Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor?

Sen anlat Karadeniz dizisi nerede çekiliyor? Sen anlat Karadeniz dizisi seti nerede? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sen anlat Karadeniz dizisi Atv ekranlarında 2018 şubat aylarında ekranlara gelmesi bekleniyor. Dizinin ilk fragmanı izleyicileri adeta büyüledi. Özellikle dizinin jenerik müziğini Öykü Gürman’ın seslendirdiği müzik bir harika olmuş. Sosyal medyada müziğin tamamını arayanların olduğunu da gördük. Ancak şu anda dizinin jenerik müziğinin tamamı Hiçbir yerde yok. Sen anlat Karadeniz dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? sorusu birçok kişi tarafından merak edilmiş. Bizler de sizler için kısa bir araştırma yaptık. Sen anlat Karadeniz dizisi doğal olarak Karadeniz Bölgesi’nde çekiliyor.

Ancak il olarak birkaç ili kapsayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. İlk çekimler Trabzon ve Ordu bölgesinde çekimleri yapılıyor. Tabii Karadeniz deyince insanın aklına yeşillik Doğa geliyor. Bizi mutlaka Karadeniz’in yaylalarında Ordu ve Trabzon çevresinde tarihi mekanlarda  çekimlerin yapılacağı söyleyebiliriz. Tabi ki sadece Trabzon bölgesinde değil çekimlerin bir kısmı da İstanbul’da yapılacağından dolayı dizinin tek bir bölgeye ait olmadığı rahatlıkla söyleyebiliriz. Dizinin sevenlerine daha ayrıntılı Detay vermek gerekirse Vakfıkebir ilçesi Sinan ve Soğuksu mahallelerinde Sen anlat Karadeniz çekimleri şu anda devam etmektedir. Ayrıca dizi fragmanları da güzel bir Konağın olduğu da dikkatlerden kaçmadı bu Konağın nerede olduğu da merak konusu olmuştu değerli takipçilerimizden gelen bilgiler sayesinde konağın Sürmene’de Gültepe Köyünde bulunan Haşim ağa Konağı olduğunu sizlerle paylaşıyoruz. Konağı bir özelliği de 99 penceresi olması.

Çünkü ilk çekimler burada devam ediyor. Sen anlat Karadeniz’in yönetmenliğini Osman Sınav yapıyor yönetmen Osman Bey olunca tabi ortaya koyduğu birçok projelerde ne kadar başarılı olduğunu görmüştük. Bu yüzden sen anlat Karadeniz dizisinin de kaliteli bir proje olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.  Sen Anlat Karadeniz Dizisinin oyuncuları ise gerçekten güçlü kadrosu var İrem Helvacıoğlu , Ulaş Tuna Astepe , Sinan Tuzcu, Öykü Gürman, Gözde Kansu, Mehmet Ali Nuroğlu gibi kendini kanıtlamış ve çok önemli isimlerin yer alması bu diziyi şimdiden merak etmemize neden oldu. Sen Anlat Karadeniz dizisinin konusu; kısaca çocuk yaşta zorla evlendirilip bu evlilikten bir erkek evladı olan Nefes’in artık kocasından yediği dayak, gördüğü eziyete dayanamayıp terk etmesiyle başlayan macera,  dram ve aksiyon dolu sahnelerle karşımıza gelecek.

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Nerede Çekiliyor? (2 Yorum)