Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 1. Fragmanı Yayınlandı

Sen Anlat Karadeniz 24 Ocak Çarşamba günü başlayacak. Peki Sen Anlat Karadeniz 1. bölümde neler yaşanacak? İşte ayrıntılar…

sen anlat karadeniz 24 ocak resmi 1

Sen Anlat Karadeniz 1. Bölümde Neler Olacak?

Atv ekranlarında heyecanla beklenen bir Karadeniz dizisi olan Sen Anlat Karadeniz güçlü bir kadro, heyecanlı bir hikayeye sahip. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Ulaş Astepe’nin bulunduğu Sen Anlat Karadeniz‘de Öykü Gürman hem Asiye karakterine hayat verecek hem de güzel sesiyle bam telimize dokunmayı başaracak. Küçük yaşta para karşılığında evlendirilmiş olan Nefes eşi Vedattan sürekli şiddet görmektedir. Gördüğü şiddetin haddi hesabı yoktur.

sen anlat karadeniz 24 ocak resmi 2

Zavallı oğlu Yiğit’e ise bu şiddetten etkilenmesin diye her şeyi bir oyunmuş gibi yansıtmaktadır. Babasının şiddet uyguladığı her anda korkuyla kaçan Yiğit’in tek sığındığı daldır oyunları. İş amacıyla görüşecekleri Kaleli ailesinden Tahir’in geleceği gün Vedat eşi Nefes’e hiçbir şey hissettirmemesini tembihler. Nefes ise her şey normalmiş gibi davransa da hoşgeldiniz diye uzattığı elindeki morarmalar Tahir‘in dikkatini çeker. Tahir’in Vedat’ı uyarması ile başlayan heyecan dolu dakikalar Tahir’in Nefes ve oğlu Yiğit’i arabanın bagajında Trabzon‘a kaçırması ile adeta zirve yapar.

sen anlat karadeniz 24 ocak resmi 3

Kaderine ağlayan, yanındayım diyen kimsesi olmayan Nefes’e ilk defa nefes almasını sağlayan Tahir, ona yardım elini uzatır. Vedat bu olanlardan sonra Trabzon’a gider ve Nefes’i geri vermesini söyler. Tahir ise Karadenizli ocağına düşeni korur diye düşünerek Nefes’i vermez. Ancak bu kaçırılma olayı bakalım Kaleli ailesi tarafından nasıl karşılanacak?

sen anlat karadeniz 24 ocak resmi 4

Mustafa ailesinin itibarına oldukça düşkün bir isim bu kaçırma olayından dolayı kötü anılmaktan dolayı Tahir’e karşı dursa da Tahir’in dik duruşu sayesinde Nefes ve Yiğit artık önce Tahir’e sonra Karadeniz’e emanettir. Vedat ise Kaleli ailesine meydan okur. Nefes’e göz koyduğunu dahi düşünen Vedat çılgına döner. Hatta Tahir’i Karadeniz’e gömeceğim diye yeminler eder. Tahir ise Nefes’i almak için önce adam olmasını ister. Zira adam olan adam eşine vurmaz.

sen anlat karadeniz 24 ocak resmi 5

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteri o kadar derin, acılarla dolu bir karakterdir ki İrem Hlevacıoğlu gazetede yaptığı açıklamaya göre bu rolü canlandırmak için psikolojik destek almış. Zira bir kadının şiddet görmesi hiç de öyle kolay bir durum değildir. Hele ki küçük yaşlarda evlenmiş, zorla evlendirilmiş ve yüzü hiç gülmemiş biri olmak ne kadar zordur öyle değil mi…İşte bu duyguları daha da derinden hissedeceğimiz Sen Anlat Karadeniz dizisi 24 Ocak Perşembe günü saat 20:00‘da seyirci ile buluşacak. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri o mükemmel dizinin 1. bölüm fragmanını paylaşmaktan onur duyarız:

Sen Anlat Karadeniz 1. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=atFigBrZGwE

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu