Dizi Haberi

Sefirin Kızı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak (2020-2021)

Sefirin Kızı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon başlama tarihi belli oldu mu? Diye merak edilmen Sefirin kızı yeni sezon başlama tarihi hakkında sizleri bu yazımızda bilgilendireceğiz.

Star Tv ekranlarında 16 Aralık 2019 tarihinde ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkan; Çukur ve Yasak Elma gibi güçlü diziler arasında ayakta kalamayacağı söylense de tüm bu dizileri geride bırakmayı başardı. Aldığı reytinglerle sezon içerisinde zirveye oturdu.

Sefirin Kızı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak görseli

Pandemi sürecinde ara veren dizilerden olan Sefirin kızı 15 Haziran  Pazartesi günü yeni bölümü ile izleyenlerin karşısında yer aldı. Dizi bu sezon 19 bölümden oluşması planlansa da son alınan bilgiler çerçevesinde 17 bölümde sezon finali yapmak durumunda kaldı.

Sefirin Kızı Yeni Sezon 18. Bölüm Ne Zaman Yayınlayacak

22 Haziran 2020 Pazartesi günü 17. bölümü ile sezon finali yapmak durumunda kalan Sefirin Kızı ne zaman başlayacak? Yeni sezonda neler olacak diye şimdiden fanların merak içinde paylaşımları dikkat çekmeye başladı bile.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor öğrenmek için tıklayınız.

Korona virüs nedeniyle uzun bir ara veren ve 15 Haziran tarihinde yeniden başlayan dizi yeni sezon için stok bölümler çekmeyi planlıyordu. Ancak ülkemiz de virüsün yaz aylarında bile yayılması devam ettiği için kanal ve yapımın ortak kararı ile fazladan çekilen iki bölüm stok olarak bekletilecek.

Sefirin Kızı Yeni Sezon görseli 2020-2021

Oyuncular ve çekim ekibi yeni sezona Ağustos ayında star verecek. Böylelikle virüsün o tarihler de bir nebze oldun yavaşlamasını avantaja çevirip en az 5 bölüm stok da bekletilmesi planlanıyor. Tabi bu bize gelen bilgiler bu yönde.

2020-2021 Sefirin kızı yeni sezon çekimleri tam zamanlı olarak eylül ayında başlayacak. Bu tarih de virüsün ikinci atak yapması sağlık kuruluşları tarafında ön görüldüğü için yeni sezona girmeden stok bölümler hazırda bekletilecek.

Kısaca Sefirin Kızı Ne Zaman Başlayacak diye merak edenler için yeni sezon başlama tarihi olarak 14 Eylül 2020 tarihi gündem de olduğunu ama virüsün ülkemiz deki şiddetine göre Ekim ayına kayabilir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu