Dizi Haberi

Sefirin Kızı Nare Neden Yok? Neslihan Atagül’ün Hastalığı Ne?

Sefirin Kızı Nare neden yok? Neslihan Atagül’ün hastalığı ne? Sefirin Kızı severlere kötü haber geldi. Nare rolüyle izlediğimiz Neslihan Atagül rahatsızlandı!

Sefirin Kızı Nare Niye Yok?

Star Tv ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde Nare karakteri birkaç bölüm ekranlarda olmayacak. Neslihan Atagül’ün rahatsızlanması sonrasında 10 günlük rapor alması nedeniyle dizinin senaryosunda değişikliğe gidildi.

Bilindiği üzere Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisine veda etmişti. Sevenleri bu duruma üzülürken Neslihan Atagül’ün hastalanması Sefirin Kızı dizisine nazar değdi dedirtti.sefirin kizi nare neden yok resmi 2

Huzursuz Bağırsak sendromu nedeniyle uzun süredir sette de sıkıntılar yaşayan Neslihan Atagül, sağlık sıkıntılarına rağmen dizi aksamasın diye düşünüp rapor almamıştır.

Setteki yaşadığı halsizlik hat safhada olunca doktorunun da ısrarı üzerine rapor aldı. Kilo kaybı da gözlerden kaçmayan güzel oyuncunun rahatsızlığı hakkında kısa bilgileri de bu noktada sizlerle paylaşalım.

Neslihan Atagül’ün Hastalığı Ne? Sefirin Kızı Nare 

Geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle Neslihan Atagül zor anlar yaşamaktadır. Bu hastalık toplumumuzda sıkça görülen hastalıklardan biridir. Bağırsak hücreleri arasındaki bağın bozulması olarak bilinen hastalık hayat kalitesini ciddi oranda düşürmektedir.

sefirin kizi nare neden yok resmi 3

Besin alerjileri, bağırsak sistemi hastalıkları, deri hastalıkları, vitamin eksiklikleri, sürekli devam eden baş ağrısı, kabızlık ve ishal, kronik yorgunluk, aşırı kilo alma veya aşırı kilo kaybı gibi belirtileri olan hastalık tedavisinde doğal beslenme çok önemlidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu