Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Aslan Kim? Aslan Asiye’nin Eski Sevgilisi Mi?

Sen Anlat Karadeniz büyük bir değişim ile ATV ekranlarına 3. sezonu ile 18 Eylül 2019 Çarşamba günü başladı. Yeni sezonun başlaması ile birlikte Sak oyuncuları arasında da yeni isimler de dahil oldu. Bunlardan en önemlisi ve SAK Aslan olarak kadroya dahil olan karakteri gören Asiye donup kalması akıllara bir çok soru işaretini de beraberinde getirdi. 

Aslan ile Asiye arasında bir aşk mı var? Yoksa Asiye’nin ağabeyi mi? diye sosyal medya da oldukça fazla tartışıldı. Bizde bazı kulis bilgilerini de bira araya getirip, bu oyuncuyu sizlere tanıtmak istiyoruz.  

Sen Anlat Karadeniz Aslan Kim? 

Geçtiğimiz sezon Zeynep’in ölümü ile beraber Genco’nun planları yani azmettiren olduğunu kısa süre içinde fark eden Ferhat Zeynep’in de intikamını aldığı sırada sezon finaline girmişti.Sak Aslan (Fahri Öztezcan)

Yeni sezonda bu karmaşanın gerisinde hikayede çeşitliği artırmak adına yeni isimler de kadroya dahil edildi. Ancak bunlardan ne ilginç olanı ise Asiye onun görür görmez dona kalması, yeni gelen isim hakkında oldukça fazla senaryo yazıldı. Kimisi Asiye’nin eski sevgilisi mi? diyen de oldu? Bir kısım sıkı takipçiler de Asiye’nin abisi şeklinde yorumlayanlar da oldu. Ancak en doğru sonucu dizi başladığında göreceğiz. 

Hazır yer gelmişken bazı eleştirileri de söylemek isterim. Sak eski heyecanını kaybettiğini ve karşı tarafa artık ilk başta verdiği duyguyu veremediği konusunda eleştiler vardı. Bu sezon özellikle bu duyguyu izleyicilere geçirmek adına duygusal olaylar ön planda olacak. Ancak ana tema kadına şiddete hayır temasında da vaz geçilmeyeceğini da söylemek isterim.Sen Anlat Karadeniz Aslan (Fahri Öztezcan)

Mustafa, Asiye’nin eski aşkı olarak gelen Aslan ile Asiye’nin çarşıda karşılaşmasına dayanamayan Mustafa “Boş ol” diyerek Asiye’i dini yönden boşamış, Asiye de oğlunu alıp Osman babasının evine gitmiştir. Yani buradan anlayacağımız Sak Aslan karakteri aslında Asiye’nin eski sevgilisi yada Asiyeye kafayı takmış eski bir hayranı olduğu rahatlıkla ortaya çıkıyor.

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3 sezonunda dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Aslan karakteri ile kadroya dahil olan oyuncunun gerçek adı Fahri Öztezcan‘dır.

Temmuz 1980 yılında Eskişehir ilimiz de hayat gözlerini açan oyuncu yengeç burcudur. En son kendisini Edho dizisinde istihbaratçı Akif karakteri ile ülkesine ihanet üzerine iken Hızır reisin girişimleri ile öldürülmüştü. O zamanlar dikkatleri de üzerine çekmeyi başaran Fahri Öztezcan’ın yer aldığı dizilerin listesi hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Fahri Öztezcan’ın Yer Aldığı Yapımlar (Sak Aslan)

  • 2014 – Diriliş Ertuğrul => İlyas
  • 2015 – Cinnia: Ifrıtın Diyeti => Yusuf
  • 2018  => Çukurdere (Bir Mucize Olsun)
  • 2019 – Sen Anlat Karadeniz => Aslan 

Fahri Öztezcan Sen Anlat Karadeniz’e Katıldığı Bölüm

3. sezonun ilk bölümünde Fahri Öztezcan çok kritik bir karakter ile kadroya dahil eldi. Şimdi o fragmanı ekliyorum.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu