Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Doktor Volkan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Oyuncu Hakkında Tüm Detaylar

Sen Anlat Karadeniz Doktor Volkan karakteri bu hafta seyirciyle buluştu. Peki Doktor Volkan kim? Sen Anlat Karadeniz Volkan’nın gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol aldığı diziler hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamında siz değerli dizicenter.net takipçileriyle.

Sen Anlat Karadeniz Doktor Volkan

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam etmekte. Aksiyon dolu dakikaların yaşanacağı bu haftaki bölümde ise Doktor Volkan Darıca karakteri ile tanışacağız. Doktor volkan nasıl biri olacak iyi mi kötü mü diye akıllara pekçok soru gelmekte. Doktor Volkan karakterinin iyi bir olup olmadığı izleyip hep beraber görelim. Peki doktorun gerçek adı ne, yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler, sevgili hakkında hiçbir yerde bulamayacağınız bilgiler haberimizin devamında sizlerle. İşte detaylar:

sen anlat karadeniz can verel resmi 1

Sen Anlat Karadeniz Doktor Volkan’ın Gerçek Adı

Osman Sınav yapımı Sen Anlat Karadeniz Doktor Volkan’ın gerçek adı Can Verel. Oyuncu Ebru Küçükakar Menajerliğe bağlı çalışmaktadır. Volkan Darıca’ya hayat veren Can Verel 1 Ocak 1982 doğumludur. Babası Engin Verel, ünlü Fenerbahçeli bir futbolcudur. Annesi ise Bahar Erdenizdir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk konusunda eğitim almış olan oyuncunun ilk tecrübesi 2004 senesinde yayınlanan Omuz Omuza adlı dizidir. Bu dizinin ardından Gemilerde Talim Var adlı dizide rol alan oyuncu, 2006 senesinde Selena adlı dizide Alekto karakterine hayat vermiştir.

sen anlat karadeniz can verel resmi 2

Yaklaşık üç sezon Papatyam adlı dizide Vedat karakterine hayat vermiş olan Can Verel, bu dizinin ardından 2011 yılında Arka Sokaklar dizisinde Semih karakterine hayat vermiştir. Hayat Güzeldir adlı dizide rol arkadaşı Merve Sevi ile adı anılan oyuncu aşklarını ilan etmişler hatta ne zaman evleneceklerini ve erkek çocuklarının olmasını istediklerini dile getirmişlerdir. Ancak bir süre sonunda ayrıldıklarını da magazincilere açık açık söylemişler. Şimdi ise Serra Bozarslan ile sevgilidir.  Crunch reklamlarında gördüğümüz oyuncunun boyu 1, 85 kilosu ise 78 kgdır. En son rol aldığı dizi Arka Sokaklar dizisidir. Oyuncuyu daha yakından tanımak adına bir de kendisiyle yapılan röportaja bakalım:

https://www.youtube.com/watch?v=gK4Saauo5zI

Can Verel Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

36 yaşında olan oyuncunun Serra Bozarslan ile ilişkisi var. Oyuncunun boyu 1,82 kilosu ise 78.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu