Sen Anlat Karadeniz Nefes Öldü Mü?

Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Nefeslerimizi tuttuğumuz o fragmanda Vedat Nefes’i vurdu mu? Nefes öldü mü? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

 

Sen Anlat Karadeniz Nefes Ölecek Mi?

Atv ekranlarının başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrollerini paylaştığı Sen Anlat Karadeniz dizisi 5. bölüm fragmanı bizleri adeta can evimizden vurdu. Niko daha önce sizlere duyurduğumuz gibi iyi biri değildi. Vedat’ın kullandığı bir piyon olan Niko, Nefes ve Yiğit’i alıp Vedat’ın avcuna getiren kişiden başkası değildi.

 

Ancak Niko’nun bu çirkin yüzünü ne İdris ne de Tahir biliyordu. Tahir’in verdiği telefon sayesinde Nefes Tahir’i aradı ancak Vedat’ın sıktığı silahın sesini duyan Tahir kahroldu. Ahh neden be Tahir dediğimiz bu dakikalarda Nefes ise hayatında yeterince ızdırap çekmemiş gibi ömrünün en zor anlarını yaşadı. Zira Vedat iyice çılgına dönmüştü ve bu defa hiç olmadığı kadar Nefes’e eziyet etti. Her işi mahveden Vedat’ın kuklası Eyşan da Vedat’ı durdurmak istese de Vedat hınçlanmış ve gözü Nefes’ten başka bir şeyi görmez olmuştu. Nefes’e silahı doğrulttu ama merak etmeyin korkulan olmadı yani Nefes ölmedi İrem Helvacıoğlu diziden ayrılmıyor.

Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm Resmi 1

Olayların neden bu noktaya geldiğini hatırlamak adına geçtiğimiz bölümü kısaca anlatmakta fayda var. Geçtiğimiz bölümde Vedat’ı Tahir için öldürmeye kalkan Nefes aslında olayları alevlendirecek ilk adımı da atmıştı. Tahir ise söz gecesi Nefes’in dertleriyle ilgilenince resti çekip Nefes’in kalbini kırmıştı. Nefes ve Yiğit’in Gürcistan’a geçme macerası için gerekli evraklar tamamlandı ancak Tahir işlemler sırasında bir İstanbul plakasının her adımda onları takip ettiğini fark etti.

Sen Anlat Karadeniz 5. Bölüm Resmi 2

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Araç Batum’a geçerken bile dikkatlerini çekmişti. Ve Tahir’in dikkati sayesinde Tahir herkesi korumuş oldu. Adamları saf dışı bırakmayı da başardı ancak onu beklemediği bir sürpriz bekliyordu: Niko’nun kötülüğü. Niko Nefes ve Tahir’i bir köy üzerinden Rusya’ya geçirecekken Vedat’a teslim etti ve parasını aldı. Tahir ise geri döndüğünde hem Nefes’in fotoğrafta yanında olanın sevgilisi değil abisi olduğunu öğrenecek ve üzülecek hem de Nefesin Vedat’a yakalandığı haberi ile bin pişman olacak. O patlayan silah sesi ise aldığımız set bilgilerine göre Tahir’in Vedat’ın adamlarından birini vururken çıkan ses. Yani Vedat Nefes’i vurmuyor. Gelinlik bile giydiriyor ama tam öldürecekken Tahir yetişiyor. İşte sizler için bahsettiğimiz Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Nefes Öldü Mü? (2 Yorum)