Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Tahir Ölecek Mi? Merak Edilenler

Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmandaki en önemli ayrıntı Tahir’in vurulması. Peki Sen Anlat Karadeniz Tahir ölecek mi? Ulaş Tuna Astepe diziden ayrılacak mı? Bu sorularınıza cevap vermek adına gelin hep beraber yazımıza bakalım.

Sen Anlat Karadeniz Tahir Ölecek Mi?

Atv ekranlarının Osman Sınav yapımı dizisi Sen Anlat Karadeniz sezon final tarihi yaklaşırken seyircinin de yüreğine ağzına getirmeye hazırlanıyor. Aksiyon dolu dakikalara duygu dolu anların eşlik ettiği dizide Nefes ve Tahir’in evlendiğini gören seyirciyi mutlu eden senaristler Mercan’ın asılması ile bizleri telaşlandırdı.

sen anlat karadeniz 16 mayıs resmi 1

17. bölüm fragmanını epey bekleyince kesin büyük bir olay olacak diye bekliyorduk ki beklentimiz doğru çıktı. Mercan’ın asılması sonrasında Cemil kızının düştüğü bu sevdaya lanet eder ve kızının başına gelenlerden sorumlu tuttuğu Tahir’in karşısına geçip “Eğer kızıma bir şey olursa sana bunun hesabını soracağımı söylemiştim.” deyip silahı Tahir’e sıkar. 

Sen Anlat Karadeniz Tahir Yaşayacak Mı?

Geçtiğimiz bölümde olaylı sahnelere şahit olduk. Tahir ve Nefes’in mutlu dakikalarını izledik. Saniye’nin her tavrına karşı eşi Nefes Kaleli’yi koruyan Tahir onu pazara çıkarmaktan utanan Saniye’ye inat kolundan tutup pazarda eşiyle salına salına gezen Tahir seyirciden bir kez daha tam not aldı. Geriye bir tek Yiğit’i temelli almak kalmıştı. Mahkemeye gittiklerinde her şey yolunda gidiyordu ama Vedat’ın yeni oyunu bu mutlu dakikalara müdahale etmeyi başardı. Mercan’ı Necip’in yardımı ile kaçıran Vedat onu öldürüp Cemil’in Tahir’i öldürmesini sağlamayı planladı. Mercan’ın boynunda halat ile resmini hem Tahir’e hem de Cemil’e Mercan’ın telefonundan gönderen Vedat ortalığı her zamanki gibi karıştırdı. Herkes koşarak Mercan’ı kurtarmaya çabaladı.

sen anlat karadeniz 16 mayıs resmi 2

Nazar ablasına kalp masajı yaptı ki uyansın, ölmesin ablası diye. Tüm çabalar onu kurtarmak içindi. Mercan ölmedi ama başına gelen bunca olay sonrasında Saniye, Nefes’e her şeyin sebebi sensin, bu kızın ölmesine neden olacaktın, bu vebali nasıl kaldıracaksın diye çıkıştı. Tahir hep Nefes’in yanında olsa da onları daha da zor bir olay bekliyordu. Cemil eline aldığı silah ile Tahir’in karşına geçti ve onu vurdu. Merak etmeyin başrol oyuncusu olan Ulaş Tuna Astepe diziden ayrılmayacak. Tahir ölmeyecek. Hastanelik olunca yine Saniye Nefes’e kızacak ama her şey bir kenara Tahir hayatta kalacak. Bir diğer güzel haber daha bu vesile ile verelim istedi: Çok yakında Ceylan da diziye dahil olacak. Saçlarını aynı annesine benzeyen Ceylan bakalım ikilimizin hayatında neleri değiştirecek? Nefes gerçeği öğrendiğinde ne yapacak? Bütün bu soruların cevaplarını bölümleri izledikçe daha da netleşecek deyip sözü Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanına bırakalım.

Sen Anlat Karadeniz 17. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=p1xTuY7-Fw4

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

11 Yorum

  1. Gitmeden bir uğrayim dedim ?Doludizgin yıllar esaslı bir gençlik dizisiydi?hala çok severim trt artık çitayı biraz daha düșünürdüm tutuyor??malesef

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu