Oyuncu Kadrosu

Sefirin Kızı Güven Kim? (Nare’nin Babası Sefir Bey)

Sefirin Kızı Güven dediğimiz de belki tanıyan çıkmayabilir. Ancak Sefir bey dersem sanırım dizinin en önemli karakteri olduğunu hatırlayacaksınız. Zira ilk bölümde Nare ile Sancar’ın ayrılmasında büyük rol oynadığı gibi, Akın’ın da mirasında konmak için yaptığı türlü türlü oyunlarla kendi kızına cinsel tacizde bulunan ama bunu para için ört bas etmeye çalışan bir baba olarak izleyeceğiz.

Sefirin Kızı Sefir bey; Nare’nin babası. Büyük elçi olan Güven, Sefir adıyla bilinir. Sefir oldukça kibirli kimseyi beğenmeyen bir adamdır. Kumara zaafı olan Sefir herkesin hoşlanmadığı bir adamdır.

Sefirin Kızı Güven Kimdir?

İlk bölümde bu nasıl baba. Bir baba kızının taciz edilmesine nasıl göz yumuyor. Bu işte kesin bir iş var. Zira Sefir bey, Nare’nin gerçek babası değil gibi duygulara kapılsak da gerek karakter açıklamalarında gerekse dizideki halk ve tavırları ile Sefir bey yani Güven, Nare’nin gerçek babası.Sefirin Kızı Güven - Sefir Bey - Erdal Küçükkömürcü

Güven, yıllarca yurt dışında yaşamış ve devleti en üst makam da temsil etmiştir. Ancak para hırsı onuda vurmuş, elindeki en büyük fırsatı değerlendirmek için arkadaşının oğlu Akın’ı kendiş oğlu gibi büyütüp, gelecekte mirasına da konmanın planını yapmaktadır. Lakin, Akın Nare ile gerçekten kardeş olmadıklarını bildiği için çok çirkin bil olaya imza atmıştır.  Şefri bey ise bu olaya seyirci kalmıştır. Böyle insanlar gerçek hayatta var mıdır bilmiyorum. Ancak böyle baba olmaz olsun.

Sefirin Kızı Güven (Sefir Bey) Gerçek Bilgileri

İlk bölümden itibaren acımasız bir baba aynı zamanda büyük elçi olarak karşımıza Nare’nin babası Sefir Güven olarka çıkan oyuncunun gerçek ismi Erdal Küçükkömürcü’dür. En son Edho dizisinde İstihbarat başkanı olarak Alpaslan’ın amcası rolü ile kendisini izlemiştik.erdal kucukkomurcu sefirin kizi resmiErdal Küçükkömürcü 1 Nisan 1958 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan usta oyuncu ilk defa kamera karşısına 1992 yılında “Çıplak” isimli sinema filminde “Yadigar” karakteri ile beyaz perde ila tanışmıştır.

1994 yılında ise Gülşen Abi isimli dizide Nihat karakteri sayesinde TV serüveni başlamıştır. En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Davut karakteri ile kendisini izlemiştik. Sadece oyuncu değil aynı zamanda seslendirme sanatçısı da olan Erdal Küçükkömürcü, bu zamana kadar seslendirme sanatçılığını da işin içine katacak olursak, toplam da 41 ayrı proje de yer almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu