Dizi Haberi

Sefirin Kızı Ne Zaman Başlayacak? Sezon Finali Netleşti!

Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu’nun rol aldığı Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı sonunda geldi. İşte merak edilen detaylar!

Koronavirüs nedeniyle çekimlere ara verilmesi sonrasında Sefirin Kızı yeni bölümleri ekranlara gelmiyordu. Beklenen güzel haber sonunda geldi. Sefirin Kızı yeni bölüm çok yakında ekranlarda olacak.

Sefirin Kızı Son Bölümde Neler Yaşandı? Özet

Öfkeli bir çocuğa daha fazla eyvallahım yok!

Sancar’ın Akın’ı öldürmesine engel olan Gediz bu defa ona öfkesi nedeniyle kendini zor tutar. Akın’a olan öfkesi öylesine fazladır ki Akın’ı öldürmenin eşiğine gelir. sefirin kizi sezon finali resmiSancar bir taraftan bu sıkıntı ile uğraşırken Nare ile yeniden aile olma yolunda adımlar atmışken Menekşe’nin hamile olması her şeyi alt üst eder. Elvan Yahya cephesinde olanlar ise gerçekten üzücüdür. Yahya Dudu ile iyiden iyiye yakınlaşırken Elvan bunları öğrenince bakalım nasıl tepki verecektir. sefirin kizi final resmiNare’ye bu gerçeği söylediğinde Nare yıkılır. Menekşe ise konağa geri döner ve oyununa kaldığı yerden devam ederek düşük numarası ile herkesin yüreğini ağzına getirir. Bakalım bu planı kim bozacak izleyip hep birlikte göreceğiz.

Sefirin Kızı 15. bölümde yaşanaların ardından Menekşe Sancar ilişkisinde ne gibi gelişmeler yaşanacak herkes merak içinde bekliyor. Nare bu süreçte olanlara nasıl tepki verecek? Sancar ve Nare aşkı yeniden zorlukları aşabilecek mi? Bu soruların yanıtını bekleyen izleyici için Sefirin Kızı ekibi Mayıs ayında yeniden sete çıkacak. Dört bölüm çekilecek ve Sefirin Kızı 19. bölümü ile sezon finali yapacak.

Sefirin Kızı Sezon Finali Belli Oldu!

Dizi 19. bölümü ile sezon finali yapacak. Dizi 15 Haziran Pazartesi yeni bölümüyle ekranlarda olacak ve dört hafta boyunca yayınlanacak ardından da sezon finali yapacak.

Sefirin Kızı Yeni Sezon Ekranda Olacak Mı?

Sefirin Kızı yeni sezonda da ekranda olmaya devam edecek dizilerden bir tanesi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu