Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon 2018-2019 Çekimleri Başladı SAK Ne Zaman Final Yapacak?

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon yeni bölümlerinin çekimine başladı. Yeni Sezon ne zaman yayınlanacak? Dizi kaç bölüm yayınlanacak? Sen Anlat Karadeniz Ne zaman final yapacak? Tüm bunların cevaplarını birlikte arayacağız. Haydi buyurun.

Sen Anlat Karadeniz Çekimleri Başladı

Daha önceki yazılarımızda yeni sezon yayın tarihini vermiştik. Şimdi ise dizinin yeni, bölümlerinin başladığını gelen giden oyuncular olduğunu şimdiden duyuralım. Ne yalan söyleyeyim Dizi çarşamba günü yayınlanacağı duyurulduğunda Diriliş Ertuğrul karşısında başarılı olamayacağını düşünmüştüm.

Dizi beklenen ilgiyi gördü ve Diriliş Ertuğrul dizisini reytinglerde geçmeyi başardı. Bir çok dizi analizcilerini şaşırttı. Bu başarının arkasında dizinin hikayesinin uzatılmaması ve dizi müziklerinin özgün olmasının yanı sıra oyuncularının da sıcak kanlı konuşmalarının çok büyük etkisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dizi ilk planlandığı hali ile tek sezon olarak yayınlanacağını duymuştuk. Dizinin aldığı reytingleri kaybetmek istemeyen ATV yönetimi ile yapımcı arasında varılan anlaşmadan sonra dizi ikinci sezon da devam kararı aldı. Ancak dizinin hikayesini tek sezon ayarlayan senarist ile dizinin yönetmeni Osman Sınav’ın başka proje için çok önceden Star TV ile anlaşmasından dolayı yapımcı ve ATV yeni yönetmen ve senarist arayışlarını başladı. Tüm bu olaylar devam ederken geçen sezondan hazır olan Sen anlat Karadeniz yeni sezon 6 bölümün çekimleri başladı.

Duyduğumuz habere göre bir çok senarist dizinin devam eden hikayesini reytingleri daha da artıracak bir senaryo yazma konusunda çekindiğini duyduk. Tabi bu duyumlar şehir efsanesi de olabileceği de söylemem gerek. Ancak şu da bir gerçek ki yaptığınız yemeğe sonradan malzeme eklediğimizde o yemeğin tadının bozulacağını açık. Bu bozulmayı en aza indirgemek için en iyi senarist ve bunu en iyi şekilde çekecek yönetmen arayışı devam ediyor. Yeni sezonda ise en çok merak edilen Tahir öldü mü? Tahir yeni sezonda oynayacak mı?

Dizi bu sene de devam kararı aldığından dolayı Tahir ölmeyecek. Tabi Nefes de ölmeyeceğini dizinin dar kapsamlı olan senaryosunun daha geniş anlatılması ve yeni oyuncuların da bu sezona dahil olacağını biliyoruz. Şimdilik Sen anlata Karadeniz yeni gelen oyuncular tam olarak bilinmese de diziye çok dikkat çeken isimlerin katılacağını biliyoruz.

Sen Anlat Karadeniz dizi kapak resmi Bakalım duyduğumuz ama emin olamadığımız bu isimleri diziye dahil olacak mı? Şimdilik bu isimleri saklı tutuyoruz. Yaptığımız araştırmalarımız da kesinleştiğinde bu yazımızı güncelleyeceğiz.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Sezon ne zaman başlayacağını merak edenler buraya [pembebuton]Tıklayarak[/pembebuton] konu hakkında kesin bilgi sahibi olabilirler. Dizinin yeni senaryosunun tutması halinde 45. bölümde Sen Anlat Karadeniz final yapması mümkün olduğunu ama bunlar şimdilik farazi kaldığını, önce yeni sezon senaryosunu beklemek gerektiğini söylemeliyim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Diyarbakirdan salamlar Bütün kızlar nerde defne aysel zara deniz ela ve unutuklarim

  2. Allahim sen anlat karadeniz hiç hiç gitmesin finale. coooooooook seviýorum diziýi kacirmadan izliýorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu