Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları, Gerçek İsimleri Ve Yeni Gelen Oyuncular

Sen Anlat Karadeniz oyuncuları belli oldu. Dizide kim kimdir konusunu detaylıca ele aldık. Çok güçlü oyuncu kadrosu ile işte Sak Oyuncuları tam listesi.

Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları Kim? Tam Kadro

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi seyirciyle buluştuğu ilk bölümden itibaren seyircinin gönlüne taht kurmayı başardı. İşte sevilen dizi Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları ve gerçek isimleri sizlerle Ayrıca diziye sonradan dahil olan yeni gelen oyuncular ise en alt kısımda verilmiştir.

Sen Anlat Karadeniz Baş Rol Oyuncuları

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu Nefes karakterine hayat veren kişi İrem Helvacıoğlu’dur Güzel oyuncu, Şubat 1990 yılında Almanya’da hayata gözlerini açmıştır.  İrem oyunculuk sektörüne adım atmadan evvel “Müjdat Gezen sanat merkezinde” oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 

Sen Anlat Karadeniz 21 Şubat Resmi

Güzel oyuncu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 4 sezon oynadı ancak ilk TV karşısına 2010 yılında Behzat Ç bir Ankara polisiyesi dizisinde bir sezon oynamıştı. Buradaki performansı ile Muhteşem Yüzyıl dizisinin 3. Sezonunda Nurbahar Hatun karakterine Hayat verdi ve buradaki performansıyla yıldızı parlamış oldu. Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki rolüyle ülke çapında tanınan ünlü bir oyuncu oldu. Tabii İrem sadece bu dizilerde oynamadı Aşkın Dili, Güneşin Kızları, no 309, organik Aşk Hikayesi isimli dizilerde ve filmlerde kendisine yer bulmuştur.

Tahir’in gerçek adı ise Ulaş Tuna Astepe. 1988 senesinde Kocaeli’de dünyaya gözlerini açan oyuncunun boyu 1,89. Özellikle Karadayı dizisinde canlandırdığı Orhan karakteri ile tanınan oyuncu son olarak Star Tv ekranlarından yayınlanmış olan Rüya dizisinde büyük beğeni almıştır. Ailesinin iki oğlundan biri olan Ulaş Tuna Astepe, 1999 büyük depremine de şahit olmuş bir isimdir. 

sen anlat karadeniz 24 ocak resmi 3

O büyük depremin üstünden iki sene sonra da babası vefat edince hayatının en zor dönemlerini o yıllarda yaşamıştır. Bütün bu olanlardan dolayı Kocaeli’den İstanbul’a geçmiş ve eğitimini burada devam ettirmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, 2012 senesinde ilk deneyim sahibi olduğu dizi olan Karadayı için kamera karşısına geçmiştir.

Bu diziyle büyük bir şöhrete kavuşan oyuncu ardından Analar Ve Anneler adlı dizide de rol almıştır. 2016 senesinde ise Körfez adlı sinema filmi için kolları sıvayan oyuncu bu filmdeki başarısıyla da adından söz ettirmiştir. Son olarak ise Rüya adlı dizide Alaz karakterine hayat vermiştir. 

Yardımcı Oyuncular Sen Anlat Karadeniz

3. Sen Anlat Karadeniz‘de Nefes’in oğlu Yiğit karakterinin gerçek adını da merak edenler vardır. İşte bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istedik. Yiğit’in gerçek adı Demir Birinci. Küçük yaşlarda kamera karşısına çıkmış olan Demir Birinci’nin yer aldığı ilk dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olacaktır.

demir birinci resmi 2

4.   Mustafa’nın gerçek adı ise Sinan Tuzcu. Aslen Gaziantepli olan Sinan Tuzcu 1977 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Ihlamurlar Altında adlı dizi ile yıldızı parlayan oyuncu 1,86 boyunda 77 kilodur. Yengeç burcu olan oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2006 senesinde Dolunay Soysert ile dünya evine giren başarılı oyuncu Aşk Ve Ceza, Ihlamurlar Altında, Adanalı, Yol Arkadaşım, Görüş Günü Kadınları, Aşk Ekmek Hayaller, 7 Yüz, Arka Sokaklar adlı yapımlarda rol almıştır.

sinan tuzcu resmi 4

5.  Asiye’nin gerçek adı ise Öykü Gürman. Aslen Trabzonlu olan güzel oyuncu 1982 senesinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İkiz kardeşi Berk ile çıkardığı albümde “Evlerinin Önü Boyalı Direk” şarkısı ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Öykü Gürman daha sonra dizi ve filmlerde de rol almaya başlamıştır. Urfalıyam Ezelden adlı dizide şarkı söylemeyle uğraşan Ceylan’a hayat veren Öykü Gürman bu dizide başrolde yer almıştır.

ykü gürman resmi 1 1

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Musiki Bölümünde eğitim almış olan oyuncu gerek keman çalma gerek şan konusunda kendisini yetiştirdi. İkizi Berk Gürman ile çıkardığı albümlerle ödüllere kavuşan Öykü Gürman sadece bu konuda değil oyunculuk konusunda da beğeni toplamayı başarmıştır. 2008’de Boyalı Direk programı sunuculuğu da yapmış olan oyuncu, daha sonra Urfakıyam Ezelden, Panzehir adlı yapımlarda adından söz ettirmeyi başarmıştır.

6.  Balım’ın gerçek adı Dila Aktaş. Küçük yaşlarda kamera karşısına çıkmış olan Dila Aktaş’ın yer aldığı ilk dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olacaktır.

dila aktaş resmi 2

7. Vedat’ın gerçek adı ise Mehmet Ali Nuroğlu. 1979 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açan aslen Urfalı olan Mehmet Ali Nuroğlu’nın babası bir subaydır. Babasının mesleğinden dolayı ülkemizin pek çok şehrini gezmiş olan Nuroğlu, ilk olarak ODTÜ Felsefe Bölümünde eğitim almaya başlamış ancak bu bölümde devam etmek yerine tiyatro konusunda kendini yetiştirme kararı almıştır.

Sen Anlat Karadeniz 3. Bölüm Resmi

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncunun kamera karşısına çıktığı ilk yapım Çemberimde Gül Oya olmuştur. Bu dizide Devrimci Mehmet  karakteri ile adından söz ettiren oyuncu daha sonra Zincirbozan, Kırık Kanatlar, Uçurum, Güzel Köylü, Ömre Bedel adlı yapımlarda yer almıştır. 

8. Eyşan’ın gerçek adı Gözde Kansu. İzmirli olan Gözde Kansu, 1980 doğumludur. Henüz anaokuluna giderken bale konusunda eğitim almaya başlayan oyuncu, ilkokul ve ortaokul yıllarında okulun tiyatro ve müzik etkinliklerinde ön planda olmuştur. Tevfik Fikret Lisesi mezunu olan Gözde Kansu çocukluk hayali olan oyunculuk konusunda eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.

gözde kansu resmi 2

Oyuncu Dükkanı adlı cast ajansına kaydolan oyuncu, şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun çocukluktan beri arkadaşıdır. Kamera karşısına çıktığı ilk dizi ise Çiçek Taksi dizisidir. Ardından Ayrılsak Da Beraberiz adlı dizide bir öğretmene hayat vermiştir. Abuzer Kadayıf ile ilk defa sinema filminde yer almış olan oyuncu, En Son Babalar Duyar, Dudaktan Kalbe, Kurşun Yarası adlı yapımlarda rol almıştır.

2008 senesinde dönemin en sevilen filmi olan Issız Adam adlı filmde rol alan oyuncu, Hanımın Çiftliği, Medcezir, Ankara’nın Dikmeni dizilerinde yer almıştır. Oyunculuk dışında sunucuk konusunda da deneyimli olan oyuncu 2013 senesinde sunuculuk yaparken kıyafetinin Hüseyin Çelik tarafından eleştiri almasından dolayı bu görevine veda etti. En son olarak ise sevilen dizi İçerde’de yer almıştır.

9.  Sen Anlat Karadeniz dizisi Osman Hopalı’nın gerçek adı ise Sait Genay. 1953 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncunun burcu balıktır. 1,74 boyunda ve 82 kilodur.

sait genay resmi 1

İstanbul Belediye Konservatuvarı mezunu olan oyuncu daha önce Kırık Hayatlar, Şapkadan Babam Çıktı, Kenanda Bir Kuyu, Büyük Günahlar, Ateşli Topraklar, Hırsız Polis, Kaybolan Yıllar, Gurbet Yolcuları, Küçük Adımlar, Kurtlar Vadisi, Hatçe Sosyete, Aliye, Sevmiş Bulundum, Eyvah Halam, Cam Kırıkları, Sakarya Fırat, Diğer Yarım, Mutlu Ol Yeter, Aile İşi, Her Şey Çok Güzel Olacak, Karnaval, Can, Jurnal, Seni Seven Ölsün, Birleşen Gönüller, Senin Hikayen, Devrim Arabaları adlı yapımlarda yer almıştır. Pekçok tiyatro oyununda yer alan oyuncu ayrıca seslendirme konusunda da usta bir isimdir.

10. Sen Anlat Karadeniz Saniye’nin gerçek adı Nurşim Demir. 1,68 boyunda olan oyuncunun kilosu 70. İkizler burcu olan oyuncu 1952 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

kaynana resmi 2

2005 senesinde Aşka Sürgün adlı dizi ile kamera karşısına çıkan oyuncu, Bitmeyen Şarkı, Babalar ve Evlatlar,Bitmeyen Şarkı, Gece Sesleri, Fedai, O Hayat Benim, No:309 adlı dizilerde yer almıştır. Sinema filmi olarak ise Beyaz Melek adlı sevilen filmde rol almıştır. Uzun yıllar tiyatro oyunlarında yer almış olan Nurşim Demir No:309 dizisinde İsmet Karahan karakterine hayat vermiştir. 

11. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Muratın gerçek adı ise  Cem Anıl Kenar. 1990 Ankara dogumlu olan oyuncunun boyu 1.90 kilosu ise 75. Eğitimini Ankara da tamamlayan oyuncu ODTÜ(Ortadoğu Teknik Üniversitesi) Işletme bölümü mezunudur.

cem anıl kenar resmi 1

2013 senesinde Amerikada bulunan Binghamton University de Business Administrations bölümünde bir süre eğitim almıştır. Amerikan futbolu ve tenis spor dallarında lisanslı bir oyuncudur. Daha önce Atv ekranlarının sevilen dizisi olan Kehribar dizisi ile büyük beğeni almış ardından da Kanal D ekranlarında izlediğimiz Hayat Şarkısı adlı dizide rol almıştır. Damat Koğuşu adlı yapımda Hasan Çatalca karakterine hayat vermiştir.

12.  Sen Anlat Karadeniz Fatih’in gerçek adı ise Furkan Aksoy. Furkan Aksoy’un ilk defa kamera karşısına çıktığı dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olmuştur. İstanbul’da yaşayan oyuncu İstanbul’da bulunan Kültür Üniversitesinde eğitim almıştır.

furkan aksoy resmi

Ekranların yeni yüzlerinden olan oyuncu daha ilk bölümden ilgi toplamayı başardı. Dizide Murat ile birlikte pazarda kızlara takılan Fatih’in en büyük tutkusu ise gerçek hayatta olduğu gibi futboldur.

13. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Türkan’ın gerçek adı Nalan Kuruçim. 1971 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açan oyuncu Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur.

nalan kuruçim resmi 1

Müjdat Gezen Kültür Ve Sanat Merkezinde oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu, Tuzdan Kaide, Aydede, Yol Kenarı, Kuzu, Şimdiki Zaman, Daire, Leyla ile Mecnun, Büyük Oyun, Babam Büfe, Ahh İstanbul, Büyük Yalan, Kampusistan, Yarım Elma, Yeditepe İstanbul, Tatlı Hayat, Baba Ocağı, Aşkım Aşkım, Ruhsar, Kara Melek, Çiçek Taksi, Tuhaf Bir Gece adlı yapımlarda yer almıştır. 1,68 boyunda olan oyuncu özellikle Leyla ile Mecnun dizisinde Nurten karakteri ile büyük beğeni almıştır. Tatlı Hayat dizisinde canlandırmış olduğu Nezire karakteri de yine seyirci tarafından unutulmaz arasına girmiştir.

14. Sen Anlat Karadeniz dizisindeki karakterlerden olan Nazar’ın gerçek adı Çağla Özavcı. 25 Eylül 1991, İzmir doğumlu olan güzel oyuncu bir süre İzmir’de yaşamış ardından Isparta’ya yerleşmiştir. Burada eğitimini tamamlayan oyuncu yine Isparta’da bulunana Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları ve Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Lisede iken oyunculuk konusunda hayaller kurmaya başlayan oyuncu üniversite eğitimini de bu yönde seçmiştir. 

ağla özavcı resmi 1

Kamera karşısına geçtiği ilk dizi ise 2015 senesinde ekranlara gelen O Hayat Benim adlı dizidir. Bu dizi ile büyük beğeni toplayan Çağla Özavcı daha sonra pek çok dizi teklifi almıştır. O Hayat Benim dizisinin ardından yer aldığı bir diğer dizi de Acı Aşk dizisi olmuştur. Son olarak Fox Tv ekranlarından yer alan Kalbimdeki Deniz dizisinde Şilan karakterine hayat vermiştir. Oyuncu 1,67 boyunda ve 50 kilodur.

15. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mercan’ın gerçek adı Belfu Benian. Güzel gözleriyle dikkatleri çekmeyi başaran güzel oyuncu 23 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarından 2016 senesinde mezun olmuştur. 

Sen Anlat Karadeniz Mercan Resmi

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mercan karakteri ile ilk defa kamera karşısına çıkmış olan oyuncu daha önce pek çok tiyatro oyununda rol almıştır. Ankara ve Trabzon Devlet Tiyatrosu bünyesinde tiyatro oyunlarında yer almış olan oyuncunun rol aldığı tiyatro oyunlarından en önemlisi Cadı Kazanı adlı oyundur. İstanbul da yaşayan güzel oyuncu kitap okumaktan çok hoşlandığını söylüyor.

16. Sen Anlat Karadeniz dizisinde İdris’in gerçek adı Emre Ön. 1985 yılında Ankarada dünyaya gözlerini açan oyuncu 1,85 boyunda ve 70 kilodur. Senem Göktürk ile sevgili olan oyuncu Sen Anlat Karadeniz dizisinde de sevgilisi ile evli bir çift olan Nuran&İdris çiftine hayat vermektedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu Trabzon Devlet Tiyatrosunda çalışmaktadır. Aslan burcu olan oyuncu kamera karşısına Büyük Buluşma adlı dizi ile geçmiştir. 

Emre Ön Resmi 1

Bu dizinin ardından 2016 yılında “Emicem Hospital” adlı sinema yapımında yine Senem Göktürk ile beraber rol almıştır. Yer aldığı diğer yapımlar ise Ölümsüz Kahramanlar ve Köprü adlı yapımlardır. Emre Ön, sevgilisi Senem Göktürk ile beraber daha önce “Emicem Hospital” adlı sinema filminde de rol almıştır.

17. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nuranın gerçek adı Senem Göktürk. 1986 senesinde dünyaya gözlerini açan Senem Göktürk, İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kamera karşısına çıktığı ilk dizi Sen Anlata Karadeniz adlı dizi olmuştur. Nuran karakteri ile büyük beğeni toplayan oyuncunun babası Nevşehir’in Ürgüp ilçesindendir.

Senem Göktürk Resmi 1

Kendisi de Nevşehir’de dünyaya gelmiş olan oyuncunun sevgilisi de oyunculuk ile meşguldür. Adı da Emre Ön. Annesi de Ürgüplü olan oyuncu sosyal medyada “Annem babam Ürgüplü ancak ben Karadenizliyim.” diyerek Karadeniz aşkını dile getirmiştir. 1,81 boyunda 57 kilo olan oyuncunun burcu da akrep burcudur.

Sevgili Emre Ön ise yine aynı dizide yani Sen anlat Karadeniz dizisinde İdris karakterine hayat vermektedir. Senem Göktürk’ün canlandırdığı Nuran karakterinin eşidir. Kısaca Senem Göktürk dizide sevgilisi ile evli bir çifte hayat vermektedirler.

18. Naciye’nin gerçek adı Dilek Denizdelen. Ocak 1973, Gaziantep doğumlu olan oyuncu Adana Gösteri Sanatları Merkezinde altı yıl görev yapmıştır. Bu süreç içerisinde pek çok oyunda rol alan başarılı oyuncu Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Kadınlar Koğuşu adlı yapımda yer almıştır. Beşiktaş Çocuk Tiyatrosu ve Tuncay Özinel Tiyatrosunda görev yapmaktadır. Oyuncunun boyu 1,60 kilosu ise 58 dir.

sen anlat karadeniz oyuncuları dilek denizdelen resmi

Daha önce Mimuzin, Ağır Roman, Mucize, Vezir Parmağı adlı sinema filmlerinde rol almış olan oyuncu Roman Havası, O Hayat Benim, Güneşin Kızları adlı dizilerde rol almıştır. Mucize adlı filmde Rinde karakterine hayat vermiş olan oyuncu Vezir parmağı adlı yapımda da Leyla Hatun karakteri ile adını duyurmuştur. P menajerlik Ajansa bağlıdır. Oyuncunun en son rol aldığı sinema filmi ise Aşka geldik adlı filmdir.

19. Necip’in gerçek adı Faruk Acar. 11 Ocak 1979 Adana doğumlu olan başarılı oyuncu Adanada bulunan Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olan oyuncu 2007 senesinde Benim ve Roz’un Sonbaharı adlı sinema filminin ardından 2012 senesinde TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Sakarya fırat adlı dizide Bekir karakterine hayat vermiştir.

Yine aynı yıl Açlığa Doymak adlı sinema filminde rol alan oyuncunun canlandırdığı Necip karakteri de seyirciden tam not almayı başardı.

sen anlata karadeniz oyuncuları faruk acar resmi 2

20. Başkomiser Mithat’ın gerçek adı Mehmet Çepiç. Şubat 1962’de Ankara’da dünyaya gözlerini açan oyuncu eğitim hayatı boyunca Ankarada idi. Ankara Halk Tiyatrosu Kursunun ardından Fareyi Öldürmek adlı tiyatro oyunuyla oyunculuğa ilk adımını attı. 1982-1990seneleri arasında seslendirme de yapmış olan oyuncu ayrıca sunuculuk da yaptı.

Sunuculuk konusunda çok başarılı olan oyuncu bu konuda ödüller de almıştır. Mint Akademide oyunculuk konusunda eğitim de vermektedir.

sen anlat karadeniz oyuncuları mehmet çepiç resmi 1

Trt 1’de yayınlanan Alija adlı dizide katliam yapacak olan bir adama hayat veren oyuncu Kocamın Nişanlısı adlı komedi türünde bir oyunla da seyircisiyle buluştu. Evlilik Curcunası adlı oyunda yer alan oyuncu bu oyunu pek çok şehirde sergilemiştir. Oyuncu ayrıca yine TRT 1’de yayınlanmış olan Filinta adlı dizide Vardarlı Ali Paşa’ya hayat vermiştir.

Kod Adı K.O.Z., Filinta, Korkma, Sakarya Fırat, Mazi Yarası, Bozkırda Bir Çiçek, Son Cellat, Kod Adı Kaos, Hakkını Helal Et, Büyük Buluşma, Adanalı, Berivan, Mavi Sürgün, Üç Aşağı Beş Yukarı adlı yapımlarda yer almıştır. Özellikle Sakarya Fırat dizisindeki canlandırdığı Kulaksız karakteri ile hafızalara yer eden oyuncu seyirciden tam not almayı başaran oyunculardan.

21. Cemil’in gerçek adı Hilmi Özçelik. 1968, Rize doğumlu olan oyuncu Ankara Birlik Tiyatrosu’nda oyunculuk konusunda eğitim almıştır.

sen anlata karadeniz oyuncuları hilmi özçelik resmi 2

Daha önce Olacak O Kadar, Tatlı Hayat, Kurtlar Vadisi, Patron Kim, Sınırlı Aşk, Zümrüt, Beşinci Boyut, Emret Komutanım, Son Bir Nefes İçin, Arka Sokaklar, Doktorlar, Eksi 18, Eve Giden Yol, Hacı, Tarık ve Diğerleri, Ulak, Akasya Durağı, Ateşle Barut, Gece Gündüz, Pembe İnek, Çorap Söküğü, Cankurtaran, O-kul, Son Karar, Yüreğine Sor, Aklın Başına Gelsin, Bensiz, Bana Masal Anlatma, Karışık Kaset, Küçük ağa, Silsile, Tutar Mı Tutar adlı yapımlarda yer almıştır. 1,77 boyunda olan oyuncu en çok Küçük ağa dizisindeki Komşu Mahmut karakteri ile hafızalara yer etmiştir. 

Sen Anlat Karadeniz Yeni Gelen Oyuncular 2018- 2019 Dahil

1-Sen Anlat Karadeniz Berrak‘ın gerçek adı İlayda Çevik. Son olarak Savaşçı dizisinde tecavüze uğramış bir Türkmen kızı olan Gülayse’ye hayat veren oyuncu 1994 senesinde Balıkesir’de dünyaya gözlerini açmıştır.

sen anlat karadeniz ilayda çevik resmi 3

 Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi gibi pek çok oyuncu yetiştiren bir merkezden oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Kanal D’nin İsimsizler dizisinde geçtiğimiz sezon Fatih’in kız kardeşi Yıldız’a hayat vermiştir. Rol aldığı bir diğer dizi ise sevilen dizi Karagül olmuştur. Bu dizide ise Maya rolünü canlandırmıştır.

2-Sen Anlat Karadeniz Doktor Volkan’ın gerçek adı Can Verel. Oyuncu Ebru Küçükakar Menajerliğe bağlı çalışmaktadır. Volkan Darıca’ya hayat veren Can Verel 1 Ocak 1982 doğumludur. Babası Engin Verel, ünlü Fenerbahçeli bir futbolcudur. Annesi ise Bahar Erdenizdir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk konusunda eğitim almış olan oyuncunun ilk tecrübesi 2004 senesinde yayınlanan Omuz Omuza adlı dizidir. Bu dizinin ardından Gemilerde Talim Var adlı dizide rol alan oyuncu, 2006 senesinde Selena adlı dizide Alekto karakterine hayat vermiştir.

sen anlat karadeniz can verel resmi 1

Yaklaşık üç sezon Papatyam adlı dizide Vedat karakterine hayat vermiş olan Can Verel, bu dizinin ardından 2011 yılında Arka Sokaklar dizisinde Semih karakterine hayat vermiştir. Hayat Güzeldir adlı dizide rol arkadaşı Merve Sevi ile adı anılan oyuncu aşklarını ilan etmişler hatta ne zaman evleneceklerini ve erkek çocuklarının olmasını istediklerini dile getirmişlerdir. Ancak bir süre sonunda ayrıldıklarını da magazincilere açık açık söylemişler. Şimdi ise Serra Bozarslan ile sevgilidir. 

3. Nefesin babasının gerçek adı Hüseyin Özay. Ocak 1959 doğumlu olan oyuncu, Samsun Vezirköprülüdür. Samsun Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim almış olan oyuncu Sihirli Anahtar Oyunculuk Ajansına bağlıdır. Seslendirme konusunda da oldukça tecrübeli oyuncunun seslendirme yaptığı pek çok eser vardır. 1976 yılında Al Rasilah adlı yapım ile kamera karşına ilk defa geçen oyuncu, Üvey Baba adlı dizide rol almıştır.

sen anlat karadeniz hüseyin özay resmi 1

Koltuk Sevdası, Savunma, Tuzu Kurular, Koçum Benim, Sevgi Ana, Sırlar Dünyası, Gurbet Kadını adlı yapımlarda yer almış olan oyuncu Kurtlar Vadisi dizisinde Behiç’e hayat vermiştir. Cennet Mahallesinde Hakkı olarak seyirci ile buluşan oyuncu, Kalp Gözü, Acı Hayat, Arka Sokaklar, Binbir Gece, Yalancı Yarim, Topal Hoca, Tek Türkiye, Ezel, Şefkat Tepe, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Hayat Devam Ediyor, Dağ, Fetih 1453, Küçük Gelin, Bir Kız Sevdim, Panzehir adlı yapımlarda da yer almıştır. Diriliş Ertuğrul dizisinde Korkutbey’e hayat vermiştir.

4 – Sen Anlat Karadeniz Mafya Babası Fikret (Erdal Cindoruk)

Sak dizisi mafya babası rolü ile Sen Anlat Karadeniz oyuncuları arasına dahil olan oyuncunun gerçek adı Erdal Cindoruk’tur. Mayıs 1965 yılında Adana ilimizde hayta gözlerini açan usta oyuncu Boğa burcudur.Sen Anlat Karadeniz Fikret - Sak Fikret kim (Erdal Cindoruk Resmi)

Oyunculuk üzerine adana belediyesi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. İlk kez kamera karşısına 1981 yılında “Yılanı Öldürseler” adlı sinema filmi ile bu sektöre giriş yaptı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

25 Yorum

    1. Duygu bence bu filim64bölümden devam etsin çok güzel çok iyi filim di bu reytingler bence çok yüksek hayran çok Reytingler düşükte olsa birleyen olmaz izleyen çok var da

    2. Sizi çoook seviyorum nefes tabir nefes ablam olarak görüyorum Tahir’in abim olarak görüyorum ben duygu 16yaşındayım

  1. Sezon finalinde nasıl biraktiysak Vedat i bu sezonda aynı zalim.gaddar acımasız ve ne hikmetse kedi gibi 4 ayak üstüne düşüyor bence çok abartı.ve bu ilk bölüm çok hızlı gelişti dizi sezon finali veya final yapana kadar herhalde Vedat başrolde olcak hainlik zalimlik onun işi.

  2. No:309 daki nurşim demir(SANİYE)dizideki adı ısmet karahan değil ısmet sarıhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu