Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Melek Kim? Hazan’ın Kardeşi Hakkında Detaylar!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisinde olay olay olay! Yeni gelen karakterlerden biri olan Melek ve Genco’nun sahnesi dizide çok konuşuldu. Genco’nun Melek’e olan ilgisi seyirciyi iyice kızdırdı. Peki Sen Anlat Karadeniz Melek kimdir, gerçek adı ve bilgileri bu yazıda sizleri bekliyor.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin rol aldığı Çarşamba günleri ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz dizisinde yeni gelen karakterlerden biri de Melek. Tahir, Asiye’nin babası rica edince ilaçları götürmek için çıktığı yolda Hazan’ın nenesi tarafından vuruldu. Hazan’ın nenesi Tahir’i tedavi eden Hazan’a çok yakıştırınca işler karıştı.sen anlat karadeniz melek resmi Nefes’in kıskanması ile sonlanan bu olay sonrasında çiftimiz her yerde karşısına çıkan Hazan bir de Yiğit’in aşık olduğu öğretmeni çıkınca Nefes iyiden iyiye bu kıza sinir olmaya başladı. Hazan’ın ailesi de bu olaylar sonrasında seyirciyle buluşturuldu.

Hazan, üvey babasına çok kızgın. Kız kardeşi Melek de aynı şekilde üvey babasından hiç hoşlanmıyor. Çünkü Genco’nun ona dokunmasından, bakmasından tiksiniyor. Genco ise bulduğu her fırsatta Melek’e yakınlaşıyor. Hazan’ın annesi ise bu durumu kendisine anlatan Hazan’a hiç de kulak asmaz. asya kasap resmiMelek’in doğum günü kutlaması sırasında Genco, Melek’e kolyeyi kendi elleriyle takmak isteyince Hazan sinir olur. Hazan’ın annesi ise bırak da taksın diyerek Genco’nun pis bakışlarına izin verir. Melek hediyeyi çıkarmak isteyince yine annesi bunu yapmamasını söyler. Hazan ise Genco’nun insanlara verdiği zararı da kardeşine olan bakış açısını çok iyi bilir.

Sen Anlat Karadeniz Melek’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Melek karakterine hayat veren genç oyuncu Asya Kasap. Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Ege’nin Hamsisi” dizisinde rol almıştır. Bu dizide İpek Parlak karakterine hayat vermiştir. İzmir Güzeli Ajans’a bağlı olarak görev yapan oyuncu 2001 doğumludur. Henüz 18 yaşında olan oyuncu, daha önce de Sen Anlat Karadeniz dizisinde Genco karakterine hayat veren Uğur Çavuşoğlu ile aynı dizide rol almıştır. Güzel oyuncu İzmirlidir.

Asya Kasap’ın Daha Önce Rol Aldığı Diziler 

Genç oyuncu daha önce “Ege’nin Hamsisi” dizisinde rol almıştır. Yer aldığı ikinci dizi Sen Anlat Karadeniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu