Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Mithat Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Sen Anlat Karadeniz Mithat kimdir? Başkomiser Mithat’ın gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Yaşı, memleketi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

 

Sen Anlat Karadeniz Mithat Kim?

Sinegraf yapımı Sen Anlat Karadeniz dizisine 6. bölümde dahil olan Başkomiser Mithat, Tahir ve Nefes’in iyiliği için çabalayan bir isimdir. Tahir’in amcasının oğlu olan Mithat zeki ve merhametli biridir. Yiğit, Vedat tarafından kaçırılmıştır. Çaresiz kalan Tahir ve Nefes, Vedat’ın yanına gidip o şok cevapla karşı karşıya kalırlar: Nefes, evlen benimle. Nefes neye döndüğünü şaşırır.

 

Vedat ise kendisini polise şikayet edemesinler diye sahte evrak düzenlediklerini hatırlatır. Tahir bu konuda ne yapabiliriz diye sormak üzere Avukat Esma’nın yanına giderler. Esma olanları duyunca onlara kızar. Ardından Yiğit’i bulmak için Başkomiser Mithat’tan yardım isterler. Mithat olanları dinledikten sonra Yiğit’i bulmak için elinden geleni yapacağını söyler ve bir köşeye çektiği Tahir’e de Nefes’i yakma diye uyarıda bulunur. Dah sonra diğer polis arkadaşlarından da yardım talep eden Mithat her yerde Yiğit’i arar. Son olarak polis hattına gelen bir çağrı sayesinde Yiğit’in yerini tespit ederler. Ancak Yiğit oradan çoktan götürülmüştür. 

Sen Anlat Karadeniz Mithat’ın Gerçek Adı

Başkomiser Mithat’ın gerçek adı Mehmet Çepiç. Şubat 1962’de Ankara’da dünyaya gözlerini açan oyuncu eğitim hayatı boyunca Ankarada idi. Ankara Halk Tiyatrosu Kursunun ardından Fareyi Öldürmek adlı tiyatro oyunuyla oyunculuğa ilk adımını attı. 1982-1990seneleri arasında seslendirme de yapmış olan oyuncu ayrıca sunuculuk da yaptı. Sunuculuk konusunda çok başarılı olan oyuncu bu konuda ödüller de almıştır. Mint Akademide oyunculuk konusunda eğitim de vermektedir.

sen anlat karadeniz oyuncuları mehmet çepiç resmi 1

Trt 1’de yayınlanan Alija adlı dizide katliam yapacak olan bir adama hayat veren oyuncu Kocamın Nişanlısı adlı komedi türünde bir oyunla da seyircisiyle buluştu. Evlilik Curcunası adlı oyunda yer alan oyuncu bu oyunu pek çok şehirde sergilemiştir. Oyuncu ayrıca yine TRT 1’de yayınlanmış olan Filinta adlı dizide Vardarlı Ali Paşa’ya hayat vermiştir. Kod Adı K.O.Z., Filinta, Korkma, Sakarya Fırat, Mazi Yarası, Bozkırda Bir Çiçek, Son Cellat, Kod Adı Kaos, Hakkını Helal Et, Büyük Buluşma, Adanalı, Berivan, Mavi Sürgün, Üç Aşağı Beş Yukarı adlı yapımlarda yer almıştır. Özellikle Sakarya Fırat dizisindeki canlandırdığı Kulaksız karakteri ile hafızalara yer eden oyuncu seyirciden tam not almayı başaran oyunculardan. Miro adıyla da Sakarya Fırat’ın sevilen yüzlerinden olan Mehmet Çepiç’in bir videosunu da siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istedik. [mavibuton]Sen Anlat Karadeniz İdris Kim?[/mavibuton]

İşte o video:

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu