Sen Anlat Karadeniz Yiğit Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Yiğit kimdir? Yiğit’in gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bütün bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Sen Anlat Karadeniz Dizisi Yiğit Kimdir?

Atv ekranlarının merakla beklenen dizisi Sen Anlat Karadeniz seyirciyle buluşmak için gün saymakta. Oldukça dikkat çekici fragmanı, Öykü Gürman’ın seslendirdiği muhteşem Sen Anlat Karadeniz adlı dizi müziği ile büyük ilgi uyandıran Sen Anlat Karadeniz dizisi eşinden şiddet gören Nefes’in eşinden kaçmasıyla başlamaktadır. Tahir, Nefes’in şiddet mağduru olduğunu anlayınca Nefes’in eşine diklenir. Nefes’in eşi ise oldukça gaddar biridir.

Tahir’i bu konuya karışmamasını ister ancak Tahir hiçbir kötülüğü göz ardı edecek bir insan değildir. Nefes ve oğlunu kurtarıp Karadeniz’e götürür. Nefes gözyaşları içinde ağlarken teselli etmek isteyen Tahir onu kaçırırak kendine de düşman edinmiştir. Nefes’in kocası Tahir için onu Karadeniz’e gömeceğim lafını kullanır. Hikayenin tam ortasında yer alan ise küçük bir çocuktur. Nefes’i ayakta tutan tek sebeptir oğlu. Nefes kaçarken oğlunu da yanına alır ve gider. Yiğit, yani Nefes’in oğlu, baba zulmünden kurtulur. Artık şiddet görmeyeceğini düşündüğümüz Yiğit’ Trabzonda farklı bir hikaye beklemektedir.

Osman Sınav’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Sen Anlat Karadeniz‘de Nefes’in oğlu Yiğit karakterinin gerçek adını da merak edenler vardır. İşte bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istedik. Yiğit’in gerçek adı Demir Birinci. Küçük yaşlarda kamera karşısına çıkmış olan Demir Birinci’nin yer aldığı ilk dizi Sen Anlat Karadeniz dizisi olacaktır. Bu dizi ile oyunculuğa ilk adımın atmış olan oyuncu hakkında gerek arama motorlarında gerekse sosyal medyada yeterli bilgi bulunamadığı için elimizdeki bilgileri sizlerle paylaştık ancak bilgiler geldikçe oyuncu hakkında detaylar sitemize eklenecektir.

(adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).push({});

Sen Anlat Karadeniz dizisinin konusunu hatırlayacak olursak genel olarak kadına şiddete hayır diyen bir kadın (Nefes) ve zulme karşı dimdik duran Tahir’in hikayesini ele almakta. Nefes ailesinin isteği üzerine, para karşılığında bir adamla zorla evlenmiştir. Nefes her gün eşinden gördüğü zulüm karşısında dayanamaz ve oğlu Yiğit’i de alır ve kaçar.

Tahir ise Nefes’i korumak için ailesini karşısına alır. Ailesine rağmen Karadeniz’e kaçmış olan Nefes’i savunan Tahir’i imkansız aşkı seyirciyi derinden sarsacak cinsten. Yönetmen koltuğunda usta yönetmen Osman Sınav’ın oturduğu Sinegraf Yapımı olan Sen Anlat Karadeniz çok yakında Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak. Sen Anlat Karadeniz Balım Kim?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sen Anlat Karadeniz Yiğit Kimdir? Gerçek Adı Nedir? (20 Yorum)

  1. Kadına şiddette karşı ve boyun eğilmesi gerçekten güzel bir hareket.Gercek hayatta bunu yaşayan kadınlara ders olur .;-);-);-)

  2. Mükemmel bi oyunculuk sergileyen küçük adam. Dikkatimi en çok çeken konuşması çok akıcı. Yolu açık olsun…