Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı 4 Nisan Özeti #Hemnefes

Sen Anlat Karadeniz 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz 4 Nisanda neler olacak? Nefes ölecek mi? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Özeti

Sinegraf yapımı Sen Anlat Karadeniz’de Berrak’ın verdiği çaydaki ilaçtan habersiz olan Nefes’in başı dönmeye başlar. Nefes fenalaşınca hepimizin aklına ilk gelen Nefes ölecek mi sorusu oldu. Nefes hastaneye kaldırılır ama durumu iyidir. Bu olayın ardından Tahir iyice delirir ve daha önce söylediği gibi delirip Vedat’ı gemiye kaçırır. Vedat’ın ağzını bantlar. Ellerini ve ayaklarını bağlar ve asar. Eline silahı alan Tahir’le dalga geçercesine Allah’a inanmıyor musun der. Tahir ise şehadet çek öleceksin deyip gemide onu öldürmek üzeredir. Bakalım Vedat ölecek mi? Hep beraber izleyip görelim.

Sen Anlat Karadeniz geçtiğimiz bölümde Berrak’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıktı. Vedat’ın herkesten sır gibi sakladığı Berrak Yılmaz bundan beş gün evvel Vedat’ı yanına gelir. Yaptıkları için Vedata ne istersen yaparım der. Annesi ile uzun süredir Amerika’da yaşayan Berrak, Vedat’a vefa borcunu ödemek için gelmiştir. Ancak Eyşanın dahi bu durumdan haberi olmaz. Yalnız Eyşan bu durumu fark edince Vedat ona Berrak’ın kim olduğunu dahi açıklamaya gerek duymaz. Aslında Berrak’ı da tuzağa düşürmüş olan Vedat, Berrak’ı medresede döver. Berrak sen benim Vedat abim olamazsın dese de Vedat istediğini yapması için Berrak’ı ölümle tehdit eder. Tahir ise Cemilden aldığı parayı Mustafa’ya verir ve anasına da Nefes’e sevdaluyum diye haykırır. Saniye’nin başından kaynar sular dökülür. Mustafa ise acılara sürüklediği Nefes’e helalleşmek için gider. Nefes Allah affetsin deyip noktaya koyar.

sen anlat karadeniz 11. bölüm resmi 1

Mustafa daha sonra Nefes’i alıp deniz kenarına götürür. Karadenizde kalırsan zorlanırsın gidersen de sen bilirsin tercih senin deyince Nefes acı içinde ağlar. Cemil ise kızı Mercan’a olanları Tahir’e haber verdiği için kızıp onu döver. Bunu haber alan Tahir ise Cemil’in silahlarını teslim edecekken hepsini sinirden denize atar. Cemil ise bu durumu haber alıp Kalelilerin kapısına dayanır. Fatih ise Berrak’ın tavırlarından şüphelenip onu takip eder. Berrak takip edildiğinden kuşkulanır ve medreseye gider. Fatihi inandırmak için dua eden Berrak, Fatih’in kendine bakmadığından emin olduğu anda durumu Vedat’a haber verir. Vedat ile buluştuklarında Vedat, Berrak’a ilaç şişesi verir. Berrak bunu yapamayacağını söylese de Vedat silahı doğrultup önce anneni mi yoksa küçük kardeşini mi öldürteyim der. Berrak çaresiz kabul eder. Nefes ise Tahir ile buluşup kalma konusunda onu ikna ettikten sonra kapıda bekleyen Vedat ile kavgaya tutuşur. Vedat elindeki silahı Tahir’e doğrultur.  Berrak çaya çaresiz halde ilacı katar. Fatih ise Berrak’la ilgili araştırma yapmasını Mithat’tan ister. 

Nefes Mustafayı Neden Affetti?

Mustafa defalarca yalvardı Nefese affetmesi için. Yüreği yanan anne Nefes bir türlü affetmek istemedi. Mustafa ise tam Yiğit araba altında kalacakken onu kurtarınca Nefes oğlumun hayatını kurtardın diye gözyaşı döktü. Yiğit de ona korkarak bakmaktan vazgeçti. Eve gelen Nefes’i ise bir sürpriz bekliyordur: Vedat velayet davası açmıştır. Nefes halüsinasyon görmeye başlar ve Vedat’ın oğlunu alacağından korkar, Tahirine zarar vereceğinden korkar. Berrak ise acı içinde olanlara seyirci olur. 

Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=ZrLHZD-falU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu