Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Saniye Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Saniye kimdir? Saniye’nin gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bütün bu sorularınızın ve daha fazlasının cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Saniye Karakteri Kimdir?

“Ne olmuş bir karı dövmeyle, adam şerefsiz mi olurmuş. Hep biz dövüldük bir iki tokat ama kocamıza bir uf bile demedik. El duyar elalem güler dedik kırdık dizimizi oturduk. Öyle kalkıp elin nişanlı adamı ile dağlar taşlar mı aştık. Aşmadık, edebimizle uşağumuzu yetiştirdik. Adım çıkmış kötü kaynanaya. Ama ben ne ettiysem uşaklarım için ettim.

Ben uşaklarımı babasız büyüttüm isterim ki iyi olsunlar, ayaklarına taş değmesin. İsterim ki uşaklarım yanımdan hiç ayrılmasınlar. İster fena desinler ister kötü kaynana ben sağ oldukça o Nefes karısı benim oğlumun ballarını yiyemeyecek. Cesedimi çğnemeleri lazım o kadar.” Bu sözlerle Sen Anlat Karadeniz‘in eli maşalı kaynanası Saniye Kaleli hem Nefes’i hem de Yiğit’i ailesine kabul etmemek için çaba sarf edecek.kaynana resmi 1Oğlu Mustafa’nın da beynini yıkamayı başaran Saniye her adımda Nefes’in başına sıkıntılar açacak. Tahir ise onu annesinin şerrinden korumak için çabalayacak.

Nefesi ise istenmediği bir ailenin içinde zorluklara göğüs gerecek. Mustafa’ya deli gibi aşık olan Asiye de Nefes’e acımakta ve ona destek olmaktadır ama Mustafa’nın aklını annesi öyle bir çelmiştir ki merhameti bir kenara bırakmıştır.

Asiye ile sürekli kavga halinde olan Saniye onların ayrı evde yaşamalarına bile müsade etmez. Yalnız kalmaktan korkar. Bu nedenler bir yolunu bulup hatta gerekirse kavga edip herkesin evinde kalmasını sağlar.kaynana resmi 2Sen Anlat Karadeniz Saniye’nin gerçek adı Nurşim Demir. 1,68 boyunda olan oyuncunun kilosu 70. İkizler burcu olan oyuncu 1952 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. nurşim demir resmi2005 senesinde Aşka Sürgün adlı dizi ile kamera karşısına çıkan oyuncu, Bitmeyen Şarkı, Babalar ve Evlatlar,Bitmeyen Şarkı, Gece Sesleri, Fedai, O Hayat Benim, No:309 adlı dizilerde yer almıştır. Sinema filmi olarak ise Beyaz Melek adlı sevilen filmde rol almıştır. Uzun yıllar tiyatro oyunlarında yer almış olan Nurşim Demir No:309 dizisinde İsmet Karahan karakterine hayat vermiştir. [mavibuton]Sen Anlat Karadeniz Yan Gaz Murat Kim?[/mavibuton]

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu