Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Dizi Jeneriği (Yeni Sezon) Sen Anlat Karadeniz Sözleri

Atv ekranlarının Sinegraf yapımı fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz 19 Eylül Çarşamba günü ikinci sezonuyla ekranlara gelmeye başladı. Yeni sezonda yeni müziklerle kaldığı yerden devam eden Sen Anlat Karadeniz dizi müziği de ikinci sezonda yenilendi. Yazımızda Sen Anlat Karadeniz dizi müziği ve sözleri sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz Dizi Müziği ve Sözleri

Osman Sınav’ın yapımcısı olduğu Sen Anlat Karadeniz geçtiğimiz sezonda olduğu gibi bu sezonda da her Çarşamba saat 20:00’da seyirciyle buluşacak. Geçtiğimiz sezonda Nefes ve Tahir’in aşk hikayelerini izlediğimiz Sen Anlat Karadeniz bu sezonda dizi müziğine de ikinci bir kısım ekleyerek dikkatleri çekmiştir. Yine aynı müzikle ama yeni şarkı sözleriyle işte Sen Anlat Karadeniz yeni dizi müziği sözleri:

“Ah bu sevdaluk, ah bu sevdaluk
Yüreğum dağılır, gözlerim ağlar
Anlat Karadeniz günahın yazılmaz
sevduğum ile düşer düşer de yanmaz
Bu benum senden
kaçıncı Nefesum
Bu benum senden
Kaçıncı ölüşüm söyle

Dağların dumanı hiç geçit vermez
Dalgalar alır da hiç geri vermez
Nefesin haramdır gözyaşım dinmez
Anlat Karadeniz nefesum yetmez.”

Geçtiğimiz sezonda gemide Vedat Sayar ya çocukların ya da Tahir der. Nefes ise çocuklarını ağlaya ağlaya seçer. vedat’ın isteği üzerine onu denize iter ama Vedat’ın fark etmediği bir detay vardır: Nefes, Tahir’e bir de bıçak vermiştir. Bu bıçak ile ellerine ve ayağına bağlanan ipten kurtulacaktır. Ki zor olsa bu gerçekleşir. vedat bunu görmez.

Nefes ise Vedat’ı ikna edip Mustafa’nın suçsuz olduğunu polise bildirir ama suçlu olarak değil de suçu ihbar eden olarak Mustafa’nın aklanmasını sağlar. Saniye Hanım ise Vedat’ın telefonuyla hastanelik olur.

Tahir ve Vedat büyük bir kapışmaya başlar. Denizde birbirlerini öldürmek için çabalarken para ile satın aldığı adamlar nedeniyle Vedat Tahir’i alt eder ancak beklemedikleri bir şey vardır. tahir’e de kardeşleri yardıma gelir.

Bu esnada Vedat ise hala Tahir’e eziyet etmeye devam etmektedir. Tahir’in polis arkadaşı Ali de rehin alınmış durumdadır. Vedat elinde silahla meydan okumaktadır. Nefes ise durması için Vedat’a yalvarmaktadır. Bu durum ise tahir’i sinirlendirir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu