Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Cemal Reis Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Sen Anlat Karadeniz Cemal Reis kimdir? Cemal Reisin gerçek adı nedir? Yaşı boyu kilosu daha önce rol aldığı diziler kısaca aklınıza gelecek tüm soruların cevapları haberimizin devamında sizlerle…

 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Cemal Reis Kimdir?

Atv ekranlarının Sinegraf yapımı fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de Cemal Reis, gemileri gördüğümüzde ilk aklımıza gelen isim. Cemal Reis, Kalelilerin çok değer verdiği Cemal Reis, Kaleli Kum’da çalışan biri. Mustafa’nın fikrine değer verdiği Cemal, gemiye öyle saygılı bir isim ki Mustafa dertlenip içmek istediğinde gemiye olan saygısından dolayı içkiye yer yok der. Ama işin asıl rengi Mustafa’nın sözleriyle ortaya çıkar.

 

Cemal Reis’in vardır bir köşede bekleyen içkisi. Mustafa ile oturup dertleşen Cemal Reis’e Mustafa babasının Tahir’i ona emanet ettiğini ve babasının ölümünü dertli dertli anlatır. Cemal Reis’i gördüğümüz bir diğer sahne ise Yiğit’in kaçırıldığında kurtarmak için yapılan operasyon. Yiğit için o da elinden geleni yapmış ve Mithat Başkomiser’e o da destek olmuştur. Nefes’in hikayesini Asiye’den dinleyen Cemal Reis yine Vedat’ın karşısında dimdik durup Nefes’in artık kendilerine emanet olduğunu açık açık söyler.

Sen Anlat Karadeniz  Cemal Reis’in Gerçek Adı

Cemalin gerçek adı Şendoğan Öksüz. Aktör, yönetmen ve yazar olan Şendoğan Öksüz, Rize’nin Pazar ilçesinde Ekim 1971’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi mezunu olan oyuncu Son Söz Sevginin adlı dizi ile kamera karşısına geçmiştir. Bu dizide Metin karakterine hayat veren oyuncu daha sonra dönemin sevilen dizisi Yılan Hikayesinde bir komisere hayat vermiştir.

sen anlat karadeniz oyuncuları şendoğan öksüz resmi

Dadı, Evdeki Yabancı, Huzursuzlar, Yeditepe İstanbul, Aslı ile Kerem, Abdulhamit Düşerken, Beşik Kertmesi, Efsane, Yarım Elma, Kurtlar Vadisi, Sahildeki Güneş Bahçesi, Acı Günler, Ölümüne Sevdalar,Üç Kadın, Arka Sokaklar, Binbir Gece, Gitarcı, İki Aile, Cennet, Kavak Yelleri, Vazgeç Gönlüm, Aşk Yakar, Cin Geçidi, Bilinmeyen Yaşın Yorgunu, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kara Murat: Mora’nın Ateşi, Şüphe, Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Fatih’in Fedaisi: Kara Murat adlı yapımlarda yer almış olan oyuncunun en son rol aldığı dizi ise 2015 senesinde yayınlanan İnadına Aşk adlı dizidir. Oyuncu Kevser Arpaçay Öksüz ile evli ve iki kızı var. [mavibuton]Sen Anlat Karadeniz Mithat Kim?[/mavibuton]

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu