Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Özeti 14 Mart Fragmanı # İmkansız Aşk

Sen Anlat Karadeniz 8. Bölümü 14 Mart Çarşamba saat 20:00 atv ekranlarında olacak.  Tahir Nefes’e kavuşabilecek mi? Vedat ise kölesi gibi gördüğü resmi nikahı dahi olmayan Nefes’i tekrar yakalayıp villa da esir  hayatı yaşatmaya devam edecek mi? Peki bu aşk üçgenine Mercan ne olacak? Gelin hep birlikte gelecek hafta özetini ardında analizi daha sonra da 14 Mart fragmanını sizlerle paylaşacağız.

Sen Anlat Karadeniz 8. Bölümde Neler Olacak?

Atv ekranlarına 14 Mart tarihinde gelecek olan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 8. Bölümde; Nefes kendisi yüzünden Mercan’ın canına kıyması ve annesi ile babası Cemil’in  bütün suçun Nefes’de olduğunu söylemesi, Nefes’in buralardan gitmesine konusunda karar vermesinde büyük etken olacak. Tahir ise asla peşini bırakmayacağını söyleyip kalmasını istese de Nefes bir delilik yapıp gizlice gitmeye kalkacak. Vedat ise bu süreçte elbette boş durmayacak. Tekrar eski köle düzenine Nefes’i geri getirmek adamlarına Nefes’i bulmalarını isteyecek. Tabi Mercanda ölmeyecek. Nazar hiç kimseyi vurmayacak. Sadece havaya ateş edecek.

Sen Anlat Karadeniz dizi kapak resmi

Sen Anlat Karadeniz son bölümde neler oldu? Yiğit kaçırıldığı yerden kendi imkanları ile kaçmayı başardı. Ancak ormanda çok fazla gidemeden karanlıkta çukura düşüp bayıldı. Yiğit’in kaçtığı haberi çok geçmeden Nefes ve Tahir de öğrendi. Asiye ise işin arkasında Mustafa ile Vedat’ın anlaşmasının olduğu ve Yiğit’i Mustafa’nın verdiğini öğrenince nasıl bir vicdanın var senin diye kocasını kızınca Mustafa herkese haber edip Yiğit’i aramaya başlayacak. Olay yerine jandarma da gelip olayın kaçma mı? kaçırılma mı? olduğunu bizzat Nefes’e sorar. Nefes ise oğlu ile yırt dışına çıkarken Vedat’ın imzasını taklit ettiğini Vedat öğrenmiş ve resmi belgede sahtecilikten şikayetçi olursam ömür boyu içeride yatarsın diye tehdit edince bu olayın kayıp vakası olduğunu Jandarma komutanına söyler. Sabaha kadar aramalar devam eder. Gün aydınlandığında Tahir, Yiğit’i bir çukurda bulur. Hemen sağlık ekiplerinin gelmesi ile Yiğit ambulansta tedavi edilir. Tahir Yiğit’i de alıp eve getirir. Saniye ise Mercan’ın yüzüğü babasının baskısı ile çıkarttığı haberini alınca hemen Mercan’ın yanına gider. Bu yüzüğü kimin çıkarttığını sorar. Mercan da babam çıkarttı deyince Tahir yüzüğü geri Mercan’a verir.

 

Mercan da bunu geri takmak için düşüneceğini söyler. Mercan şimdilik yüzüğü aldı. Bakalım takacak mı? Asiye de Mustafa’nın yaptığı hainliğe çok kızar. Gelen misafirlerin karşısına bile çıkmak istemeyince Mustafa sebebini sorar. Yiğit’i vicdansız babasına verdiğini iyileşince de babamın evine götüreceğim. Bende bu evde misafirim der. Mustafa duyduklarının karşısında silahını çıkartıp kendisini vurmasını ister. Asiye Mustafa’nın ciddi olduğunu anlayınca bari son kez gelinlik yapayım der. Tüm köylüyü Vedat’a karşı gaza getirir. Nefes’in tüm hikayesini baştan sona anlatınca köylüler Vedat’a karşı gaza gelir. Köylüler tam kapıdan çıkacakken Vedat ve adamları gelir. Bu sırda Tahir de Mercan’ın yanından eve gelir. Tahir gelir gelmez Vedat’a kafa atıp yere serer. Yerde darp etmeye devam eder. Orada bulunan komiser araştırıldıktan sonra Mustafa da Vedat Sayar bey de gidiyordu diyerek kibarca kovar. Vedat otele gelince öfkeden deliye döner. Artık Kalelilerle kovalamaca değil satranç oynayacağız. Her adımı dikkatle atacağız der. Cemil akşam olduğunda eve gelir. Mercan’ın yüzüğü geri takmak istediğini öğrenir. Bu sırada Saniye, Mercan olayını oğlu Tahir’e sorar. Tahir de yüzüğü geri verdiğini takmak istediğinde haber edeceğini söyler. Asiye de Tahir’i bir köşeye geçip neden yüzüğü geri verdiğini sorar. Tahir de Mercan’a ümit verdim. Söz verdim der.

 

Asiye ise Nefes’e sevdalı olduğunu görmüyor muyum deyince Tahir gözlerinden yaşlar dökülür. Bizim burada çocuklu birini bekar biri alırsa çok laf söz olur. Nefesi bu çok üzer. O yüzden Nefes’e yanaşamıyorum der. Cemil ise kızının yüzüğü takmasına müsaade etmez. Tahir o yüzüğü parmağında olmasını istese de babası Cemil yüzüğü takmasına karşı çıkınca Mercan da ne yapacağını bilemez. Saniye ise ilk fırsatta Nefes’in yanına gidip bu evde istenmediğini yüzüne söyler. Tahir de duyunca Nefes’i alıp evden gitmek ister. Asiye de Nefes bu evde istenmiyorsa bende gidiyorum der. Mustafa da bende karımın peşine gidiyorum deyince evde Murat ile Fatih kalır. Onlarda annesinin yanında kalmaktansa Vedat ile karşılaşmayı seçip onlarda abisi Tahir’in peşine giderler. Vedat iel Eyşan Cemil beyin yanına gidip anlaşma imzalarlar. ARdından gerçek niyetleri ortaya koyup Mustafa’nın aldığı ihaleyi parasını ödeyemeyecek hale gelmesi için fikir birliğine varır. Bu arada Mercan nişan yüzüğü meselesini konuşmak için Tahir’i arar. Yüz yüze konuşmak istediğini söyler. Tahir yanına gittiğinde Mercan kendisini kaçırmasını ister. Ancak Tahir korkak gibi kız kaçırmama. Bu bana yakışmaz der. Mercan ise  isteseydin beni çekip alırdın deyip ellindeki yüzükleri fırlatıp atar.

Sen Anlat Karadeniz 7. Bölüm Özeti

 

Mercan, kendisini sevmediğini anladığı Tahir’e nişan yüzüğünü geri iade eder. Tahir bu duruma sessiz kalır. Asiye ise eltisi olarak Mercan’ı değil Tahir’in sevdiği ve kimseye söyleyemediği Nefes olmasını ister. Tahir sözünün eri biri olduğu için sevmesem de Mercan ile evleneceğini söyleyip Mercan’ın kendisine verdiği yüzüğü geri Mercan’ın evine kadar gidip bu yüzük senin diyerek sözünde duracağını söyler. Mercan ise Tahir ile Nefes’e bir şans verse de Tahir, sözünün eri olmasından dolayı geri gidip yüksüğü vermesi ile Mercan’a olmayan bir ümit vermiş olur. Asiye de bu olanları duyuna Tahir’i kimsenin olmadığı bir yerde karşısına alıp neden yüzüğü geri verdin.

Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm Özeti Resmi 1

 

Mercan kendine düşeni yaptığını ama sen dik kafalılığın yüzünden hem kendini hem de Mercan’ı yaktın der. Tahir hala burnunun dikine gidip ben sözümün eri biriyim dese de Asiye, senin Nefese nasıl aşkla baktığını görmüyorum sanma der. Tahir bu vakte kadar sadece kendisinin bildiğini zannettiği gizli aşkını yengesi bile fark etmiştir. Tahir de battı balık yan gider hesabı içinde ne varsa yengesine anlatır. Onu sevdiğini ama imkansız bir  aşk olduğunu söyler. O ne kadar yanımda olsa da ona dokunamam koklayamam der. Aslında kendisi de Nefes ile evlenmek istese de bu durumu Nefes ile paylaşmamıştır. Asiye son olarak gel etme kıyma kendine diyerek  doğru karar vermesini ister. Bu sırada Mercan da kendi canına kıymak istemiş. Bileklerini kesmiştir. Türkan kızının odasından ses gelmediğini duyunca kapısını açtığında hareketsiz yattığını görür. Kocası Cemil de gelir. İlk başta kızının öldüğünü düşünseler de kalbinin attığını anlayınca hemen hastaneye kaldırırlar.

Sen Anlat Karadeniz 8. Bölüm Özeti (14 Mart Fragmanı) resim 1

Cemil bu olanların sorumlusu olarak Tahir’i görürken karısı ise Tahir’in yanından ayrılmayan Nefes yüzünden olduğunu söyler. Tahir Mercan’ın bileklerini kestiğini duyunca hemen hastaneye Nefes ile birlikte gider. Hastaneye Mustafa Cemil beyi sakinleştirmeye çalışsa da Cemil kızına bir şey olursa Tahir de Nefes de hak ettiğini bulacağını söyler. Tam da bu konuşma sırasında Tahir ile Nefes geçmiş olsun demek için hastaneye giderler. Cemil karşısında Tahir’i görünce yakasına yapışıp kızım senin yüzünden ölüm döşeğinde, eğer bir şey olursa Nefesi de ben öldürürüm der. Bu arada Cemil’in karısı da Nefes’in yakasına yapışıp başı bağlı erkekle gezip yuvasını yıkmaya utanmıyor musun diyerek herkesin içinde rezil eder. Nefes ise bütün bunlar kendisinin yüzünden olduğunu düşünüp buralardan gitmek ister. Tahir ise gitme. Kalmanı istiyorum der. Ancak sevdiğinden ve aşkından bahsedemez. Bu sırda Mercan’ın kardeşi hemşire Nazar da ablasının kendini intihara sürükleyen Nefes’i silahı ile vurmak istese de Tahir buna engel olacak.

14 Mart Sen Anlat Karadeniz Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=dnBze4SNwtI

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu