Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Sen Anlat Karadeniz Nefes kimdir? Daha önce Hangi dizide rol aldı? Sen Anlat Karadeniz Başrol oyuncusu Nefes ile alakalı tüm soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kim?

Sen Anlat Karadeniz yakında ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan dizinin ilk fragmanı ve tanıtımı çok ilgi gördü. Bunun en büyük sebebi de toplumumuzda kanayan yaraya parmak basması olarak değerlendirebiliriz. Kalbimdeki Deniz adlı dizide de kadına şiddeti birkaç bölümde anlatmıştı. Ancak Sen Anlat Karadeniz kadına şiddetin tüm ayrıntısını ve yaşanan problemleri izleyici karşısına dramatik bir şekilde ekranlara getirecek. Sen anlat Karadeniz dizisinde para karşılığında ve ufak yaşta yani çocuk yaşta evlendirilen Nefes’in kadının diyemiyorum çocuğun daha evlilik nedir? Yuva kurmak nedir? Bilmezken bir anda bu sorumluluğun altına girmiş ve bu evlilikten bir evladı olmuştur. Kocası ona baskı, zulüm ve şiddet ederek hayatı zehir eder.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Resmi 1

Başrol oyuncumuz Nefes Artık bu zulme dayanamayıp oğlunu da alıp kaçar. Dizinin konusu da tam burada başlamaktadır. Terk edilen bir koca,  bunu kendine yediremeyip karısı ve çocuğunun peşine düşecek. Aksiyon ve Dram dolu sahnelerle ekranlara gelecek. Nefes ise oğlu ile hayat mücadelesi verirken bizlere de bir kadının ne zorluklarla hayatta kaldığını anlatacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu Nefes’in  gerçek adı İrem Helvacıoglu’dur. İrem daha önce hangi dizilerde oynadı yaşı boyu kilosu ve birçok detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

İrem Helvacıoğlu (Sen anlat Karadeniz Nefes)

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu Nefes karakterine hayat veren kişi İrem Helvacıoğlu’dur İrem Şubat 1990 yılında Almanya’da hayata gözlerini açmıştır. Yani İrem bir Gurbetçi kızıdır. Kendisini görür görmez birçok dizide oynadığını hatırlayanlar olmuştur. İrem oyunculuk sektörüne adım atmadan evvel “Müjdat Gezen sanat merkezi tiyatro bölümünde” eğitim görmüştür. İrem benim Hatırladığım kadarıyla Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 2013 yılında yeni sezonda Esra karakterine Hayat vermişti.

Sen Anlat Karadeniz Nefes Resmi 2

Kendisini burada tanımıştık. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 4 sezon oynadı ancak ilk TV karşısına 2010 yılında Behzat Ç bir Ankara polisiyesi dizisinde bir sezon oynamıştı. Buradaki performansı ile Muhteşem Yüzyıl dizisinin 3. Sezonunda Nurbahar Hatun karakterine Hayat verdi ve buradaki performansıyla yıldızı parlamış oldu. Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki rolüyle ülke çapında tanınan ünlü bir oyuncu oldu. Tabii İrem sadece bu dizilerde oynamadı Aşkın Dili, Güneşin Kızları, no 309, organik Aşk Hikayesi isimli dizilerde ve filmlerde kendisine yer bulmuştur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Nefes Kimdir? Gerçek Adı Ne? (5 Yorum)

  1. Dün akşam ne olduğu fazilete son bölüm izleyemedim çok heycan verici bi film di acaba film de ne oldu???

  2. Ne olursa olsun bir adam kadina siddet uygulama hakki yoktur kadina sidet uygulayan adam namusuz serefsizdir boyle adamlar allaha havalle