaç Yaşında? Oyuncunun Hayatı

Seçil Buket Akıncı kim sorusu pek çok kişi tarafından merak edildi. Güzelliği ve oyunculuğu ile odak noktası haline gelen Seçil Buket Akıncı kimdir, kaç yaşında, hayatı, boyu kilosu kısaca oyuncu hakkında merak edilen tüm detayları sizlerle buluşturacağız.

Seçil Buket Akıncı Hayatı

Hem tarihi dokusuyla hem doğa güzellikleriyle bilenen İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1988 doğumludur. 31 yaşında olan oyuncu Ağustos ayında doğmuştur. Tümay Özokur Film Ve Reklam Ajansına bağlı olarak çalışan Akıncı, Trakya Üniversitesi mezunudur.

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan kadrosunda Miray Daner’in bulunduğu “Bir Litre Gözyaşı” dizisinde rol alan oyuncu bu sezonda Fox Tv’de “Savaşçı” dizisinde rol alacak. Bu yıl ayrıca “Hür Köle” adlı sinema filminde Esma karakterine hayat veren oyuncu 2014 yılında “Mazlum Kuzey” adlı filmde Nazlı rolüne hayat vermiştir.secil buket akıncı resmi“Rüzgarın Kalbi” dizisinin Handesi ; “Kalbim Ege’de Kaldı” dizisinin İlkesi rolüne hayat veren oyuncu, asıl çıkışını 2015 yılında “Kocamın Ailesi” dizisiyle yapmıştır. İki sezon boyunca “Kardeş Payı” dizisinde oynayan Akıncı, dizide Aysel karakterine hayat vermiştir.

“Bebek İşi” dizisinde Ezgi rolüne hayat veren Akıncı, “İnsan Aklandı”, “Farklı Boyut” dizilerinde rol aldı. Üç sezon “Şefkat Tepe” dizisinde oynayan Akıncı, Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Emret Komutanım” dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. secil buket akıncı kimdir resmi“Annem”, “Esir Kalpler”, “Arka Sokaklar”, “Tuzak”, “Çocuğun Var Derdin Var”, “Baba”, “Gizli Dünyalar” adlı yapımlarda rol alan genç oyuncu bir dönemin belki de en sevilen dizilerinden biri olan “Doktorlar” dizisinde Ayşin karakterine hayat vermiştir.

“Sır Kapısı” dizisiyle ekran macerası başlayan Akıncı, üç sezon boyunca “Büyük Buluşma” dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun yeni dizisi ise Limon Film imzalı Savaşçı dizisidir.

Seçil Buket Akıncı Eşi Boyu Kilosu

1988 doğumlu olan Seçil Buket Akıncı, Onur Akıncı ile evlidir. 53 kg ağırlığında olan Akıncı, 169 cm boyundadır. Aslan burcu olan oyuncu hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından sizlere bir de oyuncun popüler olmasında önemli bir paya sahip olan “Kocamın Ailesi” dizisinde canlandırdığı Miray karakterinden bir kesit ile yazımızı sonlandırıyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu