Oyuncu Kadrosu

Sefirin Kızı Oyuncu Kadrosu Netleşmeye Başladı! Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor? Konusu Ne?

Sefirin Kızı yakında Star TV ekranlarında başlayacak. Söz, Avlu, İstanbullu Gelin gibi güçlü dizilerin bir bir final yapması yada başka kanallara geçmesinden sonra Star TV de yeni sezon için kolları sıvadı. Başka kanallar gibi 3 bölüm yayınla, sonra final yaptır tarzında değil, dizi sektörünü sallayacak diziler olması için hem kaliteli bir yapımla bu yola çıktığını hem de ödüllü senaristlerle işe koyulduğunu görüyoruz.

Bu yazımız da Sefirin kızı oyuncu kadrosu için adı geçen kimler olduğunu ve Sefirin kızı nerede çekildiğini anlatırken, konusu hakkında bilgi vereceğiz.

Sefirin Kızı Dizi Kapak

Star TV’nin yeni dizisi Sefirin Kızı oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Öncesin de bir kaç konuya değinmek istiyorum. Bildiğini üzere Sen Anlat Karadeniz isimli dizisinin ilk senaristlerinin yerini sonradan başka senaristler ile değiştirilmişti. sefirin kizi resmiLakin dizi ondan sonra eski günlerini mumla arar olduğunu aldığı reytinglerden görmüştük. Sak senaristliğini yaptıkları zamanda bir çok yerden ödül alan Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem yeni sezonda Sefirin Kızı senaristliğini yapacaklar. 

Sefirin Kızı Oyuncu Kadrosu

Dizisinin çekileceği mekan, konusu üzerine fizibilite çalışmalarından sonra Mayıs ayında senaryosunu tam manası ile genel çerçevesinin çizilmeye başlandığı dizinin bugün senaryo konusunda kulislerde dolaşan bilgilere göre çok harika ve bir o kadar da heyecanlı bir dizi bekliyor. Konuşulan fısıltı haberlerine göre Sak gibi hem aşk hem de nefeslerimizi tutarak izleyeceğimiz bir çok anlar olacakmış.

 Dizinin ilk bölümleri yurt dışından sahnelerle ekranlarda olacak. Dizi ardından Muğla çekimleri ile devam edecek. 

Engin Akyürek (Sancar)

Babası zeytinliklerde çalışan Sancar fakirlik içerisinde büyümüş biri. Nare’ye deliler gibi aşık olan Sancar, onun ihaneti ile yanar kavrulur. Bu ihaneti asla unutamayan Sancar öyle hırslıdır ki bu ihanetin ardından çalışıp babasının çalıştığı zeytinliği alacak kadar zengin olur. Bir de evlenir. Kısaca Sancar’ın sevgisi de öfkesi de büyüktür. 

Ankara’da dünyaya gelen Engin Akyürek 1981 yılında dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur. “Türkiye’nin yıldızları” adlı yarışmaya katılıp adını duyurmuştur. Son olarak “Çocuklar Sana Emanet” adlı sinema filminde Kerem rolünü üstlenen başarılı oyuncu, “Bir Aşk İki hayat” filminde de Umut rolünü canlandırmıştır.2016 yılında “Ölene Kadar” dizisinde Dağhan karakterine hayat veren Engin Akyürek, asıl çıkışını 2014 yapımı “Kara Para Aşk” dizisiyle yapmıştır. Sefirin Kızı dizisi Engin Akyürek ResmiBaş rolde yer aldığı bu dizide Ömer karakterine hayat vermiştir. Aynı yıl rol aldığı “Bir Küçük Eylül Meselesi” adlı filmde yer almıştır. Yine baş rolde yer aldığı ve baş rolünü Beren Saat ile paylaştığı “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisiyle dünya çapında seyirciden beğeni kazanmıştır.2009 yılında “Bir Bulut Olsam” dizisinde Mustafa Bulut rolü ile ekranlara gelmiştir. Oyuncunun ilk rol aldığı dizi ise “Yabancı Damat” dizisidir. Bu dizide Kadir karakterine hayat veren oyuncu daha sonra “Kader” ve “Kara yılan” adlı yapımlarda rol almıştır.

Neslihan Atagül (Nare)

Babası büyük elçi olan Nare de Sancar gibi yandı bu sevdada. Sancar’ın onu kovmasının acısını hiç unutmadı yıllarca. Ayakta durmak için bir de nedeni vardı: melek. Kızına sımsıkı sarılan Nare bu dizide sabrıyla herkesi etkileyecek akıllı bir kadın. Sekiz dil bilen yurt dışında dünyaya gelmiş. Hindistan, Norveç, Japonya, İzlanda’da yaşamış bir akıllı bir kadın olan Nare’nin hikayesi herkesi etkileyecek. 

Ağustos 1992 doğumlu olan oyuncunun doğum yeri ise İstanbul. İstanbul’da bulunan Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu 2006 yılında yayın hayatına başlayan meşhur dizi “Yaprak Dökümü”nde Deniz rolüyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.

13 yaşından beri reklam filmlerinde oynamaktadır. Bu dizide tam beş sezon yer alan oyuncu aynı yıl “İlk Aşk” adlı film ile film sektörüne de adım atmıştır.İlk rol aldığı filmdeki başarısı ile ödül sahibi olan oyuncu 2011 yılında rol aldığı “Araf” adlı filmdeki Zehra karakteriyle de dört ödül almayı başarmıştır.sefirin kızı neslihan atagül resmi

Aynı yıl “Canım Babam” adlı dizi ile kariyerine devam eden oyuncu iki sezon boyunca “Hayat Devam Ediyor” dizisinde Şirin karakterine hayat vermiştir. “kalbim Seni Seçti” dizisinden sonra “Fatih Harbiye” dizisinde Neriman karakteri ile seyirciden tam not almıştır.

“Kara Sevda” dizisinde başrolde yer alan Atagül, Nihan karakteri ile hafızalara kazınmıştır. 2015 yılına geldiğimizde “Senden bana Kalan” adlı filmde Elif karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır. “Dip” adlı internet dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Atagül, dizide Bilge karakterine hayat verdi.

Uraz Kaygılaroğlu (Gediz)

Gediz’in babası eski belediye başkanı. Muğla’nın en köklü ailelerinden olan bir aileye sahip olan Gediz, Nare’nin evladıyla birlikte dönmesinin ardından tanımış Nare’yi. ve ona aşık olmuş. Sancar ile de iş ortaklığı olan Gediz her ne kadar iyi gibi görünse de bir anda herkesin arasını bozup durumdan zevk almayı seven bir adama da dönüşür. 

“Ege’nin Hamsisi”, “masum Değiliz” dizileriyle dikkat çeken oyuncu Haziran 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi. Balıkesirli olan oyuncu, Reklamcılık bölümünü mezunudur. ” Milyonda Bir” ile sektöre adım atan oyuncu,  “Pis Yedili” adlı dizide Can karakteri ile tanınmıştır.sefirin kızı uraz kaygılaroğlu esmi 2012 senesinde “Kamuflaj” adlı yarışma programı sunucusu olarak seyirciyle buluşan Kaygılaroğlu,  2016 yılında da “Kuyruk” adlı yarışmanın sunucusu olmuştur. “Sen Kiminle Dans Ediyorsun”  filminde rol almış olan oyuncu “Klavye Delikanlıları” adlı dizi ile büyük bir başarı elde etmiştir.

Erdal Küçükkömürcü (Güven)

Nare’nin babası. Büyükelçi olan Güven, Sefir adıyla bilinir. Sefir oldukça kibirli kimseyi beğenmeyen bir adamdır. Kumara zaafı olan Sefir herkesin hoşlanmadığı bir adamdır. 

En son Edho dizisinde İstihbarat başkanı olarak Alpaslan’ın amcası rolü ile kendisini izlemiştik.erdal kucukkomurcu sefirin kizi resmiErdal Küçükkömürcü 1 Nisan 1958 yılında Ankara ilimiz de hayata gözlerini açmıştır. Ankara Devlet Konservatuvarı mezunu olan usta oyuncu ilk defa kamera karşısına 1992 yılında “Çıplak” isimli sinema filminde “Yadigar” karakteri ile beyaz perde ila tanışmıştır.

1994 yılında ise Gülşen Abi isimli dizide Nihat karakteri sayesinde TV serüveni başlamıştır. En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Davut karakteri ile kendisini izlemiştik. Sadece oyuncu değil aynı zamanda seslendirme sanatçısı da olan Erdal Küçükkömürcü, bu zamana kadar seslendirme sanatçılığını da işin içine katacak olursak, toplam da 41 ayrı proje de yer almıştır.

Tülin Yazkan (Menekşe)

Sancar’ın yeni eşi olan Menekşe uzun sürenin ardından Sancar ile evlenmiştir. Nare’nin aşkını Sancar’ın kalbinden sökmek için çok uğraşan Menekşe tam da düğün günü çıkagelen nare ile her şeyin sonuna geldiğini düşünür. Nare kızı Melek’i Sancar’a bırakır. Menekşe’nin üvey kızı Melek’e davranışları bakalım nasıl olacak zira Menekşe dışarıya iyi görünüp içerde yapacağını yapan bir karakter. tulin yazgan sefirin kizi resmi (1)

“Yılanların Öcü”, “Yaz’ın Öyküsü”, “Bodrum Masalı”, “Kırlangıç Fırtınası” dizilerinde yer alan oyuncu son olarak “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde rol aldı. 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Beykent Üniversitesi oyunculuk Bölümü mezunudur.

Gonca Cilasun (Halise)

Zamanında bir konak çalışanı iken sonradan oğlu Sancar’ın aldığı konağın hanımı olan Halise, Nare ile Sancar’ın evlenmesinin önündeki en büyük engel olmuştur. bu sevdanın bitmesi için türlü oyunlar eden Halise, kendi gibi olan herkesi önemserken kendi soyundan olmayanlara düşmanlık eder. Menekşe ile Sancar’ın da evlenmesini en çok isteyen kişi Halise olmuştur. Evin hanım ağası Halise, evde kendi isteği dışında yaprağın kıpırdamasını istemez. Ailesine düşkündür. gonca cilasun sefirin kizi resmi

Arka Sıradakiler (2014), Umutsuz Ev Kadınları (2011), Sudan Çıkmış Balıklar (2012), Merhamet (2013), Benim hala Umudum Var (2013), Muhteşem yüzyıl (2015), Not Defteri (2014), Karagül (2017), Kırlangıç Fırtınası (2017), jet Sosyete, Gülizar (2018), Çarpışma (2019) oyuncunun yer aldığı dizilerdir. 1966 yılında İstanbul’da doğan usta oyuncu Ankara Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Arzu Gamze Ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. “Ceset” ve “Taş” isimli filmlerde oynamıştır.

Erhan Alpay (Akın)

Sefirin evinde yaşayan Akın’ın babası Muğla’nın zenginlerindendir. babası bir kaza sonucu ölünce Sefir onu kollayıp gözetmiştir. Nare onu abisi gibi görse de Akın ona abayı çoktan yakmıştır. Bu ilgisinin ardında yatan bir diğer neden ise Sefir’in aslında onu kollamasının sebebinin ailesinden kalan miras olmasıdır. 

Son olarak “Analar ve Anneler” adlı yapımdaki başarısı ile adından söz ettiren Alpay, “Kara Sevda” dizisindeki başarı ile de hafızalara yer etmiştir. sefirin kızı erhan alpay resmiBu dizide Hasan Komiser karakterine hayat verdi. 

Doğukan Polat (Yahya)

Sancar’ın kardeşi olan Yahya, Elvan’ın da eşidir. Araba ve futbola çok ilgili olan Yahya, hep abisinin gölgesinde kalmış biridir. Ancak bu durum onu başta hiç rahatsız etmez. Ancak zaman içinde Yahya’nın değişimi herkesi şaşırtacak cinstendir. 

sefirin kizi dogukan polat resmi

Son olarak Star Tv ekranlarında adından söz ettiren ve geçtiğimiz sezon final kararı alan “Söz” dizisinde rol almış olan Doğukan Polat hakkında detaylarla devam edelim.

Show Tv’nin güldürü programı “Güldür Güldür” ile adından söz ettiren Doğukan Polat haziran 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul’un sevilen ilçesi Üsküdar’da dünyaya gelmiş olan Polat Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.sefirin kizi yahya dogukan polat resmi Anadolu Üniversitesinde de Sosyoloji Bölümünü bitiren genç oyuncu Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimi alan oyunculardan biri. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde de oyunculuk eğitimi almış olan Doğukan Polat hem dizilerde hem de reklamlarda oynamıştır.

“Yağmurdan Kaçarken” adlı dizi ile sektöre adım atan oyuncu 2014 yılında İlker Aksum’un kadrosunda yer aldığı “Kadim Dostum” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Sadık Kadim karakterine hayat vermiştir. Yer aldığı bu dizilerin ardından asıl çıkışını “Güldür Güldür” adlı komedi programı ile yapmıştır. Gazzeli bir kızın hikayesini konu alan “Eza” dizisi ile kariyerine devam eden Polat bu dizi ile de adından söz ettirmiştir.

Hivda Zizan Alp (Elvan)

Yakup’un eşi olan Elvan bu dizideki adıyla Gökgörmemiş Elvan diziye neşe katacak bir karakter. Patavatsız halleriyle dikkat çeken elvan, eşinden çok kaynanasını sever. O da kaynanası gibi sonradan görme halleriyle havalanır. Altına düşkünlüğü ile bilinen Elvan başına da türlü belalar açar. 

1993 yılında doğmuştur. İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu akrep burcudur. İsminin anlamı ise aydan gelen olan oyuncu Kürt kökenli oyunculardandır.Adını duyurduğu “Yeşil Deniz” dizisinde Arife karakterine hayat vermiştir.hivda zizan alp sefirin kizi resmi Mimar Sinan üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü mezunudur. Özellikle keman çalma konusunda kendisini yetiştiren Alp, bu bölümün ardından Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Oyuncu sadece dizi oyuncusu değildir aynı zamanda reklam filmlerinde de rol almıştır. Son olarak “fi-Çi-Pi” dizisinde Ada karakterine hayat vermiştir.

Esra Kızıldoğan (Müge)

Genç yaşlarda aşık olduğu adamı asla unutamayan Gediz’in psikolog ablası. Bu sevdasından dolayı kimseye bir daha aşık olamayan Müge işinde her ne kadar iyi olsa da kendi derdine bir türlü merhem süremez. 

İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 1980 doğumludur. İstanbul Üniversitesi devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu bu yıl “Kronoloji” adlı sinema filminde Esma karakterine hayat vermiştir. sefirin kizi esra kizildogan resmiTRT 1 ekranlarının bir dönem en sevilen komedi dizisi olan “Leyla ile mecnun” dizisinde uzaylı Zekiye karakterine hayat vermiştir. Son rol aldığı dizi ise “Bozkır” dizisidir. Bu dizide Müesser karakteri ile beğeni kazanmıştır.

Cemre Öktem (Zehra)

Sancar’ın kardeşi. Yürüme konusunda engeli olan Zehra’ya Kavruk Ömer aşık olur ama bir türlü de söylemez aşkını. Zehra sevimli halleriyle dizide en sevilen karakterlerden bir tanesi olacak. 

İstanbul doğumludur. Fenerbahçe Lisesi mezunu olan Cemre, Bahçeşehir Üniversitesi reklamcılık bölümü okuyor.sefirin kizi cemre oktem resmi

Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “aşk ve Mavi” dizisinde Gülsüm karakterine hayat vermiştir. Şems Management oyuncularından biridir.

Beren Gençalp (Melek)

Nare ve Sancar’ın sekiz yaşındaki güzel kızı Melek annesi gibi çok güçlü. Yaşından büyük tavırlarıyla dikkat çeken Melek hem annesine hem de babasına huy olarak çok benziyor. 

sefirin kizi beren gencalp resmi

Edip Tepeli (Kavruk Ömer)

Sancarların koanğğında çalışan Kavruk Ömer, Sancar’ı ta çocukluk tanır. Şiirleriyle bilinen meczup denilen Kavruk Ömer hep haklı olanın yanında yer alır. 

Edip Tepeli Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer adlı mahallenin meczubunu canlandırmaktadır. Son olarak “Hayati ve diğerleri” dizisinde Üzeyir Hilmi karakterine hayat vermiştir..

1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş olan başarılı oyuncu pek çok dizi, film ve tiyatro oyununda rol almıştır. 2014 senesinde “Kurt Seyis ve Şura” adlı dizide rol alan oyuncu “sırça hayvan Koleksiyonu” adlı oyundaki başarısı ile ödül almıştır. sefirin kizi kavruk omer kimdir edip tepeli resmi2017 yılında “Seni Kimler Aldı” dizisinde Sinan karakterine hayat vermiş olan oyuncu yine aynı yıl “Yıldızlar Şahidim” adlı dizide Harun rolü ile ekranlara gelmiştir.

İlayda Ildır (Dudu)

Sefirin Kızı dizisinde Dudu karakterine hayat vermektedir. son olarak yine Star tv ekranlarında yayınlanmış olan “Söz” dizisinde rol almış olan güzel oyuncu 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. sefirin kizi ilayda ildir resmiYeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde eğitimi tamamlayan güzel oyuncu “Aşk Laftan Anlamaz” dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra Limon Film yapımı Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi “Savaşçı” da rol almıştır. Bu dizide Nazlı karakterine hayat vermiş olan Ildır, son olarak “Söz” dizisinde Nazlı rolüyle yer almıştır. Reklam filmlerinde yer almış olan oyuncu, 167 m boyunda ve 53 kg ağırlığındadır.

Furkan Aksoy (Lokman [Loki] )

ilk defa kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncu İstanbul’da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim almıştır. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı.

Dizide Murat ile birlikte pazarda kızlara takılan Fatih’in en büyük tutkusu ise gerçek hayatta olduğu gibi futboldur.furkan aksoy resmi Oyuncu yine Osman Sınav yapımı olan Sefirin Kızı dizisinde Loki karakterine hayat vermiştir. 

Aras Aydın (Komiser Turgut)

Başarılı oyuncunun tam adı Mehti Aras Aydın. 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

Genç oyuncu 2010 yılında Hamdi Alkan’ın dizisi “Öğretmen Kemal” adlı dizi ile ilk kez kamera karşısına çıkmıştır. Bu dizinin iki yıl sonrasında ise “Şefkat Tepe” adlı dizide önemli bir karakter olan Teğmen Volkan rolüyle seyirciden tam not almıştır.

2014 yılına geldiğimizda Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu kadrosunda Burak Sergen gibi usta bir oyuncunun rol aldığı “Saklı Kalan” adlı dizide rol almıştır. sefirin kizi aras aydin resmiBu dizide Ateş karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini paylaştığı “Kiraz Mevsimi” dizisi ile adından söz ettiren Aydın, bu dizide Mert rolünde yer almıştır.

2015 yılında rol aldığı dizi ise “İnadına Aşk” dizisi olmuştur. Bu dizide Polat Barutçu karakterine hayat vermiştir. 2016 yılında “Nolur Ayrılalım” dizisinin ardından “Altınsoylar” dizisinde Oğuz Bakır karakteri ile beğeni almıştır.

Aynı yıl “Oğlan Bizim Kız Bizim” adlı filmde rol alan Aydın, geçen yıl Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Masum Değiliz” dizisinde rol almıştır. Bu dizide Emir rolünü canlandırmıştır. Son olarak ise Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Canevim” dizisinde baş rolü Biran Damla Yılmaz ile paylaşmış ve Ömer karakterine hayat vermiştir. 

Melis Birkan (Başkomiser Canan)

“Issız Adam” filminde başrolde yer alarak hafızalara kazınan oyuncu 1982 doğumlu. Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale ve Modern Dans Bölümü mezunudur.

sefirin kizi melis birkan resmi

“Avrupa Yakası” ile dizi sektörüne merhaba diyen Birkan daha sonra “Çapkın” adlı dizide Kira karakteri ile beğeni almıştır. 2006 yılında “Köprü” adlı dizide iki sezon boyunca Elmas karakterine hayat veren Melis Birkan, “Komedi Dükkanı”, “İyi Ki Varsın”, “Ayışığı” adlı dizilerde de rol almıştır. sefirin kizi dizisi melis birkan resmi“Ulak” adlı filmin ardından rol aldığı “Issız Adam” filmde canlandırdığı Ada karakteriyle ödül sahibi olan başarılı oyuncu, “Leyla ile Mecnun”, “Bu kalp Seni Unutur Mu?”, “İşler Güçler”, “Büyük Sürgün Kafkasya”, “Saklı Kalan” adlı yapımlarda rol almıştır.

Son olarak “Sen Benim Her Şeyimsin” adlı filmde Pınar karakterine hayat vermiş olan oyuncu son olarak “Söz” dizisinde gazeteci Linda karakterine hayat vermiştir. 

Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika)

Gediz’in annesi olan refika Halise ile de çok yakın arkadaş. Çok iyi görünse de herkesin nabzına göre şerbet vermeyi çok iyi bilir. 

 

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor?

İstanbullu Gelin, Vatanım Sensin, Mehmed Bir Cihan Fatihi, Gülizar gibi önemli projelere imza atan Q3 Medya ile NGM yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Sefirin kızı nerede çekiliyor diye şimdiden merak içinde olanları görüyorum. Zira dizinin senaristliğini Sen Anlat Karadeniz isimli dizinin ilk senaristlerinin yazmasından dolayı, yine bir Karadeniz dizisi mi olacak söylemleri ağır basıyor.

Dizinin ismi de deniz ile alakalı olması bu şüpheleri arıtmış olsa da dizi Karadeniz de çekilmeyecek. Zira Sak dizisinin çekimlerinde bölgenin engebeli şartları nedeni ile oldukça zorluk yaşanmıştı. Bu sebeplerden dolayı Seferin Kızı Muğla ilimiz de çekimleri yapılacak. 

Muğla Çekim Mekanı İçin Uygun Mu?

Dizisinin senaryosunun büyük oranda hazır olması ve kışında sahil kesiminde çekimlerin yapılması gerekeceğinden dolayı, dalgalı bir Karadeniz sahil kentinde çekmenin çok sıkıntılı olduğunu çok açık.

Özellikle de çekimlerde yağış olması, çekimleri aksatacağı için Muğla ilinin Karadeniz bölgesine göre daha az yağış aldığını ve kızın bilir rahat çekimlerin yapılabildiği için Muğla ve sahil bölgesi harika bir seçim olduğunu söyleyebilir. Ancak sunu da söyleme isterim. Dizi her ne kadar Muğla da çekiliyor olsa da hikaye Karadeniz de geçen bir olayı anlatabilir. 

Sefirin Kızı Dizisinin Konusu

Hiç şüphe yok ki dizinin ana konusu aşk olacak. Ancak sıradan bir aşk değil. Kimisine göre imkansız aşk da diyebiliriz. Şimdilik hikayesi sır gibi saklansa da Sancar ile Nare’nin aşk dolu ve kavuşması imkansız gibi gözüken engebelerle döşeli yolda iki geçin hem çilesini hem de aşkını izleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu