Dizi Haberi

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor? (Sancar Efe’nin Konağı)

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor? Sancar Efe’nin konağı nerede? Sefirin Kızı Muğla da mı Çekiliyor? İşte bu soruların cevapları haberimizin devam da sizleri bekliyor.

16 Aralık 2019 tarihinde Star TV ekranlarında başlayan Q3 medya tarafında yapımcılığı üstlenilen Sefirin kızı nerede çekiliyor diye merak edenler olduğunu ve doğru bir adresi bulamadıkları konusunda sosyal medyada sitemde bulunduklarını görmemiz üzerine bu yazıyı kaleme aldık.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor
Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor

Pandemi süreci öncesinde en heyecanlı bölümünde istemeyerek de olsa ara vermesi, izleyenlerini üzse de 15 Haziran Pazartesi günü yeni bölümü ile yeniden Star TV ekranlarında olacak.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor (Çekim Alanları)

Sancar ile Nare’nin yalnız kaldıkları yerden, Nare’nin tek başına kızını düşündüğü sahilin nerede olduğunu merak edenler zaman zaman olduğunu ama tam olarka hiç bir yerin doğru adresi veremediğini gözlemledik. Bunun en büyük nedeni ise set mekanlarının gizli kalmasını istedikleri için dizinin çekim alanları kasten gizli tutlmaya çalışılmaktadır.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor - Çekim Alanları

Sefirin kızı çekim olanları hem Muğla hem İstanbul hem de Karadağ da çekilmektedir. Tek bir mekan da çekilmediği için iki il ve iki ülke de çekimleri sürmektedir. Tabi dizinin en çok çekilen mekanı ise Sancar Efe’nin konağı nerede? Yada Sancar Efenin konağına nasıl giderim? diye sosyal medya da soranlar için kısa bir araştırma yaptık. Dizi en çok Muğla’nın Bodrum ilçesi Meşelik köyünde çekilmektedir.

Sefirin Kızı Oyuncuları için Tıklayınız.

Sefirin Kızı Sancar Efe’nin Konağı Nerede?

Dizide Sancar Efe olarak izlediğimiz karakterin konağı kime ait? Konak nerede? Star Tv ekranlarında beklentilerin üzerinde reyting almayı başaran ve birbirine sırıl sıklam aşık Sancar ile Nare’nin hikayesi izleyenler de büyük bir karşılık buldu. Nare ile Sancar’ı bir arada görebilmek isteyenler Sancar Efe’nin konağını arasalar da bir çok kişi bulamadıklarında yakınıyorlar.

Sefirin Kızı Sancar Efe'nin Konağı Nerede

Sefirin Kızı Sancar Efe’nin Konağı Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Meşelik köyünde yer almaktadır. Konağın gerçek sahibi ise Denizsen Gurup yönetim kurulu başkanı Denizsen Sağkal’a aittir. Muğla’nın merkezinde tam olarka 22 km uzaklıkta olan dizinin çekildiği konak Meşelik köyünde yer almaktadır.

Sefirin Kızı Karadağ Nerede

Dizinin hikayesine göre zaman zaman Muğla merkez veya Bodrum Merkez de dizinin çekimleri yapıldığını ve sadece bu mekanlarla sınırlı kalmıyor. İstanbul da çekim mekanları genel de sahil alanları tercih edilmektedir.

sefirin kızı Muğla'da nerede çekiliyor

Bodrum Meşelik Köyünde çekiliyor.

Sefirin Kızı Nare'nin evi nerede

Muğla.’nın Bodrum ilçesi Meşelik Köyünde bulunan konak Nare’nin kaldığı konak’dır.

Sefirin Kızı Karadağ nerede

Bosna Hersek Arnavutluk ile Sırbistan üçgenin de kalan bölgededir. Doğusunda Arnavutluk ve Kosova, kuzeyinde Sırbistan, batısında Hırvatistan, Bosna-Hersek, güneyinde Adriyatik Denizi yer alır. Bir Balkan ülkesidir.

Sefirin Kızı Bodrum ev nerede

Bodrum’a 22 km uzaklıkta bulunan Meşelik köyünde Denizsen Sağkal’a ait olan konaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu