Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Osman Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Osman kimdir? Osman’ın gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bütün bu sorularınızın ve daha fazlasının cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Osman Kim?

Atv ekranlarında 24 Ocak Çarşamba günü itibariyle seyirciyle buluşacak olan Sen Anlat Karadeniz dizisi karakterleri bir bir açıklanmaya başlandı. Onlardan biri de Osman Hopalı. Peki kimdir Osman Hopalı derseniz hayatın binbir türlü zorluğunu yaşamış olan Nefes ve Yiğit’in sığındığı limandır. Tahir Nefes ve Yiğit’i İstanbul’dan Trabzon’a getirmiştir. Nefes ile oğlu Yiğit öylesine mutludur ki Karadeniz’in suyunda dans ederek özgürlüklerini kutlarlar.

sen anlat karadeniz 24 ocak resmi 2Karadeniz’in hırçın sularına bakarak geçmişini düşünen Nefes’e yardım elini uzatmış olan Tahir, onları evine götürür. Ancak beklenmedik bir şekilde abisi Mustafa Kaleli Nefes’e göz mü koydun diye evli barklı kadını niye evimize getirdin diye Tahir’i darp eder.

Tahir ise kadının eşinin parmaklarını kırmış olduğunu ve kayıtsız kalamayacağını söyler. Mustafa Kaleli ailesinin adına önem veren biridir. Düşüncesi evli barklı kadını tutmuş kaçırmış kaleliler diye dedikodu çıkmasıdır.

Ama Tahir abisinin karşısında da dimdik durur Nefes’i kapılarına dayanan Vedat’a geri vermez “Önce adam ol.” lafı ile Nefes ve oğlu Yiğit’i korur.

Nefes ve Yiğit’e kapısını açan ise Osman Hopalı olur. Onları evine alan Osman onlara kol kanat gerer. Merhametli kişiliği ile ön planda olan Osman, Tahir’e de öğütler vererek onu sakinleştirmenin bir yolunu bulur. sait genay resmi 1Sen Anlat Karadeniz dizisi Osman Hopalı’nın gerçek adı ise Sait Genay. 1953 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun burcu balıktır. 1,74 boyunda ve 82 kilodur. sait genay resmiİstanbul Belediye Konservatuvarı mezunu olan oyuncu daha önce Kırık Hayatlar, Şapkadan Babam Çıktı, Kenanda Bir Kuyu, Büyük Günahlar, Ateşli Topraklar, Hırsız Polis, Kaybolan Yıllar, Gurbet Yolcuları, Küçük Adımlar, Kurtlar Vadisi, Hatçe Sosyete, Aliye, Sevmiş Bulundum, Eyvah Halam, Cam Kırıkları, Sakarya Fırat, Diğer Yarım, Mutlu Ol Yeter, Aile İşi, Her Şey Çok Güzel Olacak, Karnaval, Can, Jurnal, Seni Seven Ölsün, Birleşen Gönüller, Senin Hikayen, Devrim Arabaları adlı yapımlarda yer almıştır.

Pek çok tiyatro oyununda yer alan oyuncu ayrıca seslendirme konusunda da usta bir isimdir. [mavibuton]Sen Anlat Karadeniz Cemal Reis Kim?[/mavibuton]

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu