Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Hazan Kim? Güzel Oyuncu Başrolde Mi? Detaylar

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi hakkında büyük bir iddia söz konusu: dizide başrol oyuncusu değişecek mi? Bu büyük iddia herkes tarafından merak konusu iken bizler de Sen Anlat Karadeniz Hazan karakteri hakkında merak edilenler yazımızda paylaşmak istedik.

İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı Nefes karakterinin diziden ayrılacağı iddia edilirken diziye Hazan karakterinin de dahil olması kafaları karıştırdı. Güzelliği ile dikkat çeken Hazan’ın nenesi Tahir’i bir hata ile vurunca Hazan, Tahir ile özel olarak ilgilenmeye başlar.sen anlat karadeniz hazan kim gülper özdemi resmi 2 Şimdi merak edilen soruya gelelim. Hazan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni başrol oyuncusu olacak mı? Dizide henüz bu soruya net bir cevap vermek mümkün değil. Hatta bazı yerlerde İrem Helvacıoğlu’nun yaşadığı bir tartışmadan dolayı diziden çıkacağı konuşuluyor. Ancak dediğimiz gibi bunlar söylenti şu an için.gülper özdemir resmi Hazan karakteri hakkında da eğer Helvacıoğlu ile sular durulursa dizide kıskanmaya sebep olacak biri olarak kalacak eğer Helvacıoğlu ile bu durum devam ederse Hazan ile Tahir hikayesi başlayacak söylentileri de mevcut. 

Sen Anlat Karadeniz Hazan’ın Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Sen Anlat Karadeniz Hazan’ın gerçek adı Gülper Özdemir. Son olarak Kanal D ekranlarından yayınlanan Tutsak adlı dizide Elif karakteri ile ekranlara gelen Gülper Özdemir bu dizide babası tarafından zorla kendinden büyük bir adamla evlendirilmiş bir kadına hayat vermiştir.

Oyuncuyu yakından tanıyacak olursak; 1990 senesinde Almanya’nın Frankurt şehrinde doğan güzel oyuncu, üniversiteyi yurt dışında okumuştur. ABD Truman State University mezunu olan başarılı oyuncu,  ayrıca Almanya RheinMain University of  Applied Sciences mezunudur.sen anlat karadeniz hazan kim gülper özdemi resmiBana Sevmeyi Anlat dizisiyle dizi sektörüne giriş yapan Gülper Özdemir,  yine Kanal D’de yayınlanan Kara Yazı adlı yapıtta Derya karakterine hayat vermiştir. sen anlat karadeniz hazan kim gülper özdemi resmi 2Babası ekonomi üzerine yüksek lisans yapmış olan Özdemir, Almanya’da garson olarak çalıştığı zamanlarda keşfedildiğini söylüyor. 16 yaşına geldiğinde annesi de babası da istemese de dünya turu yaptığını da aktaran Özdemir, bu tur ile dünyadaki pek çok şehri ve kültürü keşfetme şansı bulduğunu dile getiriyor. Aslen Sinoplu olan oyuncunun boyu 1,76 kilosu ise 57 kg dır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan “Meleklerin Aşkı” dizisinde başrolde yer almış ve Melek karakterine hayat vermiştir.

Gülper Özdemir Sen Anlat Karadeniz Dizisinde!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu