Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Sen Anlat Karadeniz 7.bölümde neler olacak? Nefes Yiğit’i kurtarabilecek mi? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Özeti #Oğlum İçin

Sen Anlat Karadeniz 7. bölümde; Sevdası büyüktür Nefes’in ancak sınavı da sevdasından büyüktür. Yıllarca zulümden başka bir şey görmediği Vedat’ın takıntısı haline gelmiş olan Nefes, Yiğit’i bulmak için ona en büyük desteği veren Tahir’le beraber Yiğit’in bulunduğu yere giderler. Ancak Yiğit çoktan oradan kaçmayı başarmıştır. Ve ormanda tek başınadır. Tahir ile Nefes onu bulmak için çabalar. Vedat ise planlarına bir yenisini daha ekler ve Dağdevirenlerle(Mercanların Ailesi) ile iş ortaklığı yapar. Asiye ise Mustafa’nın gizlediklerini anladığı için ona deli gibi kızar. Tahir, Mercan’ın verdiği yüzüğü tekrar verir. Asiye onu ikna etmeye çalışır. Tahir de kara sevdaya tutulmuştur ama…Büyük sürprizlerin yaşancağı 7. bölüm detaylarının ardından geçtiğimiz haftalarda neler yaşanmıştı gelin hep beraber bakalım.

Geçtiğimiz haftalarda Denizden gelen kaplan (Tahir) Nefes ile Batumdan dönmeyi başarmıştır ancak oğlu Yiğit’i almayı beklerken Vedat’ın yeni bir oyunu ile ters köşe olmuşlardır. Vedat Yiğit’i vermemek ve Nefes’i geri almak için elinden geleni her zaman olduğu gibi ardına koymaz. Yiğit’i bulmak için elinden geleni yapan Tahir, pembe yazmasının içinde tam bir gelin olan Nefes’i kucaklayıp oğlunu bulmak için ona söz verir. Yanına yakın gördüğü kim varsa toplayıp giden Tahir önüne geçen kim olursa onu alt edip Yiğit’i annesine getirme derdindedir. Gittikleri adreste beklediklerini bulamayınca başka yerlere de bakmayı ihmal etmezler.

Asiye ise Yiğit’in daha önce uçurumdan Karadeniz’e altlarkenki hallerini anlattığı, Nefes ve Tahir’i birbirlerini öperken çizdiği resmi Nefes’e gösterip Nefes’in Tahir’de gönlü var mıdır ölçmeye çalışır. İsteği onun kendine elti olmasıdır, Tahir ile mutlu olmasıdır. Zira bilir ki Tahir Nefes’e, Mustafa’nın kendisine baktığı gibi bakar…Sevgi dolu aşk dolu…Ancak Nefes bunun mümkün olmayacağını Tahir’in sözlü olduğunu hatırlatarak aralarındaki tek engelin bu sözlü olma olayı olduğunu hissettirir. Asiye de bunu hissetmiş olsa gerek lafını hiç çekmez “Yani sözlü olmasa düşünebilirum diysin.” diyerek Mercan’ın Tahir ile bağını koparmak için Asiye’ye bir ipucu da verir.

Sen Anlat Karadeniz Dizi Resmi

Mercan ise olanlardan bir haber elinde işleme Tahir ve kendisinin baş harflerini işler. Vedat ise saplantılı şekilde tutulduğu Nefes’in Tahir’de gönlü olup olmadığını anlamak için küçücük oğlu Yiği’te sorular sorunca oğlunun da her şeyi hissettiğini ve ikisinin arasında bir kıvılcımın çoktan başladığını anlayıp daha da çıldırır. Tahir ise Yiğit’i bulmak için her şeyi çok yakından takip eden Eyşan’ın ağzını kapatıp yerini sorar. Tahir bir yere, Nefes yanında Asiye’nin babası bir tarafa giderler ama ikisi de Yiğit’i bulamaz.

Tahir gittiği yerde Vedat’ın adamını bulup ondan Yiğit’i sorsa da Yiğit ortalarda yoktur. Tahir ile Nefes Vedat’ın ofisine gider ve Yiğit’i isterler. Vedat öyle bir şey ister ki herkesin ağzı açık kalır: Evlenelim. Tahir ile Nefes göz göze gelirlerken Eyşan dahi bu fikrin saçma olduğunu söyler. Ancak Vedat kararlıdır. Tahir’i de böylece öldürmüşten beter edecektir zira yüreğindeki Nefes’ini söküp alacaktır bu planla. Tahir ile Nefes deniz kenarında konuşurlarken kendileri susup daha çok gözleri konuşur. Nefes, Asiye’ye de Nefesten Tahir’e yar olmaz diyerek kendini kandırır. Mercan ise babasının sayesinde yüzüğü atar. Saniye bu duruma çıldırır. Vedat ise Dağdevirenlerle iş ortaklığı düşünmektedir. Mustafa’nın yaptıklarının farkına varan Asiye Mustafadan hesap sorar. Yiğit ise annesi ve Tahir abisini beklemektedir. 

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=WY2Ye9X-5uI

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu