Sen Anlat Karadeniz Ceylan Kimdir? Merak Edilenler

Sen Anlat Karadeniz Ceylan karakteri ile bir kez daha fena halde karışacak gibi. Peki Sen Anlat Karadeniz Ceylan kim? Sen Anlat Karadeniz Ceylan’ın gerçek adı ne? Çocuk oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle.

Sen Anlat Karadeniz Ceylan Kim?

Sinegraf Yapımı Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Berrak’ın kız kardeşi olan Ceylan, Vedat tarafından rehin alınmıştı. Geçtiğimiz bölümleri bu bölümde biraz hatırlatmakta yarar var. Geçtiğimiz bölümlerde biliyorsunuz ki Berrak karakteri Vedat tarafından Trabzon’a çağrılmıştı. Sen Anlat Karadeniz Fikret kim ve gerçek kadı ne olduğunu görmek için tıklayınız.

sen anlat karadeniz ceylan resmi

Berrak ise Vedat’ın gerçek yüzünü bilmediği için bu teklifi kabul edip yurtdışından Trabzon’a gelmişti. Ancak onu bekleyen acı bir kaderde kendiyle beraber gelmişti. Vedat onu Nefes’e zarar vermesi için ikna etmeye niyetliydi. Annesi ve kız kardeşi Ceylan’ı korumak için Berrak’a tek seçenek sundu ve Berrak da ailesini korumak için bunu kabul etti. Vedat önce Berrak’ı dövüp medreseye attı. Böylece Nefes acıyıp Berrak’ın anlattığı koca dayağı hikayesine inandı.

sen anlat karadeniz ilayda çevik resmi 1

Vedat zaman içerisinde işi daha da ileri götürüp Berrak’tan Nefes’e ilaç vermesini istedi. Berrak da ilacı vermeye başlayınca Nefes halüsinasyonlar görmeye başladı. Ancak Fatih’in şüpheleri üzerine Berrak’ın Vedat’ın adamı olan Necip’in kızı olduğu ortaya çıktı. Berrak’a durumu hiç hissettirmeden ilacı da buldular ama Vedat’ı alt etmek için bu oyuna devam etmesine izin verdiler. İlaç şişesine de su doldurup koydular. Bu süreç sonunda Vedat, Tahir ve Nefes’in evleneceğini duyup Ceylan’a zarar vermeye karar verdi. Küçük Ceylan’ın aslında Nefes’in öldü zannettiği çocuğu olduğunu bu bölümde hep beraber öğrenmiş olduk. Bakalım Vedat’ın elinde olan Ceylan nasıl kurtulacak? İzleyip hep beraber görelim. 

Ceylan, işitme engelli ve akıllı bir çocuktur. Bakımı ile Şengül ilgilenmiştir. Tahir’i yaralı halde gören Ceylan, durumu işaret dili ile Vedat’a söyler. Vedat da ona nerde olduğunu göstermesini ister. Ceylan elinden tutup gösterir ama Tahir yoktur. Necip onu kurtarmıştır. 

Sen Anlat Karadeniz Ceylan’ın Gerçek Adı

Ceylan’ın gerçek adı dizi başladığında sayfamızda sizlerle olacak. Şu an için oyuncunun yüzü gizlenmiş olduğu için yanlış bilgi vermekten kaçınıyoruz. Sözü bu noktada Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölüm fragmanına bırakıyorum:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın