Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Polis Ali Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Sen Anlat Karadeniz Polis Ali kimdir diye merak edildi. Tahir’in devrem diye seslendiği Polis Ali karakteri gerçek adı ve yaşantısı hakkında detaylar da merak edilenler arasında. Peki Sen Anlat Karadeniz Polis Alinin gerçek adı ne? Yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında detaylar yazımızın devamında sizlerle.

Sen Anlat Karadeniz Polis Ali Kimdir?

Sinegraf Yapım imzalı Osman Sınav’ın dizilerinden olan Sen Anlat Karadeniz oyuncu kadrosuna sezon finaline yakın yeni oyuncular eklenmekte. Tahir’in devrem diye hitap ettiği polis arkadaşı olan Polis Ali karakterini daha yakından tanıyacak olursak; Ali istihbaratta çalışan bir polistir. Tahir’in yakın arkadaşı olan Ali içki içmeyi de çok seven biridir.

temmuz g%C3%BCrkan karaca resmi 1

İstanbul’dan Tahir’in hatrı için gelen Ali, Nefes’in varlığını dahi bilmediği Ceylan hakkında araştırma yapıp Tahir’e anlatmaktadır. Ceylan’ın resmiyette annesi gibi görünen kişinin Trabzon’da olduğunu da Tahir’e söylemiştir. Tahir Ceylan’ı kardeşi olarak bilen Berrak’ın yardımını almak için önce Berrak’ı kurtarmaya karar verir. Bu amacı için Ali’nin de yardımını alır. Ali sevdiğini arayan içkili bir adam taklidi yapıp Vedat ve adamlarını oyalarken Tahir de Berrak’ı kaçıracaktır ama Berrak kalmayı tercih eder. Zira annesinin ve kardeşi olarak bildiği Ceylan’ın yerini bilen Vedattır. 

Sen Anlat Karadeniz Polis Alinin Gerçek Adı

Tahirin polis arkadaşı Alinin gerçek adı Temmuz Gürkan Karaca. Son olarak Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet’te Yiğit karakteri ile kötü bir karakter nasıl canlandırılır ekran başındakilere adeta ders vermiştir. Oyunculuğu ile adından söz ettiren başarılı oyuncu 1987, Afyon doğumlu. Günlük dizilerde oynamak zordur ama oyuncunun bilgilerine baktığımızda oyuncunun zoru seçtiğini söylemeden geçemeyeceğim. Zira oyuncu Beni Affet adlı günlük diziden önce de yine günlük bir dizi olan Deniz Yıldızı adlı dizide Atakan karakteri ile beğeni almıştı.

beni affet kader resmi

Oyuncu 1,82 boyunda ve 78 kilodur. Oyuncunun şu anda sevgilisi yoktur. Oyuncuyu uzun süre Star Tv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Affet’te Yiğit olarak izledik. Dizide canlandırdığı Yiğit karakteri dizide Kader ile evlenmiş ancak ardından Yiğit’in gerçek niyeti ortaya çıkınca çift ayrılmıştır. Dizide Temmız Gürkan Karaca’nın canlandırdığı Yiğit karakterinden bir kare ile sizlere veda edelim istedik. İşte o video:

Temmuz Gürkan Karaca Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu