Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Gülendam Kim? Sen Anlat Karadeniz Yeni Gelen Oyuncu Asya Taşkın Kimdir?

Pantenne Altın Kelebek Ödüllerinde ödüllere boğulan ekranların en popüler dizilerinden Sen Anlat Karadeniz’e yeni bir karakter dahil oldu: Gülendam. Güzelliğiyle ve sesiyle adından söz ettiren Gülendam’ın Vedat’ın annesi olma ihtimali sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında. 

Sen Anlat Karadeniz 32. bölümde diziye dahil olan Gülendam karakteri Fikret’in yıllar evvel gönlünün kapısını açtığı kişiden başkası değil. “Bana aşkı öğreten” diyerek Gülendam’dan bahseden Fikret ona deliler gibi aşık.

Güzelliği kadar etkileyici bir sesi de olan Gülendam bu hafta yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz 33. bölümde kaçırılacak. Setten aldığımız bilgilere göre Fikret’in gözü önünde vuku bulan bu olay karşısında silah sesleri havada uçuşacak ama Gülendam’ın kaçırılmasına engel olamayacaklar.

Fikret’in farklı bir yönü de bu bölüm ile daha da aydınlanmış olacak. Gülendam karakteri ortaya çıkmadan hep merak ettiğimiz konu Fikret ile Saniye arasındaki bağlantı ne sorusu olmuştu. Şimdi anlıyoruz ki Fikret’in aşık olduğu kişi Gülendammış. Saniye ile Gülendam arasındaki bağlantı da çok yakında ortaya çıkacak. 

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Gülendam hakkında merak edilen bir diğer soru söylediği şarkı oldu. Gülendam’ın söylediği şarkı “Ölsem De Bir Kalsam Da Bir” adlı şarkıdır. Şarkının sözleri:sen anlat karadeniz gülendam kim asya taşkın resmi

“Nasıl da değiştin bilmem
Sanki sen değildin aşkın üstüne yeminler eden

Nasıl da değiştin bilmem
aşk uğruna ölmekten bahseden

Mektupların olmasa 
Kendimden şüphe ederdim 
Yanılan ben miyim diye

Şiirlerin olmasa
Aklımı oynatırdım
İnanamazdım gözlerine

Ne yazık ne yazık ki gerçek bu
Ölsem de bir kalsam da bir 
Senin için yok hiçbir farkı

Yıllar önce unutulmuş dillerden düşmüş bir şarkı
gitsen de bir dönsen de bir

benim için hiç farkı
sanki çoktan unutulmuş dillerden düşmüş bir şarkı…”

Asya Taşkın Sen Anlat Karadeniz Gülendam’ın Söylediği Şarkı

https://www.youtube.com/watch?v=A6u87G-147A

Sen Anlat Karadeniz Gülendam karakterinin gerçek adı Asya Taşkın. Asya Taşkın daha önce “Küçük Gelin” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Pelin karakterine hayat vermiştir. Kocaeli’de dünyaya gelen güzel oyuncu Savaşçı dizisinde de kısa da olsa rol almıştır. Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu hakkında mevcut bilgiler ne yazık ki kısıtlı olduğundan yazımızı burada sonlandırıyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. Selam asya taşkın 7 yaşından beri ekranlarda bulunuyor oynadığı diziler kaybolan yıllar. Gonca karanfil. Sırlar dünyası. Alaca karanlık. Akasya durağı. Sultan. Küçük gelin. Savaşçı. Senanlat karadeniz. Reklamlar. Vakıfbank. Yapı kredi. Keskinoğlu yumurta. Keskinoğlu sucuk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu