Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Tarık Kim? Tarık Genco’nun Oğlu

Sen Anlat Karadeniz dizisi yine ATV ekranlarında 56. bölümü ile 3. sezonuna merhaba derken kadrosuna da yeni isimleri dahil etti. Bu yazımızda Sen Anlat Karadeniz Tarık olarak karşımıza çıkan ve Genco’nun oğlu olan karakteri tanıtacağız.Beran Soysal Sen Anlat Karadeniz Tarık

Geçtiğimiz sezon Ferhat, sevdiği kadını öldüren daha doğrusu öldürme emrini veren Genco’yu yakalayıp, ayaklarında asıp acı çeke çeke ölmesini isteyerek son bulmuştu. Yeni sezonda yeni Tahir ile Ali Ferhat’ın katıl olmasına engel oldu. 

SAK Tarık (Genco’nun Oğlu) Kim?

Genco, yeni sezonda ölecek mi? Yoksa eldeki deliller ışığında ceza evine mi girecek mi? diye beklerken, Ali ile Tahir’in girişimi ile Ferhat Genco’yu öldürmekten vaz geçti. Tabi bunu yaparken, Zeynep’in katili olan Genco’nun yaptığı davranıştan dolayı ömür boyu ceza almasını düşünerek bu kararı vermişti.Sak Tarık (Beran Soysa)

Genco kendisini çok iyi savunarak tutuksuz yargılanmasını sağlarken, Zeynep’e tecavüz etmesinden dolayı doğan bebekten elde edilmiş DNA testinin yapılmasını hakim hükmetti. Genco bir an evvel bu delili ortadan kaldırmak isterken, bunu kendi eli ile değil diziye bugün katılan Tarık ile yani oğlu Tarik eli ile yapmaya çalışacak. Anlayacağınız kötü birdi iki oldu diye düşünebilirsiniz.  

Sen Anlat Karadeniz Tarık Tamar karakterine hayat veren genç oyuncunun gerçek adı Beren Soysal’dır. Beren, dizisi de psikopat bir karakteri oynayacak. Şahsen ilk dakikadan bunu başardığını söylemem gerek. Hazan da daha önce Tarık karakterini tanıdığı için görür görmez bu nereden geldi şimdi diyerek ne denli psikopat birisi olduğunu da göstermiş oldu.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu