Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Özeti 21 Mart Fragmanı #Nefesim

Sen Anlat Karadeniz 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fragmanda neler var? Sen Anlat Karadeniz 21 Martta neler olacak özet ve fragmanıyla beraber haberimizin devamında sizlerle…

Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Özeti

Sen Anlat Karadeniz 9. bölümde Tahir abisinin yaptıklarını öğrenince deliye döner ve abisine hesap sormaya gider. Mustafanın başında sıkıntısı varken bir de bununla yıkılır. Pişman da olsa artık olan olmuştur ve Tahir’in en güvendiği dağ olan abisine olan güveni kırılır. Nefes, Vedat’ın Nazar’a yakınlaşmasından korkar zira gün gelir de onunda aynı kendi yaşadıklarını yaşar zanneder. Ancak Vedat’ın asıl niyetini de bilen Nefes Tahir’e gerçeği söylemese de Vedatın dediğini yapmaz. Tahir ise verdiği sözden dolayı Nefesten uzak durmaya çalışsa da Nefes olmadan nefes alamaz. Daralır yüreği…Mustafa yaşananlardan dolayı Tahir ile karşı karşıya gelir. Annesinin dizinde pişmanlık göz yaşları döker. Saniye ise her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Nefesin yanına gider ve her şeyin sorumlusu sensin diye saçından tutar. Tahir ise bu olaydan önce madem seni abim korumuyor ben de sözümü tutmuyorum deyip Nefesten uzak durmayacağını söyler. Nefes çok mutlu olur ama Saniyenin tavrı ile üzülür. 

 

Geçtiğimiz bölümde olanlara bakacak olursak; Tahir de Nefes de vurulmaz zira onu Murat durdurur, onlar da yere eğilerek kurtulur. Cemil, Murat Nazar’ın odasına girince çılgına döner. Onu sakinleştiren Mustafa olur. Asiye de sinirle Nazar’ın Tahiri vurmaya kalktığını söyler. Cemil duyduklarına inanamaz ama mustafaya da kan davalı olduklarını söyler. Saniye ise hala Nefes’in hem Mercan’ı hem de Tahir’i öldürecek deyince Asiye ise Nefes’in Tahiri koruyup ölmesini engellediğini söyler. Mustafa Asiye ile arasını düzeltmek için çabalasa da Asiye geri adım atmayınca Mustafa özür diler.

 

Ardından da Tahire sarılır beraber şükür namazı kılarlar. Mustafanın içinde bir kaya şükür namazı kılarken gözünden pişmanlık gözyaşları dökülür. Tahiri kapıda bulan Asiyenin babası ona kızsa da Nefese bir şey sormasına izin verir. Tahir ise Nefese kalacaksınız değil mi diye sorar. Ardından da kabus gördüğü için uyanık olduğunu anladığını söyler. Nefes ise kaçıp yakalandığında serum takıp aç bırakıldığını anlatır. Mercana da üzülen Nefesi ikna etmek için Tahir gitmemesi için Kurban olayım kal der. Bu söz Nefesi öyle etkiler ki o susar gözleri konuşur. Kapatır kapıyı kokusunu Tahirin kapı arkasından Tahir de yaslar başını Nefesin orada olduğunu bilircesine...

Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm Özeti Resmi 2

Cemil ise Mustafaya kredi vermesin diye tüm bankaları arar ve ikna eder. Tahir ise Cemilin evine gider ve gel yanıma detaylı konuşalım der ve Mercana da iyileşmesini söyler. Osman Baba ise Nefese kendisini baba bilip evinde kalmasını söyler. Nefes sarılır ve ağlar. Sabah Nefes’e Asiye Yiğit’i okula yazdırmak için ikametgah çıkardığını, Esma Vedat’ın yaklaşmasını engellemek için savcı kararını, Yangazlar ise Nefesi hastaneye götürme görevini yapacaklarını söyler. Nefes ise Tahir bunları ayarlamış ama kendisi yok diye üzülür. Tahir ise kendisinin uzak duracağını ama onu koruma görevini Mustafa ve Mithat’a verdiğini söyler yoksa Nefesi alıp gideceğini söyler. Onlar da Nefesi korumayı kabul ederler.

sen anlat karadeniz 9. bölüm özeti resmi 2

Araya konan taşlardan dolayı Mustafa kredi çekemez ve bunun sebebinin Cemil olduğunu öğrenir. Vedat ise uzaklaştırma kararı ile çıldırır. Nefes ise iş bulmak istediğini Esmaya söyleyince internetten iş aramaya başlarlar. Yangazlar ise bu durumu hemen Tahire mesajla söylerler. Tahir kızsa da şu an için yapacak bir şey yoktur. Nefes ise lise mezunu olmadığı için iş bulamaz ama diploma istemeyen bir yerde çalışmak ister. Esma da ben seni işe aldım yardımcım ol der. Asiye, Esma ve Nefes mutluluktan sarılırlar. Yangaz da durumu Tahire Nefes iş buldu deyince Tahir sakin olmaya çalışır. Vedat ise Nazara çiçek gönderir ve teşekkürünü iletir. Vedat yemeğe çıkmayı teklif ettiğinde Yangazlarla Nefes de bu duruma şahit olur. Vedat yemeğe gitme konusunda ikna eder. nefes ise Nazar’ı kendine yeni hedef olarak seçti diye paniklediğinde Fatih onu durdurur ve akıllı davranmalarını sağlar. Nefes de niyetinin farkına varır ve uzaklaştırmayı bozmak için böyle yaptığını anlar. Alçısını çıkardıklarında Nefes geçmişini sildiği için çok mutludur. Tahir ise çalışma masası ile Yiğit’i mutlu eder ve Nefes gelmeden evden çıkar.

Vedat Ve Nazar Yaklaşması

Geçtiğimiz bölümün en çarpıcı olaylarından biri kuşkusuz Vedat ise Nazar’la özel bir ortamda yemek yemesi. Vedat Nazar’a Nefes’e işkence ettin mi sorusu karşısında kendisini dinlemesini söyler ve Nefes’in kendisini defalarca aldattığını söyler. Nazar ise peki enden aldatılmana rağmen onu istiyorsun deyince Vedat oğlum var der. Vedat Nazar’ı sırf ablası için burdasın diye köşeye sıkıştırır. Eve gittiğinde ise kapıda onu Murat bekliyordur. Murat ise Nazar’ı uyarıp uzak durmasını ister ama Nazar Vedat’ı medeni bulduğunu söyleyip Nefes yalancı iyi bakın der. Vedat daha sonra Nazar ile yemeğe gittiğinin videosunu gönderince Nazarın da başına aynı şeyler gelecek diye üzülür ve dışarda Vedat’ı arar. Vedat sen geciktikçe Nazar’ın canını daha da çok yakacağını söyleyip onu tehdit eder ve kendisine gelmesini ister.

sen anlat karadeniz 9. bölüm özeti resmi 1

Tahir ise kabus görüyordur diye Nefesin iyi olduğundan emin olmak için Osman babaının evine gidince Osman baba eğer uyuyorsa gidecek misin diye sorar. Baktıklarında Nefesi bulamayan Osman baba ve Tahir deliye döner. Osman baba çocukla kalır. Tahir ise Nefesi bulmak için arabasına biner. Nefes ise medresede ellerini açmış dua ediyordur. Onu bulan Tahir derin bir oh çeker. Osman babaya da bulduğunu haber verir. Dua ederken ellerine bakar Tahir Nefesin, dualar dökülen yüreğini görür…Oturur bir köşede o da içinden dualar eder. Nefes medresede uyuyakalır. Tahir de medrese kapısında Nefesin uyanıp geldiğini bilircesine gülümser. Tahirin kendisini aradığını anlayan Nefes de gülümser. Oraya gelme sebebini sorunca ise kabus gördüm deyip yalan söyler. Vedat ise Başkomiser Mithat’ın sorgusunu dinlemek zorunda kalır. Çıldırmak üzeredir. Tahir ise gemide özlediği Nefes’ini hatırlar ama hayalde kalmıştır güzel gözlüsü… Nefes ilk iş gününde çok heyecanlıdır ama her şeyi öğrenmek için de bir o kadar da isteklidir. Vedat ise adamlarından dolayı bu durumdan haberi olunca çiçek gönderip imalı olarak Nazar’ı hatırlatır. Tahir ise Mercan ile konuşur ve doktora götürmeyi teklif eder. Konuşma bittiğinde oraya gelen Nefes Tahiri orada görünce hemen kaçar. Tahir de neden geldiklerini sormak için takip eder. Mustafanın ise elindeki son şans da alınır. Tahir ise Nefese hesap sorar. Nefes, Mercanın yanına gidip onu unuttuğunu düşünür ve bunu hissettirir. Tahir, Nefesin elini öper ve ondan uzak durmaya çalıştığını söyler. Canı yanar diye korktuğu için ondan uzak durduğunu ve düşmanlarının çoğaldığını ve Mustafanın onu koruyacağını söyler. Nefes ise gözleri dolar ve onu göremeyeceği için ağlar. Tahir sarılıp ağlar onunla…Vedat Mustafanın karşısına geçip paraları aldığını hatta Vedata borçlandığını söyler. Evlerini almayla tehdit eder. Yiğit ise Mustafanın Vedata kendisini teslim ettiğini söyler. Tahir çıldırır. 

Sen Anlat Karadeniz 9. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=ZTelHUDWKW4

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. ILAYDA ÇEVİK USTUNE GITMEYIN YA GELEN GIDEN KOTU YORUMLAR YAPIYOR BENCE KOTULER DIZI DAHA GUZEL YAPIYOR BANA GORE BU DIZI DEIL BUTUN DIZILER
    HERKES SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLSUN LÜTFEN RICA EDİYORUM
    ILAYDA ÇEVİK AŞKIM SEVGILERLEE

    1. açıkcası ben SAK seven bir izleyici olarak şunu düşünüyorum berrak Vedata yardım ediyor gibi yapıp onu kandıracak kötü olmasına içim dayanmıyor çünkü ben de ilayda çeviki seviyorum ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu