Sen Anlat Karadeniz Esma Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Sen Anlat Karadeniz Esma kimdir? Esma’nın gerçek adı nedir? Yaşı boyu kilosu daha önce rol aldığı diziler kısaca aklınıza gelecek tüm soruların cevapları haberimizin devamında sizlerle…

 

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Avukat Esma Kimdir?

Atv ekranlarının ilgi çekici konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla gönülleri fetheden dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinde tüm karakterle ilgili detaylar vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda ise Avukat Esma karakteri ile ilgili ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Sen Anlat Karadeniz dizisi 4. bölümünde seyirci karşısına çıkmış olan Esma karakteri avukattır.

 

Nefes Vedat’tan defalarca şiddet görmüş biridir. Yıllarca şiddete maruz kalan Nefes sonunda kaçmayı başarmıştır ama başına gelmeyen de kalmamıştır. Doktora gitmeye niyetlenir fakat Vedat ve adamları onu bulup götürür diye korkudan hastaneye dahi gidemez. Tahir ise bir yolunu bulup Nefesi hastaneye götürür. Kolu alçıya alınacak olan Nefesin her tarafı yara bere içindedir. Doktorun da ısrarı üzerine darp raporu alır. Ardından da Asiye ile Avukat Esmaya giderler.

Duygu Üstünbaş Resmi 1

Nefes olanları çektiği eziyeti Esmaya anlatır. Esma da ona yardımcı olma sözü verir ve Nefes için elinden geleni yapacağını söyler. Bu olayların akabinde Vedat darp suçundan polis tarafından karakola götürülür. Ancak Eyşan onu kurtarmak için Nefes’in abisine sarılmış haldeki fotoğrafını kanıt olarak gösterir ve Vedat’ı aldattığı için Vedat’ın çıldırdığını anlatır. Bunun üzerine Tahir de Nefese sırtını döner. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Avukat Esma’nın gerçek adı Duygu Üstünbaş.

Duygu Üstünbaş Resmi 2

Duygu Üstünbaş, daha önce pek çok tiyatro oyununda rol almasına karşın dizi sektörüne adım attığı ilk dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. Oyuncu Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisidir. Bu bölüm dışında Anadolu Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Bölümünde de eğitimine devam etmektedir. Kayıp El adlı tiyatroda yer almış olan oyuncu dizi sektöründe yeni bir isimdir. Oyuncuya başarılar dileriz. Sen Anlat Karadeniz Naciye Kim?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Esma Kimdir? Gerçek Adı Nedir? (4 Yorum)

  1. Sayın yöneticiler bilgileriniz yanlış.Avukat Esma rolündeki Duygu Üstünbaş Çankaya Üniversitesi hukuk mezunu olup, avukatlıkstajını tamamlayarak avukatlık ruhsatını almıştır.Ancak tiyatro sananatçıdı olmak isteyen Duygu Ankara Üniversitesi Dil, Tarih ve Coptafya Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olarak ikinci Fakülteyi bitirmiş ve halen dasdas sahnedinde Kayıp El oyununda başrolde oynamaktadır.Sen Anlat Karadeniz oynafığı ilk dizidir.

    • Evet bende duymuştum.Hatta Duygu Üstünbaş, Çankaya Üniversitesi Tiyatrosunda sahneye konulan Keşanlı Ali Destanındaki Zilfe rolüyle Kerem Yılmazer genç yetenek ödülünü almıştı.