Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Ne Zaman Başlayacak Sorusunun Cevabı Netleşti

Atv’nin sezona damga vuran reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz sezon finali ile ekranlara ara vermişti. Sevenleri Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlayacak diye şimdiden soruyorlardı ki bizler de sizlere bu güzel haberi vermek istedik. İşte detaylar sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz Ne Zaman Başlar?

Sinegraf Yapımı Sen Anlat Karadeniz dizisi belki de sezonun en iyi yapımlarından biri oldu. Çoğu bölümüyle Çarşamba günlerinin vazgeçilmezi haline gelmiş olan Diriliş Ertuğrul dizisiyle rekabet eden dizi, bazı bölümleriyle Diriliş Ertuğrul’u da tahtından etmeyi başardı. Oysa ki yine aynı gün başlayan pek çok yeni dizi kısa süre sonra Diriliş Ertuğrul dizisine meydan okuyamayıp ekranlara veda etmişti. Ama Sen anlat Karadeniz daha başlamadan Karadeniz’in güzellikleriyle etkileyici hikaye ve şarkılarıyla heyecanla beklendi. Başlayınca da epeyce geniş kitlelerce takip edildi. 

sen anlat karadeniz ceylan resmi

Babasının patronu olan Vedat lise öğrencisi Nefes ile para karşılığında zorla evlendirilmiş. Yıllarca Vedat’ın zulmüne uğrayan Nefes her defasında kaçmak ister ama başarılı olamaz. Bu süreç içerisinde önce Yiğit ardından da ölü doğdu zannettiği Ceylan olmak üzere iki evlat dünyaya getirir. Tüm hayatı Yiğit olur. Vedat’ın zulmünden onu oyunlarla koruyan fedakar anne Nefes, Kaleli Ailesi anlaşma yapmak için geldiğinde oğlu ile gizlice arabaya biner ve böylece Trabzon Sürmene hikayesi de başlar. Trabzon’da onu gören Kaleliler geri göndermek istese de Tahir onları dinleyip bir süre korumaya söz verir. Ancak zaman içerisinde ölümden defalarca kurtardığı Nefes’e aşık olur.

sen anlat karadeniz 10. bölüm resmi 1

Kendisine aşık olan Mercan intihar eder. Tahir herkesin yaralarını sarmak için dünyaya gelmiştir adeta. Hem Nefes ve Yiğit’i korur hem de Mercan’a destek olur. Ama Mercan babasından çekinip Tahir’den temelli ayrılır. Tabiki bir diğer sebep de Tahir’in kendisini gerçekten sevmediğine inanmasıdır. Vedat bu süreç içerisinde akla hayale sığmayan kötülükler yapar. En son kozu Ceylan olur.

Tahir artık her şeyi bırakıp evlendiği Nefes, oğulları Yiğit ve Ceylan ile bir yuva kurmaktır. Bu nedenle Ceylan’ı da kurtarır ama Vedat Ceylan’ı almayı başarır. Rusya üzerinden geçmeyi hayal eden Tahir, Nefes, yiğit gemide Vedat’ı görünce şaşırır. Ceylan’ın kendi kızı olduğunu öğrenen Nefes’e Vedat öyle bir teklifte bulunur ki ağzımız açık kalır: Ya çocukların ya Tahir. Nefes’ten Tahir’i Karadeniz’in soğuk sularına atmasını ister ama Nefes kıyamaz ki. Çocuklarını sever ama şimdi ne yapacağım diye düşünürken Tahir kendiliğinden denize atlar.

Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm Resmi 1

Heyecan dorukta olan bu dakikaların sonunda ne olacağı Tahir’in ölüp ölmeyeceği ise merak konusu. Bunu elbette ki yeni sezonda öğreneceğiz. Yeni sezon tarihi ise 5 Eylül 2018 çarşamba olarak duyuruldu. Merakla beklenen yeni sezonda bakalım kimler diziye veda etmiş olacak ve kimler diziye dahil olacak? Eyşan karakterine biliyorsunuz ki veda etmiştik. Ölerek diziye veda eden Eyşan dışında, Vedat’ın adamı Necip de Vedat tarafından öldürülerek diziye veda etti. Bunların dışında veda edecek olan kişiler kimler olacak? Bizler de sizler kadar merakla bekliyoruz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. Bu diziye bayılıyorum gerçekte bitişinin hastasiyim ne zaman başlıcam bilen varmı bilmeyen varsa ben söyleyim 5 eylül çarşamba akşamı aynı zamanda başlıyor SAKD.

  2. Lutfen cabuk baslasin merakla bekliyoruz dizideki her kes coox guzel asiye tahir nefes yabgazlar Mustafa yigit gozleri konusan ceylan kizlideriler hepsi hgarika SUPER KADRO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu