Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Genco Kim? Tamar Holdingin Sahibi Sak Genco Karakteri Ve Bilgileri

Sen Anlat Karadeniz dizisi 24 Nisan 2019 Çarşamba günü ATV ekranlarında 49. bölümü ile ekrana gelecek. Geçtiğimiz bölümde bir çok karakter dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştu. Düşen reytingleri yeniden toparlamak isteyen yapım, diziye heyecan ve aksiyon getirmek adına yeni karakterleri dahil etmeye devam ediyor. Bu yazımızda Sak Genco karakteri ve hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşacağız. 

Yakın Zamanda dizide Vedat’ın ölümü ile birlikte kötü karakter kalmadı. Her şey güllük gülistanlık oldu. Sanırım dizi bitecek diyenlere cevap mahiyetinde bir oyuncu bu gün itibari ile Sak oyuncuları arasına dahil olacak. Bizde Sen Anlat Karadeniz Genco karakteri ve bu karaktere hayat verecek oyuncu hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşacağız. sakın bir yere ayrılmayın.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Genco Kim?

Geçtiğimiz bölümde hiç ummadığı yerde gözünü açan Tahir, sonrasında yaşadığı olaylarda oldukça komik hallere düştü. Olay yerine gelen Nefes ise Tahir’e resmen kız isteme pozisyonuna düştü diyebilirim. Bu gün bu olayların geriye kalan kısımlarını da oldukça gülerek izleyeceğiz. Tabi dizi hep güldürmez dedik. Vedat gittikten sonra Kaleli kum firmasına büyük bir rakip geliyor. Tamar holding bünyesinde bölge adamı olan Genco, Kaleli kumun da bulunduğu yerleri tek elde toplamak niyetinde. Bu da diğer küçük firmaların Tamar holding bünyesine ya devri yada onun adına çalışma şekline geçmesi gerektiği anlamı çıkıyor. Bu bir nevi zorla malına el koyma gibi düşünebilirsiniz.Sen Anlat Karadeniz Genco (Uğur Çavuşoğlu) Resmi

Tahir ve abisi bu adamlara mallarını yedirecek adamlar olmadığı için Genco ile oldukça çok karşı karşıya gelecekler. Yani dizideki yeni kötü adamımız Genco oldu. Hadi hayırlı olsun. Şimdi bu mafya gibi karaktere hayat veren oyuncu ve hakkında merak edilen gerçek adını açıklamak istiyorum.

Sak Genco’nun Gerçek Adı Nedir?

Osman Sınav’ın yönetiminde çıkardığı dizi, bu sezon tamam mı devam mı kararının alacağı son bir kaç bölüm ile vereceği karara bağlı olduğu için diziye oldukça fazla heyecan getirip, dizinin izlenme oranlarını artırmaya çalışıyorlar. Bu sebeple Sen Anlat Karadeniz oyuncuları arasına yeni bir kötü karakter dahil edildi. Bu karaktere yani Genco karakterine hayat verecek oyuncununu gerçek ismi Uğur Çavuşoğludur. 1967 doğumlu olan oyuncunun tam adı Ahmet Uğur Çavuşoğlu’dur.Sak Genco (Uğur Çavuşoğlu) Resmi

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde Fizik Bölümünü bitiren oyuncu daha sonra Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. Son olarak TRT 1’de “Ege’nin Hamsisi” dizisinde Şevket karakterine hayat vermiş olan oyuncu “Meryem”, “Umutsuz Ev Kadınları”, “Hayat Sevince Güzel”, “Dürüye’nin Güğümleri”, “Unutma Beni”, “Parmaklıklar Ardında” adlı yapımlardaki oyunculuğu ile hafızalara yer etmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu