Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 17. Bölüm Fragmanı 16 Mayıs Özeti

Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Anlat Karadeniz Mercan öldü mü? Sen Anlat Karadeniz  16 Mayıs özeti ile beraber yazımızın devamında sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz 16 Mayıs Özeti

Sinegraf Yapımı Sen Anlat Karadeniz 17. bölümde Mercan’ın yaşadıkları sonunda kendini astığını gören Tahir mahkemeyi bırakıp onun yanına gider. Vedat’ın oyunları dur durak bilmiyordur. Bu defa da Mercan’ı kullanıp Nefes’i kazanmak için çabalar. Mercan’ın yaşadıkları karşısında zaten öfkeli bir yapıya sahip olan Cemil de bir kez daha Kaleli Ailesi ile karşı karşıya gelir. Kızının canını bu denli yakan Tahir Kaleli baş düşmanı olmuştur. Tahir başındaki bu beladan bakalım nasıl kurtulacak? Ama Mercan ölmemiştir. Bunu Necip’ten duyan Vedat çılgına döner. Saniye Hanım ise Nefes’e Mercan’ın başına gelenlerden dolayı ağzına geleni söyler. Nefes de kendini suçlu hisseder ve Tahir’e benimle evlendiğine pişman olacaksın demiştim der. Tahir ise her derdinde yanındayım mesajını vermeye devam eder. Cemil ise kızına olanlardan dolayı Tahir’i vurur. 

sen anlat karadeniz 10. bölüm resmi 1

Geçtiğimiz bölümde olanlara bakacak olursak; Tahir ve Nefes’in evlenmesi Vedat’ı çılgına çevirir. Karakolda kaldığı o gecede düşünüp düşünüp Cemil’in Tahir’i öldürmesine neden olmaya karar verir. Böylece Tahir’i kendi öldüremediği için onu öldürecek bir katil’i kendi kafasında tasarlamıştır. Bu planını Eyşan ile de paylaşır. Necip’e Berrak’ın hayatına karşılık Mercan’ı kaçırmasını ister. Necip de kızı için buna razı olur. Bir taraftan da Cemil ve Kaleli ailesinin arası da gittikçe kötüye gider. Tahir ile Nefes’in evlendiğini duyan Mercan çeyizine bakar durur. Sabah olunca da bohçasını çıkarır ve bohçayı ateşe verir. Annesi delirir ve onu unuttuğunu ispatlamak için Mercan’ı pazara çıkma ikna eder.

sen anlat karadeniz ilayda çevik resmi 1

Asiye ise Nefes’e pazara çıkmayı teklif ettiği anda Saniye Hanım buna karşı çıkar. Tahir de zorla da olsa durumu öğrenir. Nefes’in de elinden tutup pazarda nispet yaparcasına gezer.

Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü Mü?

İkilimizi pazarda elma alırken gören Mercan şok olur. Saniye de durumu öğrense de millete karşı oğlunu ve Nefes’i savunur. Nefes ise Mercan’ın durumuna üzülür ve arabadan inip onunla konuşur. Mercan ona hem kızgın hem de hayran olduğunu söyler. Nefes konuşmalarının sonunda sakın kendine zarar verme diye bir kez daha uyarır. Mercan’ı ikna eder. Ardından da Tahir ile eve döner. Babasının yanına giden Yiğit ise orada Berrak’ın rehin olduğunu Tahir’in kendisine verdiği telefonla haber verir. Ancak onun konuşmasını duyan Vedat her şeyi dinleyip ses etmez.

sen anlat karadeniz mercan resmi

Tahir ise İstanbul’dan ona Ceylan hakkında bilgi getiren arkadaşının sayesinde eve girmeyi başarır. Berrak’ın ellerini çözmek istese de Berrak ailem için kalmam lazım der. Tahir de bana haber ver deyip odadan çıkar. Necip onu fark eder ama kızını kurtarmaya geldiğini öğrenince gitmesine müsaade eder. Necip ise Mercan’ı kaçırır. Vedat, Mercan’dan ölmesini ister. Mercan’ın boynunda halat fotoğrafını çeker ve ardından da mahkemeye koşar. Mercan Allah’ın yardımı ile ölmemek için direnirken mahkeme de başlamıştır. Velayet konusunda Nefes ve Tahir’in evlenmiş olması olumlu bir gelişme olsa da Tahir’e gelen fotoğraf ile Tahir koşarak Mercan’ı kurtarmaya gider. Mahkeme ise bu esnada ara vermiştir. Tahir ve Cemil de Mercan’ın yanına koşarak gelirler ama Vedat’ın Mercan’ın telefonundan attığı mesajlar dolayısıyla Cemil büyük bir öfke ile Tahir’e bakmaktadır. Nazar ise kalp masajıyla Mercan’ı döndürmeye çalışmaktadır.

Sen Anlat Karadeniz 17. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=n93mdzxKfXs

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu