Dizi Haberi

Seçkin Özdemir Kuruluş Osman’da!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman dizisine yeni oyuncu müjdesi! Seçkin Özdemir Kuruluş Osman dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu!

Bozdağ Yapım şirketinin ilgiyle izlenen dizisi Kuruluş Osman dizisine yeni sezonda yeni oyuncular dahil oldu. Bu oyunculardan biri de Seçkin Özdemir oldu. Seçkin Özdemir Kuruluş Osman dizisinde nasıl bir karaktere hayat verecek, karakterin ismi ne olacak şu an için netlik kazanmasa da sosyal medyada oyuncunun sevenleri bu haberi duyunca çok sevindi.

Seçkin Özdemir Kuruluş Osman Dizisinde Hangi Karaktere Hayat Verecek!

Seçkin Özdemir Kuruluş Osman dizisinde hangi karakteri canlandıracak henüz açıklanmadı. Peki Seçkin Özdemir kimdir dilerseniz hatırlayalım.seckin ozdemir kurulus osman resmi

Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Hizmetçiler” dizisinde Yiğit rolüyle dikkat çekmiş olan oyuncu asıl başarısını “Ateşböceği” dizisinde yakalamıştır. Bu dizide başrolde yer almış olan oyuncu yeni sezonda Kuruluş Osman dizisiyle kariyerine devam etmekte.

1981 yılında Sinop’ta dünyaya gelen başarılı oyuncu, “Kiralık Aşk” dizisinde Pamir rolüyle dikkat çekmiştir. seckin ozdemir resmi

Kocaeli Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro Bölümü’de eğitimini tamamlamıştır.seckin ozdemir resmi

2008 senesinde “Yaban Gülü” adlı dizide rol alan oyuncu 2012 senesinde “Al Yazmalım” dizisinde İlyas rolünü canlandırmıştır.

2011 senesinde “Muhteşem Yüzyı”l dizisinde Leo’ya hayat veren oyuncu “Bir Aşk Hikayesi” dizisinde başrolde oynamıştır. “Günahkar” dizisinde de başrolde oynayan oyuncu ayrıca “Racon:Ailem İçin”, “Acı Aşk” adlı yapımlarda rol almıştır.

“Ateşböceği” adlı Star Tv’de yayınlanan dizide baş rolde oynayan oyuncu, “Tehlikeli Karım” adlı dizide baş rolde yer almıştır. “Sevgili Geçmiş” adlı dizide rol almış olan Seçkin Özdemir Kuruluş Osman dizisinde rol alacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu